Стоук Сити - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот crap » 15 яну 2016 15:54

Започнахте ненужно да спамите. ;)
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 15 яну 2016 17:07

Тия са по-добри от Ливърпул според мен, но пък тях ще ги победим. Два пъти подред не вярвам да се издъним, а и за мен не беше кой знае каква издънка предния ни мач. 1:3 :)

[offtopic]Редови прогнозки. :)
Изображение

Изображение[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот ЕМИЛ » 15 яну 2016 18:22

trokadero_ написа:1:1

Същото и от мен .

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17347
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот slash1912 » 15 яну 2016 18:49

dreben23 написа:Тия са по-добри от Ливърпул според мен, но пък тях ще ги победим. Два пъти подред не вярвам да се издъним, а и за мен не беше кой знае каква издънка предния ни мач. 1:3 :)

[offtopic]Редови прогнозки. :)
Изображение

Изображение[/offtopic]

Тук грешиш дълбоко.Само преди няколко дни ги ударихме в полуфинала на КУК.Мача го взимате,ако не направите глупости в защита както срещу Светците например.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот 0007 » 16 яну 2016 04:36

Гостуването на Британия ви е в топ 3 на най-тежките такива,тъй че най-много да измъкнете един Х.Разбира се,надявам се да ви ударят,а после ние да ви доубием(или като никога да ви реабилитираме :| ).

ПП Eй,като никога форумът на Арсенал активен. :mrgreen: Явно замириса на титла и изгорели вестници в Западен Лондон и всички фенове излязоха от нафталина.Време беше,с Пул и Юнайтед откога се драчим,а от вашите само Боянчо и чат-пат Дребния се показват(Удоджи-то се пази от интрижките,затова и не го включвам).
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот crap » 16 яну 2016 10:54

0007 написа:ПП Eй,като никога форумът на Арсенал активен. :mrgreen: Явно замириса на титла и изгорели вестници в Западен Лондон и всички фенове излязоха от нафталина.Време беше,с Пул и Юнайтед откога се драчим,а от вашите само Боянчо и чат-пат Дребния се показват(Удоджи-то се пази от интрижките,затова и не го включвам).

И аз се върнах, не бях писал във форума от години.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 16 яну 2016 11:36

То през онези години форума не съществуваше, стига сте впрягали децата! Ще вземат да ви поверват. :)

Само да кажем защо Арсенал ще победи със сигурност- първо, за 34 години само веднъж сме победили на Британия, второ, тогава сме немали по-голема голова машина от Оливие Жиру- средно по голче на всеки 115 минути, трето, тогава Арсенал нямаше най-добрият футболист т.нар. асист машина Месут Йозил, четвърто- Арсенал е най-добрият отбор в света, пето - съгласен съм и на петичка, лошо нема. Шест, бате Емо и бате Иво прогнози не излизат много. :)

На Юнайтед хулиганс да кажем, че баце Таско не пука му от мнението на дечурлигата, гледа си футбол от преди 89-то лето и ще извади всеки кръг топ 11, ще има средно по два точни резилтати от десет мачове и половината познати на знакот. Освен това не влиза в конфликти с малки отбори, само с най-голюмите евентуално, но и към тех има уважение и унижение в едно. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот drvasko98 » 16 яну 2016 16:02

Никога в никой мач Венгер не трябва да почва с двойка защитници Мертезакер/Косчелни. Да си види шибаната статистика през сезона какви ги творят двамата. Точно тези са най-големите каръци и нещастници. Всякакви други комбинации са в пъти по-добри, дори на пръв поглед да изглеждат по-зле, са доста по-ефективни.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стоук Сити - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 17 яну 2016 18:18

Йозил е контузен... Сега го закъсахме вече. :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта