Арсенал - Бърнли

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот Udoji90 » 30 яну 2016 19:17

Посредствен мач за нас и положителен резултат. Мен повече ме радва, че Алексис пак беше титуляр с победен гол, както и завръщането на Оспина (имаше скоро травма), Росицки и Коклен. Последният направи нетипични грешки, но и това ще се изглади след няколко мача. Елнени като за дебют според мен се справи силно, ама нещо не го виждам като дефанзивен халф - само на хартия е такъв, иначе сякаш като Алекс Сонг е по-добър в офанзивен план. Кос-Габриел не ми харесаха изобщо - с Мертезакер си е по-добре, колкото и да го хранят някои разбирачи във Фейсбук. Дано все пак Косчиелни не се е контузил лошо в последните секунди, щото трябва някой да играе, докато е наказан Пер. Добре, че се връщат контузените малко по малко. Уелбек почна да тренира, остават само Касорла и Уилшър. :) Дебюши май е сигурен напускащ, щом дори днес беше извън групата. :?
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Бърнли

Мнениеот dreben23 » 30 яну 2016 20:35

Горе-долу интересен мач стана. Хубаво се включиха Айоби и Елнени, успехът е заслужен. Като че ли обаче положенията ни бяха малко. Жиру не си мърдаше пръста, Санчес все още не е във форма. :)
[offtopic]Паралелно с нашия гледах и пародията на Барса-Атлетико. Тия Атлети приключиха, щото изгубиха и трима играчи - двама заради чк, един контузен. И за Реал опекоха нещата! :mrgreen: Иначе ме кефи как Суарез продължава да вкара нередовни голчета, ама съдиите си му ги зачитат- четири мача на Барса гледах и в четирите Суарес вкара с нарушениеи то по един и същи начин- събаря си просто пича съперник и вкарва. Е, то тъй е лесно. Добър е, но тези мръсните прийоми не ме кефят изобщо и няма как да му се зарадвам. Дори в един момент Атлетико успяваше да надиграе Барса с човек по-малко, но не вкараха изравнителния гол. Да не говорим, че при нарушението на Годин пак преигра и се хвърли малко кат че ли ше скача в пропаст с бънджи, иначе си е чк, ама прекалява с летежа. :lol:[/offtopic]
http://www.hitc.com/en-gb/2016/01/30/vi ... team-mate/ Малко оставаше да го върне в лазарета. :x :lol:

If Kieran Gibbs is anywhere near England squad for Euros am supporting Iceland
12:55 AM - 31 Jan 2016

I wonder how much Flamini paid Gibbs to try to injure Coquelin.
5:58 PM - 30 Jan 2016
Яко!
[offtopic]Чуба Акпом с хеттрик вчера.[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта