Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н)

Мнениеот boabbb » 19 дек 2015 13:23

[center]Изображение[/center]

[center]Дали ще вземеме някого? :lol: :lol: :lol:[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот boabbb » 19 дек 2015 13:36

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер иска да подсили атаката на своя тим през януарския трансферен прозорец, като привлече бившия нападател на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес, съобщава британският таблоид Mirror.
Мексиканският национал бе тотално пренебрегнат от Луис ван Гаал и не получи шанс на „Олд Трафорд“, но се представя страхотно след трансфера си в Байер Леверкузен и вече има цели 18 гола за „аспирините“ на сметката си.
„Артилеристите“ от своя страна са с доста ограничени опции в атака, заради дългосрочната контузия на Дани Уелбек, както и постоянните проблеми на Тио Уолкът. Венгер иска има възможността да дава почивка на Оливие Жиру и е заявил на ръководството на лондончани, че желае Ернандес през януари.
Байер обаче надали ще са готови да се разделят с най-добрия си играч по средата на сезона, допълва изданието.


Английският Арсенал проявява интерес към испанския нападател Мануел Нолито от Селта Виго, съобщава "Дейли Мирър".
29-годишният Нолито има 8 гола в 14 срещи от Примера дивисион през този сезон.
Лондончани търсят подсилване в офанзивен план през януарския трансферен прозорец, тъй като единствената опция в атака пред мениджъра Арсен Венгер заради множеството контузии в момента е Оливие Жиру.
Барселона също следи оценявания на 15 милиона лири Нолито.
Арсенал също така се интересува и от полузащитниците Иско от Реал Мадрид и Адриен Рабио от Пари Сен Жермен.


Ръководството на Бешикташ потвърди, че проявява интерес към вратаря на Арсенал Давид Оспина. Турският тим се надява да привлече стража, който се явява резерва на Петър Чех от началото на сезона на „Емирейтс“.
Давид Оспина не е играл за Арсенал откакто допусна грешката срещу Олимпиакос в груповата фаза на Шампионската лига.
„Проявяваме интерес към Оспина“, категоричен беше вицепрезидентът на Бешикташ Ахмет Нур Кеби.
Арсенал има друг вратар – Войчех Шченсни, който обаче играе под наем в Рома.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот amoros » 19 дек 2015 15:11

Според английски "Телеграф" освен Чичарито,от Борусия Мьон. Джака, Гранит/Швейцарски национал/,Marcelo Brozovic/Интер и Хърватска/, Адриан Рабио/ПСЖ/.Според мен при положение ,че Реал ще се опита да си върне Йозил Венгер ще привлече Фекир или Лаказет/ОЛ/

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот boabbb » 19 дек 2015 15:34

Арсенал трябва да атакува Тони Кроос :!: Казах :lol: :lol: А Реал да не барат турчина, парите са си ги вземали :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот locke » 19 дек 2015 17:17

boabbb написа:[center]Дали ще вземеме някого? :lol: :lol: :lol:[/center]


Краев :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот arsenvengerin » 19 дек 2015 18:15

Венгер едва ли ще се бръкне за скъп играч
Обичам Левски

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот crap » 19 дек 2015 18:40

100% ще има нов упорен халф, както и нападател, подобно на трансфера на Рейес преди години, мисля си за Кака, нещо от сорта.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот Udoji90 » 19 дек 2015 21:22

Нападател в този момент не ми изглежда толкова нужен, при положение че Уолкът в повечето мачове този сезон е използван като такъв и заформиха добра битка с Жиру, а и Уелбек в един момент ще се върне в игра. На крилото се отваря едно място, тъй като Тео все по-рядко играе там, но ако Кембъл задържи формата от последните няколко мача, нов не е нужен - имаме Алексис и Окслейд + костариканеца, Уелбек също може да играе на фланга, а и Рамзи вероятно в даден момент пак ще започне да бъде пускан като фалшиво дясно крило, след като Касорла се възстанови и си заеме мястото в центъра. На мен ми се иска класен дефанзивен халф за заместник на Коклен, докато французинът е контузен, и за негов конкурент, когато се възстанови, обаче предполагам, че Венгер упорито ще си разчита на Фламини, докато се оправи Коклен, пък и не знам кога се връща в игра Артета, който също е вариант за там. Отделно Уилшър и Росицки ще се завърнат на определен етап, при което ще имаме достатъчно офанзивни вътрешни халфове и Рамзи ще може да бъде използван при нужда като дефанзивен такъв (Джак също може да играе там). Реално погледнато, през зимния трансферен прозорец ми се вижда доста вероятно изобщо да не вземем нов играч. Най-много опорен халф, но по-скоро не. Венгер по принцип не обича да взима играчи за позиции, на които липсата на конкуренция е временна и породена от контузии, тъй като след завръщането на травмираните би се получило затлачване (ако мога така да се изразя) с прекалено много здрави играчи на въпросния пост. Ако се вземе нов, доста по-вероятно е да бъде някой под наем, за да запълни дупка, както беше с Ким Шелстрьом. Не ми се иска да е така, но това очаквам, ако съдя от минали случаи. Защитата и вратарския пост не ги споменавам изобщо - там за всяка позиция си имаме по двама здрави играчи, макар че липсата на игрова практика се е отразила на формата на някои от тях (най-вече Дебюши).
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот dreben23 » 20 дек 2015 12:25

Реал щял да вземе Йозил. Той струва колкото целия им отбор, могат само автограф да си вземат. :lol: Венгер каза, че ще пазарува поне опорен халф. Според мен Кембъл не бива да го натирваме сега, защото е основен виновник да очакваме с трепет мачовете с Барселона, а и не бих се учудил ако и на тях да причини главоболия. Просто тррябва да му се дава повече свобода за действие, но със здрави Окслейд, Санчес и Уолкот, Кембъла остава по-встрани, това е нормално. От него се иска да запълва успешно дупките, когато ги няма и той го прави добре. Най-правилното решение е да остане до края на сезона, той си го заслужи. Според мен някои от старите пушки ще приключат с Арсенал още през зимата.

Наистина имаме достатъчно офанзивни играчи, но трябва още един от топ класа- само Санчес, Йозил и Жиру няма да са достатъчни срещу Трите хикса. Тях ще ги бием само ако им вкараме повече. Задължително трябва да се опитаме да подсилим защитата, там са отчайващо зле всички английски отбори, то се вижда и от фентъзито, че и от резултатите. Но като вземем предвид фактите, че средата на терена при нас е като гранично-пропусквателен пункт за мигриране на сирийски бежанци, защитата се е справяла повече от отлично, защото е най-добрата в лигата, но основната заслуга за това е на Петър Чех, който спасява по 4-5 стопроцентови голови положения средно на мач. Така че там трябват подкрепления, минимума е централен защитник. Ектор Белерин и Начко Монреал се справят чудесно наистина, но главно в атака, когато стане дума за отбранителна линия и те имат проблеми. За Арсенал приоритет е атаката, създаваме огромно количество голови положения и то с доста красиви комбинации, повече от всеки друг отбор по света, но не сме ефективни при реализирането им като повечето отбори по света, а това ще пречи. Може би с един Нолито или Чичарито можем да решим и този проблем. Но си мисля, че ще са доста скъпи и двамата, нужни са и на отборите си в момента, та не ми се вярва да ни ги дадат. На мен лично ми се ще да посегнем отново към Бензема, който си има достатъчно проблеми извън футбола и му трябва добър отбор, за да се реабилитира по най-бързия начин, защото си е топреализатор. Но е малко рисковано, защото много добре знам, че Жиру и Бензема не правят нищо особено, когато са заедно в националния отбор като играят и двамата като титуляри. Тъй като Венгер и той гледа Франция по-често от нас, знае, че почти не могат да виреят заедно двамата и оттам сигурно се и въздържа да ги събере в един отбор. От примерата ме кефи като вариант и Ариц Адуриц, много форма, а и не вервам да е скъп, но пък си е топреализатор в момента. Да, вярно е и че ниво на примера малко по-ниско в момента. :)

Чета, че Оспина е пътник, с една дума ще трябва и нов резервен страж.
Ако искаме да вдигаме нивото още, за най-добрите ни играчи не бива дори да позволяваме някой да си мечтае! Но пък финансовият феърплей не харесва това...Тони Кроос не ти го щем, много слаб нещо. Не става дори за Реал. Предлагам да пратим оферта за Лео Меси и без това им е излишен на лошите, а и ще боли ако той ги ликвидира! :)

Оп, лоши почнали, да погледаме сега. Давай мой Ривър Плейт! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Зима 2015 ( Спекулации,Слухове,Трансфери и т.н

Мнениеот Udoji90 » 20 дек 2015 12:45

Йозил в Реал, Чичарито в Арсенал, Оспина в... не знам къде всъщност - това всичкото са свободни съчинения на медиите. Ернандес аз лично никога не съм го харесвал. Заради него Бербатов в много мачове на Юнайтед незаслужено беше резерва, което като цяло подсилва неприязънта ми към мексиканеца. Общо взето той е само един консуматор, който се пласира перфектно и вкарва сравнително лесни голове. Много рядко се случва да си изработи сам гол или да асистира на друг играч. Сега вкарва като луд за любимия ми немски отбор, обаче за мен си остава един от най-надценените футболисти и ще е добре да стои далеч от Арсенал. Ако Оспина случайно го изпуснем, връщаме Войчех от наема и всичко ще е ОК. А пък Йозил да се върне в Реал - абсурд. Бензема напоследък уж се проявил криминално, та такива играчи също е по-добре да не ги търсим. Относно Адурис, той не е от най-постоянните нападатели. Когато беше във Валенсия, вкарваше някои важни голове, обаче в доста мачове се губеше. Жив и здрав да е, всичко добро му желая, но на Арсенал не би повишил нивото, а и е 34-годишен - Венгер не би взел полеви играч на тази възраст.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта