Манчестър Юнайтед - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот boabbb » 26 фев 2016 14:12

[center]Манчестър Юнайтед - Арсенал[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от Висшата лига на Англия - 28.02.2016г. ( неделя ) от 16:05ч. [/center]
[center]Old Trafford[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по Diema Sport [/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:



Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 26 фев 2016 14:59

Юнайтед да пускат пак децата и да не му мислят! Тия деца при тях играят с такова желание и кеф, че дори мен ме кефят дето определено Юнайтед са ми доста антипатични.

Но ако играят с бая от т.н. звезди дето яко се мърдосват на терена тоя сезон, нищо добро не ги чака в този мач! Защото колкото и важно да е във футбола качеството на дадените футболисти, толкова е важно и това те да играят със сърце и душа за своя клуб до последна капка кръв и до последна глътка въздух.
Последна промяна от Avanti_Ragazzi на 26 фев 2016 15:01, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот korteneca » 26 фев 2016 15:01

1:1
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот drogba_best » 26 фев 2016 15:13

Avanti_Ragazzi написа:Юнайтед да пускат пак децата и да не му мислят! Тия деца при тях играят с такова желание и кеф, че дори мен ме кефят дето определено Юнайтед са ми доста антипатични.

Но ако играят с бая от т.н. звезди дето яко се мърдосват на терена тоя сезон, нищо добро не ги чака в този мач! Защото колкото и важно да е във футбола качеството на дадените футболисти, толкова е важно и това те да играят със сърце и душа за своя клуб до последна капка кръв и до последна глътка въздух.

Наистина по-смислен коментар отдавна не бях чел тука, напълно съм съгласен и мисля, че с 4/5 младежа Ван Гаал може сериозно да изненада шубата и като нищо да бие

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот crap » 26 фев 2016 15:25

Много странно, но в този мач навсякъде едва ли не ни определят като фаворити. Само където забравят важния фактор гостуване и то не къде да е, ами на Олд Трафорд. Не, че не сме ги изпъвали скоро там, ама все пак това не е мач за подценяване, пък ако ще и Му да се влачат по корем. Искамд а видя Дани Уелбек в стартовия състав и да им изпъне мрежата поне веднъж. Вълнувам се за този мач, доста важен се явява, предвид, че Картофите играят със Суонси а Лестър играят с Норич - тоест преките ни конкуренти за титлата най-вероятно ще вземат своите мачове. Сити, които вече никой не ги брои за живи, пък гостуват на Сейнт Джеймсис, а там се играе трудно... Интересен кръг. Всъщност, всеки кръг от този на сетне се явява интересен. Все пак навлизаме в последната третина от сезона, а тя е най-важна. Нека видим до къде ще стигнат силите на Картофите и Лестър, че и нашите...
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот ЕМИЛ » 26 фев 2016 15:36

1:1

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот MASTER_COOL » 26 фев 2016 16:07

Давам предимство за Арсенал ! 2 или Х е мача. Единицата я изключвам.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
smo
Мнения: 494
Регистриран на: 14 ное 2010 10:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот smo » 26 фев 2016 16:37

Победа за Арсенал! 0:1
Хайде Нафта!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта