Арсенал - Лестър Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот Udoji90 » 14 фев 2016 16:45

Иначе направо да не повярва човек на смените на Венгер - Уолкът и Уелбек вместо Коклен и Окслейд. Толкова офанзивни промени рядко се виждат от него, макар че при човек повече и нужда от обрат беше длъжен. Лошо, че Косчиелни е получил травма, а и Габриел има някаква, макар че Пер и Чеймбърс се справиха. С Хъл може и те да изнесат мача - за Барса и Юнайтед дано и другите да са на линия.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Xtr3m3_MaCHiNe
Мнения: 56
Регистриран на: 29 юни 2014 20:11
Skype: cruelsxmachine
Местоположение: Sofia, Varna, Vegas, whereva
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот Xtr3m3_MaCHiNe » 14 фев 2016 17:51

Напротив - слава Богу, че Комични се е контузил. Че той по принцип си е контузен в главата, и се видя че Чеймбърс е много много по-стабилен и адекватен от него. Габриел/Чеймбърс или Чеймбърс/Мерта все са по-добри опции. И Кокилата се върна, като влезне и Санти и ще има кой да движи и халфовата линия, че при Рамзи има очевиден застой. А на тоя под мен, шушумигар, дето се смее.. те Барса и Байерн са 2та най-силни тима в света в момента. И не виждам нищо срамно да отпаднеш от тях. За последните 7 години 3ти път ни се падат Барса, 2 пъти Байерн, 1път Милан (които ги изпуснахме втория мач 5ица да им ударим и да излетят) и един път сами се издънихме с Монако - това си го признавам. Но специално финала на ШЛ с Барса, дори и с 10 човека заслужавахме да го вземем. Анри изпусна 2пъти сам срещу вратаря при 1:0 за нас. Да не говорим, че в центъра бяха пуберите Фабрегас и Фламини и пак ги удържахме до 75та мин.
А ти да не мислиш, че Челси ако сега играе с Барса има някакви шансове!? Не ме разсмивай! Или с Байерн?.. Вас наай-слабия Лпул ви отстрани 2 пъти като шматки, седнал на Арсенал да се подиграва. А "шубата" има над 1000мача в Англия, и ако му видиш показателите не вярвам да намериш на какво да се присмиваш. Ама кво съм седнал и аз да споря с фенче, дето се кефи на Челси от сигурно няма и 10г. Сигурно откак Абрамович ви взе.. :lol:
Кои са ви легендите? Какви са ви успехите преди това?? 1 път шампион, изпадали, губили с по 0:8.. да продължавам ли да цитирам "славната" ви история?? хаха
Peace is for pussies.Real men thrive on Chaos!

This Is My Rifle. This Is My Gun..This is 4 fighting. This 4 fun

IF you have two balls,that means you are a man, but if you have 4balls that does not mean you're a superman,it means someone is fucking you.

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот crap » 14 фев 2016 20:53

Демонстрахме огромно израстване и желание за победа - това е най-важното! Честно казано не очаквах да се върнем в този мач, защото когато Арсенал НЕ вкарва НЕ вкарва, и това е!

Невероятно завръщане за Дани Уелбек! Даже невероятно ми звучи меко кзанао, предвид, че има един мач за младежите и не е играл фтубол вече почти година! Великолепно! Наистина се зарадвах, искрено и от сърце! Дано е здрав и да ни радва все по-често, имаме огромна нужда от него!
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот boabbb » 14 фев 2016 21:43

Welbeck ... Can you believe it ?!? :lol: :lol: Браво, Дакааа 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта