Арсенал - Ман Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Ман Сити

Мнениеот boabbb » 22 дек 2015 14:51

Е, ти баш британците искаш да изгониме :lol: :lol: Зоологическа градина ли да си правиме :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Ман Сити

Мнениеот crap » 22 дек 2015 23:04

Радостта на the Ox, след гола на Уолкот :D
https://vine.co/v/iKTIuEDp6PP
YA GUNNERS YA

На линия
drvasko98
Мнения: 6951
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Арсенал - Ман Сити

Мнениеот drvasko98 » 23 дек 2015 11:25

И Уилшър, Уолкът и Рамзи са достатъчно класни играчи, за да играят в Арсенал (имам предвид успешно, а не като колчета), някои повече минути други по-малко. Това че са контузени много често е методически проблем на Арсенал, който аз не мога да коментирам детайлно. За мен Касорла е играчът, който трябва да си върви. Чисто субективно не го харесвам, но и реално мисля, че ако вместо него играе друг, отборът ще е по-силен, което се вижда и напоследък.

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Ман Сити

Мнениеот crap » 23 дек 2015 13:41

Стига бе, Казорла е перфектния DM в момента, имайки предвид техниката му, умението му да се "измъква" от преса, играе прекрасно с двата крака, има виждане за играта и задържа топката когато е нужно. Всичко това го прави перфектен, защото освобождава много пространства за съотборниците си. Казорла е най-важният ни футболист в центъра на терена. Разбира се, не се труди колкото Рамзи, но за това е далеч по-опитен и грешките му са сведени до минимум...
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16754
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Ман Сити

Мнениеот Udoji90 » 26 дек 2015 21:00

Касорла от самото си идване в отбора е може би най-ключовият ни играч. Няма да е пресилено, ако кажа, че в поне 2/3 от мачовете си за Арсенал точно той беше човекът, който поемаше инициативата да ни прави играта. Общо взето когато той играе силно, и отборът играе силно; когато Санти играе слабо, и Арсенал играе слабо. В последните сезони нито един друг наш играч (дори Йозил и Алексис) със своето представяне не влияе толкова силно върху цялостното представяне на отбора. Липсата му в момента не се усеща поради 2 причини: безупречното представяне на Рамзи и слабата игра на самия Касорла в последните му мачове преди травмата. За второто обаче аз лично не мога да му се сърдя, като се има предвид, че изигра 48 поредни мача като титуляр в първенството. Не 2, не 3, а цели 48, и то в може би най-изтощителния клубен шампионат. Все пак е на 31 години и при толкова поредни срещи е нормално да му се натрупа умора, да започне да действа по-бавно и разконцентрирано, а и контузията му при тези обстоятелства не е изненадваща. След като се завърне, отново очаквам да бъде основен играч, като разбира се постепенно остава по-често на пейката, за сметка на Рамзи и Уилшър. Ако някой в тази зона напусне скоро, то е по-логично това да е Росицки. Много голям играч, но и на него му натежават вече годините, пък и контузиите. А иначе Санти за мен е всичко друго, но не и DM. Като позиция на терена, е най-близо до Коклен/Фламини, но като функции много повече се доближава до Йозил. Най-реалистично би било да се каже, че е изтеглен доста назад плеймейкър.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта