Арсенал - Лестър Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Xtr3m3_MaCHiNe
Мнения: 56
Регистриран на: 29 юни 2014 20:11
Skype: cruelsxmachine
Местоположение: Sofia, Varna, Vegas, whereva
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот Xtr3m3_MaCHiNe » 14 фев 2016 13:42

crap написа:"Комични" всъщност е най-постоянния централен бранител в Англия този сезон а освен това всеки мач му се налага да покрива бездните в центъра оставени от великолепното ни дуо ФламЗи, че дори и изнася топката...

Коментара от горе за завръщането на Моу и изправянето на Челси ме разсмя искрено. За Гуардиола не ми се коментира още, но мисля, че ще бере ядове от силната преса в Англия.


Ти си един от тези "слепи" фенове на Арсенал, с които диалог не мога да правя! Пий си хапчетата, само това ше ти кажа.
Комични и половината ни фенове в Англия го ненавиждат, още се чудя как чутурата му не се е ударила няколко пъти в нечия бухалка. Тоя откакто е при нас (5години!!!) не само че си наниза 15 автогола (абсолютен рекорд!), но и няма НИКАКВО подобрение! Ти наясно ли си, че Мерта след края на сезона се маха ЗАРАДИ него? НЕ! Поживей малко в Лондон, да видиш там как се молят преди мач да се контузи тоя инвалид, и ела пак да си говорим. Държал той дупките? Кое държи, бе? С какви очила гледаш ти? Не виждаш ли, че редовно си подтичква до нападателя, а е имало случаи и да му помага - я покривайки засада, я подавайки в центъра, когато целия отбор атакува.. Пълен НЕадекватник. Само тоя не ми го хвали. Имаше един тук дето обясняваше, че Абу Диаби като се оправи щял "да разцъфне".. Е видяхме го как разцъфна, сега чакам да видя ти с какви смешни доводи ше ме "оборваш". Тоя палячо ни лиши от едни 8-10 точки, които сега щяха да ни сложат в друга позиция.

А на фенчето на Челски, дето ни жали от другия сезон мога да кажа само "ХАХАХАХАХ"! Гледай само да не вземем за 3ти път ФА къп, защото още никой не го е постигал! Отделно и сега хващам бас, че ще завършим в 3ката. А вашите "шампиончета", начело с Цецко ФаПрегъза къде са?? :P
Peace is for pussies.Real men thrive on Chaos!

This Is My Rifle. This Is My Gun..This is 4 fighting. This 4 fun

IF you have two balls,that means you are a man, but if you have 4balls that does not mean you're a superman,it means someone is fucking you.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16761
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот Udoji90 » 14 фев 2016 14:48

Абсолютно измислена дузпа! Варди си повлича крака и се блъсва в Монреал, онзи некадърник Аткинсън свири нарушение. Пълен нещастник! :evil:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот Soulen » 14 фев 2016 14:53

На пръв поглед и аз се заблудих, че е дузпа. Варди го изигра като майстор.

Знаех си, че Лестър няма да ги режат. Даже ще ги бутат, защото са най-добрата реклама за Англия и всички фенове почти им стискат палци. Успех на Лестър,още малко и ще я вдигнат титлата.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16761
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот Udoji90 » 14 фев 2016 14:55

Лестър титлата няма да я вдигнат, даже и да бият днеска. ;) По-чистите ситуации имаха, ама нека си бият по правилата. Не с цигански номера като на Варди, каквито онзи малоумник Аткинсън само чака.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот HardWork » 14 фев 2016 14:57

Добре падна Варди, иначе Лестър може и да станат шампиони, ако съдиите не започнат да ги режат!

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот sunscres92 » 14 фев 2016 14:58

Няма конспирации, но наистина доста станаха бонусите в полза на Лестър. Прави са, че всички извън феновете на Арсенал-Тотнъм-Сити искат Лестър да стане шампион, а всеки по света чака с интерес развитието на сезона и наистина това ще е невероятна реклама за ВЛ. А и наистина момчетата си играят - ако Венгер не успокои играчите, за мен ще се повтори сценарият от предният уикенд срещу Сити.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот dreben23 » 14 фев 2016 14:59

Много силно играем, ама само до преди последния пас. И там е проблема. Жалко, щото показваме прелестен футбол, но Лестър по-добри и от Барса и Реал! :cry: Трудна работа вече. Но хвърляме адски много енергия и съм доволен. Ако не обърнем мача, няма какво да ги спре и ще им честитим вече. :)
Последна промяна от dreben23 на 14 фев 2016 15:00, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот drogba_best » 14 фев 2016 14:59

Xtr3m3_MaCHiNe написа:
А на фенчето на Челски, дето ни жали от другия сезон мога да кажа само "ХАХАХАХАХ"! Гледай само да не вземем за 3ти път ФА къп, защото още никой не го е постигал! Отделно и сега хващам бас, че ще завършим в 3ката. А вашите "шампиончета", начело с Цецко ФаПрегъза къде са?? :P

Ами за съжаление сте си какво да ти кажа,и да дори да вземете трета поредха клизмарска ФА, това ли ще ви спаси срама от последните 10 години, че сигурно нямате 10 спечелени дербита общо и че в ЩЛ сте най - редовната боксова круша на Барса и Байерн. Вие всички си знаете , че шубата отдавна не е за Арсенал, каквото беше псотигнал сам си го усра, но ако на вас ви е приятно всяка година по един и същи начин да отпадате от ШЛ и да губите официално всички шансове за титла още преди първи Март- ок ваша си работа. И едно мога да ти обещая Челси сега е в knock down , но още от догодина пак ще сме си ние и пак ще ви бием където ви хванем, както и сега де :Д и още ние този сезон ще завършим с повече успехи от вас гарация както винаги де :Д

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот dreben23 » 14 фев 2016 15:01

Бегай в Шанхай Шенхуа па ти. :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Арсенал - Лестър Сити

Мнениеот drogba_best » 14 фев 2016 15:12

dreben23 написа:Бегай в Шанхай Шенхуа па ти. :lol:

Аз и в Галатасарай избягах и пак ви заших 2 пъти за Emirates Cup :D


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта