Ливърпуул - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот slash1912 » 13 яну 2016 23:58

Можехме и да бием,можехме и да паднем.Според мен заслужен хикс.Успех на Арсенал в борбата за титлата!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот crap » 14 яну 2016 00:07

Toчно така, действително можеше и да бием, но можеше и да паднем. Да не забравяме гредата през първото полувреме, но и уникалните пропуски в стил Арсенал през второто... Хубав мач, ценна точка, хубаво е, че и Сити направиха Х, по-подробни коментари утре, като ида в офиса и си взема кафенце.
YA GUNNERS YA

Hurbata
Мнения: 45
Регистриран на: 17 юни 2012 18:16
Skype: hurbata_91
Местоположение: Мадрид
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот Hurbata » 14 яну 2016 00:08

Thsmith написа:Тоя човек за 15 години не се научи, че не е Капело и постоянно се проваля когато се мъчи да пази резултата последните минути...
Вместо да се опита да довърши съперника на контра, той сам го набутва в наказателното поле и то при положение, че знае колко нестабилна му е играта във фаза защитата и при тези изсипвания...


Напълно си прав и аз това много го мразя... Дъхът ми спира всеки път, когато от пейката стане Артета, 80+ минута е и водим само с един гол разлика... (Нищо против капитана нямам, имам против окопаването...)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 14 яну 2016 00:26

А иначе мачът както беше интересен за гледане, така и като качество на играта бе всъщност доста слаб, тъй като изобилстваха грешките на двата отбора във всички части на терена. Общо взето същото беше и в първия мач между двата тима през сезона, когато по чудо не падна нито 1 гол.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 14 яну 2016 00:36

Както казах очаквайте кретенски резултат, но пък много велик мач се получи! Жалко, поне единия отбор заслужаваше да се поздрави с трите точки, ние с една идея малко повече сякаш. Но като се има предвид, че и късмета ни покри и не ги довършихме, когато трябва с още един или два гола, а в средата на терена особено и двата отбора не можаха да намерят начин как да затворят пролуките, защитите и те правеха всичко възможно да става истинско футболно зрелище. Ами мога да кажа, че въпреки всички грешки, от доста години не бях гледал нещо толкова зрелищно, трудно ми е да преценя дали Петьо пусна гол или два нарочно, може би по-скоро да, но се изкефил максимално. Жалко само, че всички спяха у нас и не можах да се съдера като заклано прасо от викане и тая емоция си остана недоизразена, но казвам голямо евала за тоя величествен футбол и от двата отбора. Не се притеснявайте за изгубените две точки, Арсенал не може да бъде спрян за титлата, трябва да се охарчват по 100 млн паунда от всеки съперник, за да стане. Вярно, че можеше да задържим на две точки преднината си, но хората искат да има интрига докрая и първенството да печели още фенове и гледаемост.
Радвам се, че Жиру отбеляза цели два гола, което много рядко се случва, за да покаже просто на всички, които го критикуват, че не е същият като преди, а се превръща в един смъртоносен нападател, с изключение нали на пропуските празна врата дето направи. И за последно ще кажа само още едно: Джоел Кембъл, обичам те! 8-)

Не знам какво ще го правим Алексис и къде ще играе оттук насетне, но това момче му изяде хляба само за 4-5 мача! Но то още на световното нали, когато за пръв чухме за него, показа своя талант. Да, можеше и да загубим, но Джоел Кембъл не хареса това! Много съм доволен от отбора, доста грешки иначе в средата и отбрана, но си останах доволен, защото темпото беше много високо, а такова нещо май не ми се беше случвало - да съм доволен, когато сме пуснали три гола и не сме вкарали поне още два. Но можеше и да получим по толкова... Прелестен мач! :)

[offtopic]Според мен с подобна игра и Ливърпул ще е в топ 4, така че и те да не се тревожат. :)[/offtopic]
Последна промяна от dreben23 на 14 яну 2016 00:41, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

cosYouNeverWalkAlone
Мнения: 1
Регистриран на: 14 яну 2016 00:37
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот cosYouNeverWalkAlone » 14 яну 2016 00:40

Ай гънерите да лягат. Стига им толкова Лестър си взеха 3те то4ки. Но арсенал няма да станат шампион, не могат.

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот crap » 14 яну 2016 00:52

cosYouNeverWalkAlone написа:Ай гънерите да лягат. Стига им толкова Лестър си взеха 3те то4ки. Но арсенал няма да станат шампион, не могат.

И се регистрира специално да напишеш толкова неграмотен коментар?! :oops: :oops: :oops:
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23320
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот Thsmith » 14 яну 2016 01:46

Hurbata написа:
Thsmith написа:Тоя човек за 15 години не се научи, че не е Капело и постоянно се проваля когато се мъчи да пази резултата последните минути...
Вместо да се опита да довърши съперника на контра, той сам го набутва в наказателното поле и то при положение, че знае колко нестабилна му е играта във фаза защитата и при тези изсипвания...


Напълно си прав и аз това много го мразя... Дъхът ми спира всеки път, когато от пейката стане Артета, 80+ минута е и водим само с един гол разлика... (Нищо против капитана нямам, имам против окопаването...)

Артета си е индивидуално слаб, но аз като цяло го критикувам за вкарването на защитници и вътрешните размествания. Едно време пускаше Сиган или някой подобен в последните минути като трети централен и постоянно получаваше гол. Сега ме побърква като вкара Гибс вместо някое крило. Отделно, че този мач държа Йозил в условия в които той няма как да свърши работа.

Тва не му се получаваше даже при Т.А. М.К, Л.Д., $ кол, след това и при С.К, а всички те бяха много по класни от сегашните защитници. Отделно, че пред тях имаше и най-добрият опорен халф в лицето на Виера, а не Артета :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот saract » 14 яну 2016 08:40

така и не разбрах при 3:2 защо спряхме да играем.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6130
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Ливърпуул - Арсенал

Мнениеот KOPScousers » 14 яну 2016 10:36

saract написа:така и не разбрах при 3:2 защо спряхме да играем.

А аз не разбрах при 1:0 и 2:1 защо палавника под рамката ни ви подари 2 гола. :oops: Реално ако имахме стабилен вратар, или поне тоя шаран да се беше представил на стабилното ниво, на което много рядко се представя, този мач можеше да го спечелим. Първите 20 минути бяхме много по-силни от вас, заслужено повеждахме на 2 пъти, но този "вратар" направи така, че да убие всякаква инерция и всякакъв подем след головете. Това да пуснеш гол 3 минути след първия и 5 след втория си е... талант. И то по такъв начин. Много, много грешки и брак от двата отбора, но също така и много емоции, което направи мача доста интересен за гледане. В крайна сметка справедлив резултат, не мога да кажа кой отбор би следвало да съжалява повече, че изпусна победата. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта