Ливърпуул - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Lovech2000
Мнения: 187
Регистриран на: 04 юни 2014 15:02
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот Lovech2000 » 11 яну 2016 17:16

Това ни е един от ключовите мачове за титлата, но имам едно гадно чувство за 1-1.
Иска ми се 0-2. :)

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот BurnX » 11 яну 2016 18:36

Под 2,5 гола , над 13 корнера - успех на залагащите :)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот slash1912 » 11 яну 2016 18:40

С толкова много контузени ни чака тегав мач.С добрите отбори играем силно,така че очаквам да не загубим в сряда.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]



Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 13 яну 2016 14:37

Ъъ, 2:5 съм си харесал. Ливърпул има повече от двама защитници вече, не се тревожете за това. Доктор Венгер ги излекува. :) Ако трябва да съм честен, в някои от гостуванията бяхме като безопасна игла. Но пък постоянството на момчетата ме кара да им се доверя. И според мен Джоел Кембъл ще започне като титуляр, но не съм сигурен кои двама ще са в центъра. Фламини не бива да е според мен, сигурно помните какво се случи срещу светците наскоро. По принцип развалихме доброто представяне като гост и може би трябва да оправим нещата. Не е като да си нямаме и ние проблеми, а и коефициента ми е много тегав един такъв. Въпреки това ще се осмеля за един разгромен успех и от една седмица ми се е завъртяло това зрелищно 2:5. Но така като се замисля по-вероятно ми се струва да излезем от мача със суха мрежа. Особено в последните мачове, които гледах на Ливърпул, имаха доста нелепи пропуски и отбелязването на гол си е проблем при тях. Там е работата обаче, че щом биха Лестър, спокойно могат да треснат и нас. Единственият проблем е, че нашата защита е по-стойностна от тази на Лестър, а Чех е ненадминат и е последна преграда пред всичките им грешки. Г/нг е най-вероятният изход сякаш, но аз съм си го харесал тоя резултат отдавна и си оставам с него. :)
Успех и на Ливърпул, дано гледаме голов трилър, че са много тегави всички дербита в Англия та не знам за какво ми ги хвалят толкова! :)

И за да не ме упрекне нинджичката, ще кажа, че двата инкасирани гола са от уважение към марката Ливърпул! Истинско, не такова едно измислено като да ги пиша с две у-та примерно. Аз Левски не пиша с малка буква, камо ли Ливърпул, па бях и фен на Роби Фаулър навремето, но аз па на кого ли не съм бил фен. Всеки, който заслужи уважение с изявите си ще му бъда, на Лео Меси не, понеже той се гаври вече с хората! :)

[offtopic]Е, ако дойде в Арсенал, бих преосмислил отношението си към него. Или пък вземе световната титла с Аржентина! Когато вземе и последното най-важно отличие, ще се реабилитира напълно и ще получи и достойно място в списъка ми с най-добрите футболисти за всички времена! :P[/offtopic]

Прогнозата ми касае изцяло моментно състояние на отборите като всичките ми други, понеже всякакви кретени ще го залагат на точен тоя мач, той пък може да свърши с още по-кретенски резултат! :lol:
Ако мисли някой, че се шегувам, ето- редовите ми прогнози за ВЛ. :)
Няма как да ги щракна по-хубавo, сайта е много смотан и на таблет така излиза кат се завъртоли, затова са малко накриво.
[offtopic]Изображение
Изображение
Изображение[/offtopic]
Последна промяна от dreben23 на 13 яну 2016 15:17, променено общо 6 пъти.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот crap » 13 яну 2016 15:04

Напълно си прав, покрай еуфорията от първото място, сякаш забравихме за собствените си проблеми и започнахме малко да летим из небесата (за себе си говоря :)), но истината е, че и ние не сме в много по-добро състояние от Ливърпуул, а те са много сериозен съперник. Мача ще е интересен много, нямам търпение, заредил съм се с всичко нужно и очаквам погром. :P :P :P
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 13 яну 2016 21:09

Liverpool: Mignolet, Clyne, Toure, Sakho, Moreno, Henderson, Milner, Can, Lallana, Ibe, Firmino.
Subs: Ward, Caulker, Smith, Lucas, Allen, Teixeira, Benteke.

Arsenal: Cech, Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Monreal, Flamini, Ramsey, Campbell, Ozil, Walcott, Giroud.
Subs: Macey, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Iwobi.


Пълни бойни снаряжения! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16754
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 13 яну 2016 23:53

Ем, прав се оказах за хикса. Сладка щеше да е победата, ама прекалено рано се прибрахме и вкарахме вълка в кошарата. Все си мисля, че можеше да вкараме 4-ти гол, ако не се бяхме дръпнали толкова назад и не се бяхме тотално отказали да атакуваме. Сами сме си виновни, че не се възползвахме от грешките на конкурентите.
Последна промяна от Udoji90 на 13 яну 2016 23:59, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот Thsmith » 13 яну 2016 23:55

Тоя човек за 15 години не се научи, че не е Капело и постоянно се проваля когато се мъчи да пази резултата последните минути...
Вместо да се опита да довърши съперника на контра, той сам го набутва в наказателното поле и то при положение, че знае колко нестабилна му е играта във фаза защитата и при тези изсипвания...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта