Арсенал - Суонзи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот Udoji90 » 02 мар 2016 23:57

Е, то ако вземем да бием Тотнъм, току-виж пак се появят шансове за титлата и пак някой ще ни приземи болезнено, когато не допускаме, че може да се случи. И другите водещи отбори са много слаби, ама и ние. Общо взето тази година шампион ще е най-малко слабият отбор. :roll: При всички положения обаче мачовете до края на сезона ще си ги гледам за кеф и без нерви и напрежение, ако загубим от "шпорите".
Последна промяна от Udoji90 на 03 мар 2016 00:15, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот crap » 03 мар 2016 00:15

В най-лошия случай правим равен с картофите. Това ние традиционно най-важният мач в сезона и след толкова слаби резултати просто не виждам как ще излезем неподготвени. Просто не мога да си го представя. А ако пък случайно ни бият... Хм, ще стане интересно. Но най-лошия възможен резултат в този мач ще е равният.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот Udoji90 » 03 мар 2016 00:22

Wenger: "Cech got a muscular problem at the end of the game. He will not play on Saturday. I have full faith in Ospina."
Мда, падаме кат' пичове. :mrgreen:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Saint Etienne
Мнения: 570
Регистриран на: 03 дек 2009 00:42
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот Saint Etienne » 03 мар 2016 00:45

crap написа:В най-лошия случай правим равен с картофите. Това ние традиционно най-важният мач в сезона и след толкова слаби резултати просто не виждам как ще излезем неподготвени. Просто не мога да си го представя. А ако пък случайно ни бият... Хм, ще стане интересно. Но най-лошия възможен резултат в този мач ще е равният.

Защо Тотнъм ги наричате картофите?


Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот crap » 03 мар 2016 01:13

Saint Etienne написа:
crap написа:В най-лошия случай правим равен с картофите. Това ние традиционно най-важният мач в сезона и след толкова слаби резултати просто не виждам как ще излезем неподготвени. Просто не мога да си го представя. А ако пък случайно ни бият... Хм, ще стане интересно. Но най-лошия възможен резултат в този мач ще е равният.

Защо Т***** ги наричате картофите?

Sp*rs = Spuds :idea:

Предвид контузията на Че - връщам си думите - мача с картофите вероятно ще бъде загубен. Макар, че ако се случи чудо и си вкараме положенията... Какви ги дрънкам и аз?! Май е време да си лягам.

ПП: Честит празник, колеги. ;)
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот dreben23 » 03 мар 2016 14:34

Зарекох се този сезон да ми е последният, в който гледам английски футбол. :) И Лестър продаде мач, и Арсенал, че Тотнъм и те, а Сити не ги гледах и ми е все тая. Аз ви казах, че си продаваме мачовете ама не ви се верваше хич, е на пак същото. :lol: Това е безобразие! :lol: :lol:

Задача с повишена трудност: Намерете кръг от първенство, когато и четирите лидерчета се дънят? Такива изцепки ще си се случват и в бъдеще (трябва да се подобряват някакви рекорди непрекъснато), защото футболче си е равно на тото. Нищо повече. Чудя се на феновете по света колко трябва да им е акълът, за да продължават да дават мило и драго само и само некое буки да си достави тиражния оргазъм с извинение за сметка на техното мило и драго! Не могат ли да се усетят, че е безсмислица и да опразнят малко стадионите да поизгладнеят и спортните величия и да умрат от глад. Не си го слагайте на сърце, отдавна съм ги разкрил. Единият път продаде ти съперника да заблудят феновете, че отборът ти велик, другия продадеш ти на съперника да заблудят пак феновете, че отбора ти не струва, ами такова е. Затова го зарязвайте по-раничко от мен, че после ще ви стане хептем по-гадно, аз поне съм се наслаждавал и на истински футбол или спорт, вий само на тото лото ви е писано да се наслаждавате.

[offtopic]Преди малко роил поддръжката в сайта на "Нац.лотария", тъй като платформата им не работи изобщо! :lol:

Въпрос: Как правят тогава предаванията си и определят победителите? Много просто - с шашма, също като във футболче и като цяло спорт. Не задълбочавайте в тия сфери, аз ще ги разкрием до един! :lol: :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот Thsmith » 04 мар 2016 02:50

Хубаво, че е Коломбо да ги разконспирира!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот dreben23 » 05 мар 2016 13:21

Правете тема за дербито, момци. Ще е весело. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот crap » 05 мар 2016 13:39

Мързи ме.
YA GUNNERS YA


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта