Арсенал - Хъл Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот boabbb » 18 фев 2016 11:47

[center]Арсенал - Хъл Сити [/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от 5-ти кръг на FA Cup - 20.02.2016г. ( събота ) от 14.15ч.[/center]
[center]Emirates Stadium[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по Диема Спорт 2[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16707
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Udoji90 » 18 фев 2016 12:07

Предполагам, че ще бием с 1-2 гола разлика с голяма част от резервите.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот dreben23 » 18 фев 2016 13:55

С риск да отпаднем ми се ще да си запазим важните играчи за Барса! Но не знам, Венгер го обожава този турнир, а и не желае да жертваме нищо, само че трябват саможертви. Предпочитам да излезем с всичко най-добро срещу Барса, не срещу Хъл и вярвам, че ще е така- направо да вадим от групата бате Йози, Санчес, Рамзи, Коклен, Чех, Хъл са дърводелци и не бива да се рискува изобщо, че това е лошото при нас- нямаме много алтернативи. Все пак и Барса, и борба за титла ни чака, нямаме избор.
Ако ги извади тези да не играят, прогнозирам Х 1:1. Ако не ги вади, не мога да се наема с прогноза, защото той ако не ги пази, сами може да се пазят. Неприятен за предварителни прогнози мач е това. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16707
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Udoji90 » 18 фев 2016 14:18

Е, то е на 99% ясно, че в този мач сме с резервите. Колкото и да го обожава турнира Венгер, си пази титулярите в него. Запази ги с Бърнли и Съндърланд - естествено, че и с Хъл ще го стори. Да не говорим, че след Барса играем и с Юнайтед, така че запазването на титулярите в събота си е задължително. Даже за мен мачът с Юнайтед е по-важен от този с Барса, защото за титлата имаме реални шансове към момента, а ШЛ ни се явява малко излишна.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот ЕМИЛ » 18 фев 2016 15:47

2:0

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Red_Neck » 18 фев 2016 18:09

С титуляри или резерви срещу Барса - все тая :)
В този мач виждам труден Х.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
KANSAS
Мнения: 53
Регистриран на: 30 юли 2014 19:06
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот KANSAS » 18 фев 2016 20:37

Udoji90 написа:. Даже за мен мачът с Юнайтед е по-важен от този с Барса, защото за титлата имаме реални шансове към момента, а ШЛ ни се явява малко излишна.



Напълно съм съгласен с твоето мнение относно важността на мача с МЮ!Една победа на Олда на този етап с оглед на програмите на претендентите за Титлата за мен ще е кардинално важно.Относно мача с Хъл, аз лично бих пуснал всички възможни резерви, не виждам смисъл да се рискува с титуляри, евентуално може да ги ползва в краен случай като резерви.
Относно мачовете с Барса, аз просто съм ги отписал, само болен оптимист може да си въобрази нещо.

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот crap » 18 фев 2016 21:32

Най-важния ни мач в близко бъдеще е този срещу картофите. За мен лично се явява далеч по-важен от този с Барца. Иначе за Хъл ще видим доста промени със сигурност. За това намекна и Венгер на прес-конференцията днес. Ще видим Ел Нани в центъра със сигурност. Вероятно Айоби (Ивоби) ще започне на мястото на Озил. Очертава се интересен мач за всеки фен на Арсенал. Освен това Хъл са в добра серия и в момента са лидери в Чемпиъншип. Със сигурност не бива да ги подценяваме.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Xtr3m3_MaCHiNe
Мнения: 56
Регистриран на: 29 юни 2014 20:11
Skype: cruelsxmachine
Местоположение: Sofia, Varna, Vegas, whereva
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Xtr3m3_MaCHiNe » 19 фев 2016 00:33

Аз казах 2:1 срещу Лестър с гол на Уолкът.
Пак ще кажа 2:1 и гол на ...Елнени. :)
Поне едното, първото да позная, пак ще съм доволен. Иначе и за мен в ШЛ вече ще играем колко за престиж, нищо не си въобразявам. Тва не е фифата, където ги убивам. Но следват гостувания на Ютд, Тотнъм, Уест Хем, Евертън И Сити! Така че победата над Юнайтед е задължителна. Ако Тотнъм завършат пред нас това ще е доказателство, че са били трагици. И то заради един период от 5-6мача си проваляш целия сезон! И това е всеки сезон! Не смея вече и да се надявам, като гледам каква >сила< сме като гости.. Но поне да бием Юнайтед и Тотнъм и Евертън и да кажем загуба от Сити и равен с Уест Хям. И да си вземем всички мачове вкъщи. Това ни е общо взето единствения начин да станем шампиони като гледам програмата.

GuNNeR for LiFe!
Peace is for pussies.Real men thrive on Chaos!

This Is My Rifle. This Is My Gun..This is 4 fighting. This 4 fun

IF you have two balls,that means you are a man, but if you have 4balls that does not mean you're a superman,it means someone is fucking you.


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта