Арсенал - Барселона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24561
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Арсенал - Барселона

Мнениеот boabbb » 22 фев 2016 14:40

[center]Арсенал - Барселона[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Първи 1/8 финал в Шампионската лига - 23.02.2016г. ( вторник ) от 21.45 ч. [/center]
[center]Emirates Stadium[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по bTV Action[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24561
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот boabbb » 22 фев 2016 14:47

Най-вероятен състав на Арсенал :

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот Red_Neck » 22 фев 2016 15:33

1:3 без напрежение.
... ако Барса се напънат, може и петичка :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот River Plate » 22 фев 2016 15:36

1:4. 2 на Суарес, 1 на Меси и 1 на Неймар. За Арсенал - Пике с глава 8-)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот ЕМИЛ » 22 фев 2016 16:59

Над 2 гола на голлиния .

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот crap » 22 фев 2016 18:58

Всичко в този мач ще зависи от първите 20-25 минути. Обикновенно излизаме пренавити срещу каталунците и поемаме бързи токати, след което изпадаме в нещо като нокаут и те логично ни пълнят кошницата. След което мача заспива, буквално, и футбол не се играе. За мен ще е грешка да започнем с Уолкот отдясно, въпреки, че той показа голямо желание за игра срещу Хъл. За мен титуляр от дясно трябва да е Кемпбъл, имаме нужда от футболист с неговата работоспособност на десния фланг, който ще покрие откритите пространства оставени от включвания на Бейейин - нещо, което Тиодор не доставя. Не очаквам други изненади в състава. Хубаво е, че първия ни мач с/у тях е като домакин. Стискам палци за победа. Дано е убедителна, няма да ме изненада - този мач може да иде в двете посоки без никакъв проблем.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот doktora25 » 22 фев 2016 19:10

3-1. Давайте, пичове, цяла Европа е с вас! С помощта на Чех, Мертезакер и Йозил много неща са възможни. Само не пускайте Санчес, че голям предател може да се извъди от него.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Xtr3m3_MaCHiNe
Мнения: 56
Регистриран на: 29 юни 2014 20:11
Skype: cruelsxmachine
Местоположение: Sofia, Varna, Vegas, whereva
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот Xtr3m3_MaCHiNe » 22 фев 2016 19:19

Абе, Redneck, много се чудя на такива като теб? Аз съм си фен на Арсенал, и в форуми/теми за други отбори не влизам. ЦСКА, Арсенал, Интер, Валенсия дори вече не. Това са за мен темите. А ти ако си фен на Челси, Ман Ю/С за чий трябва да дразниш тук? Ясно е, че Барса са фаворити! И бият наред. Но Арсенал не е Еспаньол или Реал Сосиедад. Видях на Челси катеначото срещу Барса веднъж.. поне знам, че Арсенал няма да играе така. Преди няколко години един Аршавин сам ги обърна. Гол и асистенциа за 15мин. Ако Санчес или Йозил/Уолкът успеят да ги пробият 2пъти бързо мача ще стане много интересен. За мен огромно значение ще има кой ще поведе. И това е нещо, което що сковава и играчите. Но ако вкарат първи поне ще се надявам.
@ Доктора25 - евала! Наздраве!
Peace is for pussies.Real men thrive on Chaos!

This Is My Rifle. This Is My Gun..This is 4 fighting. This 4 fun

IF you have two balls,that means you are a man, but if you have 4balls that does not mean you're a superman,it means someone is fucking you.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот slash1912 » 22 фев 2016 19:40

Tук е изненадата 2:1
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Арсенал - Барселона

Мнениеот Red_Neck » 22 фев 2016 21:21

Xtr3m3_MaCHiNe написа:Абе, Redneck, много се чудя на такива като теб? Аз съм си фен на Арсенал, и в форуми/теми за други отбори не влизам. ЦСКА, Арсенал, Интер, Валенсия дори вече не. Това са за мен темите. А ти ако си фен на Челси, Ман Ю/С за чий трябва да дразниш тук? Ясно е, че Барса са фаворити! И бият наред. Но Арсенал не е Еспаньол или Реал Сосиедад. Видях на Челси катеначото срещу Барса веднъж.. поне знам, че Арсенал няма да играе така. Преди няколко години един Аршавин сам ги обърна. Гол и асистенциа за 15мин. Ако Санчес или Йозил/Уолкът успеят да ги пробият 2пъти бързо мача ще стане много интересен. За мен огромно значение ще има кой ще поведе. И това е нещо, което що сковава и играчите. Но ако вкарат първи поне ще се надявам.
@ Доктора25 - евала! Наздраве!

Първо съм спортен, а после и футболен фен ...
За протокола съм фен на ЦСКА, Ливърпул и Барса .... виждаш ли топлата връзка?
Сега, позволяваш ли да си споделя мнението?
.... и кое не ти хареса .... това, че Барса са 2 класи над Арсенал и в много случаи ако не дръпнат ръчната, противникът отнася 3+.

ПП: ... и съм фен на Барса заради Ицо, Лаудруп и Ромарио, а не Шави, Иниеста и Меси :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост