Евертън - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 19 мар 2016 16:51

hydetoshi написа:
dreben23 написа:Ако завършим извън топ 4, спирам да гледам английска Висша лига! Много хубав футбол и днеска. След като мачкахме Барса на Ноу Камп сега и с Евертън се справяме прекрасно. Почва да ме хваща яд, че Елнени не го пускаше по-раничко през сезона. Но никой не ни е виновен. Айоби, Уелбек и Санчес са машинки днес. :)

Всички са машинки днес. Чакаме връщането на Чех,Касорла и Уилшър до 1-2 седмици и да видим тогаз кой кого. Който мисли за топ 4 трябва да го вадят от отбора. Всички мисли са за първото място!


Абсолютно, но ми прави впечатление друго нещо на мен- може би откапваме физически в края на мачовете, а това си е сериозен проблем за разрешаване. И често е така. :cry: Честито на Айоби за първия му МОМ, но второто полувреме си беше за смяна много по-раничко. Даже лекинко попрегоря след почивката. Но иначе заслужава, виждаше се как влага огромна енергия да се докаже. Браво на момчетата за тази игра и вече баце Таско може да се похвали с пореден точен още в първия мач за кръга си. :)

[offtopic]Рядко се случва до този момент в кариерата ми да ми влезе точен, когато съм го написал по темите. Този май е вторият. Но ще се поправя, защото най-много точен правя и не бива се излагаме кифла. Дадох ви жокерче какво да правите със залозите в бъдеще. :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 19 мар 2016 17:01

dreben23 написа:
hydetoshi написа:
dreben23 написа:Ако завършим извън топ 4, спирам да гледам английска Висша лига! Много хубав футбол и днеска. След като мачкахме Барса на Ноу Камп сега и с Евертън се справяме прекрасно. Почва да ме хваща яд, че Елнени не го пускаше по-раничко през сезона. Но никой не ни е виновен. Айоби, Уелбек и Санчес са машинки днес. :)

Всички са машинки днес. Чакаме връщането на Чех,Касорла и Уилшър до 1-2 седмици и да видим тогаз кой кого. Който мисли за топ 4 трябва да го вадят от отбора. Всички мисли са за първото място!


Абсолютно, но ми прави впечатление друго нещо на мен- може би откапваме физически в края на мачовете, а това си е сериозен проблем за разрешаване. И често е така. :cry: Честито на Айоби за първия му МОМ, но второто полувреме си беше за смяна много по-раничко. Даже лекинко попрегоря след почивката. Но иначе заслужава, виждаше се как влага огромна енергия да се докаже. Браво на момчетата за тази игра и вече баце Таско може да се похвали с пореден точен още в първия мач за кръга си. :)

[offtopic]Рядко се случва до този момент в кариерата ми да ми влезе точен, когато съм го написал по темите. Този май е вторият. Но ще се поправя, защото най-много точен правя и не бива се излагаме кифла. :)[/offtopic]

Естествено е да става така при сгъстената програма. Но сега вече програмата се разрежда и съм сигурен,че ще натиснат сериозно. Мисля,че нещата от сега нататък ще стават сериозни. Любопитен съм сега дали Лестър няма да изпусне пара срещу Палас. Ако не вкарат единствения си точен удар,както правят обикновено напрежението може и да ги посмачка. Да видим.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот botevist_75 » 19 мар 2016 18:52

hydetoshi написа:
dreben23 написа:
hydetoshi написа:
dreben23 написа:Ако завършим извън топ 4, спирам да гледам английска Висша лига! Много хубав футбол и днеска. След като мачкахме Барса на Ноу Камп сега и с Евертън се справяме прекрасно. Почва да ме хваща яд, че Елнени не го пускаше по-раничко през сезона. Но никой не ни е виновен. Айоби, Уелбек и Санчес са машинки днес. :)

Всички са машинки днес. Чакаме връщането на Чех,Касорла и Уилшър до 1-2 седмици и да видим тогаз кой кого. Който мисли за топ 4 трябва да го вадят от отбора. Всички мисли са за първото място!


Абсолютно, но ми прави впечатление друго нещо на мен- може би откапваме физически в края на мачовете, а това си е сериозен проблем за разрешаване. И често е така. :cry: Честито на Айоби за първия му МОМ, но второто полувреме си беше за смяна много по-раничко. Даже лекинко попрегоря след почивката. Но иначе заслужава, виждаше се как влага огромна енергия да се докаже. Браво на момчетата за тази игра и вече баце Таско може да се похвали с пореден точен още в първия мач за кръга си. :)

[offtopic]Рядко се случва до този момент в кариерата ми да ми влезе точен, когато съм го написал по темите. Този май е вторият. Но ще се поправя, защото най-много точен правя и не бива се излагаме кифла. :)[/offtopic]

Естествено е да става така при сгъстената програма. Но сега вече програмата се разрежда и съм сигурен,че ще натиснат сериозно. Мисля,че нещата от сега нататък ще стават сериозни. Любопитен съм сега дали Лестър няма да изпусне пара срещу Палас. Ако не вкарат единствения си точен удар,както правят обикновено напрежението може и да ги посмачка. Да видим.

За кога се отлага изпадането на Лестър извън топ 4 ?

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 19 мар 2016 19:05

Emi otlaga se za okolo 38 krag
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 20 мар 2016 01:01

Ами то никой тук не е споменавал, че лисиците ще са извън топа, но помислете повече кои няма да са. :) А колкото до това дали са шампиони все си мисля, че шампион се става, когато и теоретически няма вероятност друг отбор да те измести. Е, има я тази теоретическа вероятност, така че дотогава поразгледайте и някои от опциите с по-голям коефициент, друго не можем да ви предложим. Същото е и класирането ни в топ 4, сега сме вътре, но може теоретически да бъдем изместени и пак можете да разгледате опции с по-големи коефициенти. Анадъмо? :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот botevist_75 » 20 мар 2016 10:06

dreben23 написа:Ами то никой тук не е споменавал, че лисиците ще са извън топа, но помислете повече кои няма да са. :) А колкото до това дали са шампиони все си мисля, че шампион се става, когато и теоретически няма вероятност друг отбор да те измести. Е, има я тази теоретическа вероятност, така че дотогава поразгледайте и някои от опциите с по-голям коефициент, друго не можем да ви предложим. Същото е и класирането ни в топ 4, сега сме вътре, но може теоретически да бъдем изместени и пак можете да разгледате опции с по-големи коефициенти. Анадъмо? :)

Не знам какво имаш предвид под "тук". Ако е само за форума на "Арсенал",може и да не е писано това. Не си спомням конкретните форуми,но от няколко месеца все това се пише,че до няколко кръга ще изпаднат извън първите 4.И все се отлага за по-нататък.
Конкретно за феновете на Арсенал има добра и хубава новина.Добрата е,че вие ги бихте два пъти. :)
Лошата е,че при над 80% изминали мачове, са губили само от два отбора-Арсенал и Ливърпул и до края нямат мачове с тези отбори ;)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 20 мар 2016 16:09

Когато нищо не е на теория, всеки има право да си прави каквито иска прогнози. Те дори специалистите казваха, че всичко може да се случи. Ами реално погледнато и на теория не са в топ 4, но ще е кощунство толкова заслужил отборчек през сезона да го изхвърлят от топа. За много пари изгубени става въпрос, нищо не е за изключване. Аз бях сигурен още януари, че са си топ 4, който е твърдял друго, енолкова му фата края. Просто виждам нивото на другите какво е, но някои от тях виждате, че се стягат и нищо не е приключило. Яд ме е само за едно-единствено- Арсенал категорично към днешна дата е най-добрият отборчек в Англия, но ме тормози факта, когато най-добрите не стават шампиончета си. :cry: :mrgreen: Ама много продаваме, не съм кьорав и виждам, когато не се влага един отбор. :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евертън - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 20 мар 2016 19:09

Не го гледах мача, но бях убеден, че ще загубим точки, съответно съм много приятно изненадан от резултата.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта