FA Cup: Арсенал - Уотфорд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: FA Cup: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот dreben23 » 03 апр 2016 01:18

Ако нямахме тема за мача. Само да кажа, че си му играхме великолепно и се радвам, че феновете не се излагаха да протестират. Днес при издънка на Лестър, мисля, че ставаме фаворити за титлата, че сме и с мач по-малко! Казах ви, никъв смисъл няма да се протестира за играта на Арсенал -имаме най-добрия отбор и треньор в Англия, само много кухи лейки от Африка не го виждат. Мачът ни беше толкова лесен, че чак си останах резервиран по отношение стойността на мача- евала на Алексис, евала и на Айоби! Някой ако се съмнява, че Арсенал няма да е шампион, да сложи едно за Лестър със светците да видим стиска ли му! :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: FA Cup: Арсенал - Уотфорд

Мнениеот crap » 04 апр 2016 18:54

Като цяло не смятам, че блестяхме особено. Просто Уатфорд подходи изключително несериозно към мача. 2 точни удара във врата? Поправете ме ако греша. Иначе Нани разби рекорда за пасове тази година, който впрочем до сега държеше Фабрегъз - 122 точни паса от общо 127. Ел Кок, или Кокни, се очертавата като доста работоспособна двойка в центъра. Доволен съм, но нека направят някой и друг по-сериозен мач заедно. Картофите изгубиха точки - това е добре.
YA GUNNERS YA


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост