Олимпиакос - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Олимпиакос - Арсенал

Мнениеот 7 е добро число » 09 дек 2015 21:42

с Ман Ю в една урна :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Олимпиакос - Арсенал

Мнениеот Middlesbrough » 09 дек 2015 23:42

Middlesbrough написа:0-3 8-)

:oops:
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпиакос - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 10 дек 2015 00:38

Ем, явно подцених отбора. :oops: Радвам се, че ме опровергаха. :)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Олимпиакос - Арсенал

Мнениеот diplomat » 10 дек 2015 01:18

Middlesbrough написа:
Middlesbrough написа:0-3 8-)

:oops:

Дано си заложил. :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Олимпиакос - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 10 дек 2015 03:28

Покрай еуфорията и неволите, забравих да си напиша мнението за мача!

А то е в моя си неподправен стил Чех + Оливие Жиру +Джоел Кемпбъл = 0:3 за Арсен Венгер

Силен отбор е Арсенал, но най-силен е, когато сме изправени до стената. Миналата година не ни стигна едно голче да отстраним Монако и оттам айде бъзици и подигравки от лоши хора, дето само си въобразяват, че са добри. :) Моля ви, не бъдете лоши хора, нищо друго не ме интересува. Можем да бием всеки, а можем да паднем и от всеки, но това е Арсенал. Чудя се дали да не контузим всички звезди, за да унижаваме още повече и връщаме на лошите- с Айоби и Аделаид примерно. Не знам с какви футболисти трябва да заиграем, за да му се откъса на някого една думичка- класа. Дори Фламини е много класа, нищо, че е готов предприемач, може и това да му помага. Абе Арсенал няма десет здрави футболисти, а мачка- класа отбор, класа и треньор. Отдавна ви го подсказвам, ама само един-двама ме разбират какво им говоря! :)
Превъзнасят се все по някакви жуженца, а отбори никога. То ше им паднат шнурчетата на някои фенове на попрехвалени отбори, ако рекот тая думичка, ама то си е за тех. Просто ще си видят резилите на Барса и Реал да речем, щото не ме впечатляват с абсолютно нищо. Последният резултат на Барса с най-слабата Валенсия за всички времена, говори за проблеми. Ето, казах, че Лион ще ни ошмули и си ни ошмулиха, защото са по-добри. Ама я го разбирам футболчето, а и най-важното забелязвам подробности, които никой не може да забележи, който смята, че го лъжа, ами нека се пробва срещу мен на прогнозки да го ошмулим набърже. Просто избора на отбори е много важен, а моят е великолепен. Не е направен от днес за утре, а са подбирани много внимателно. Слаби, силни, всекакви образи ги имам и това помага да не съм с ограничен кръгозор. Много помага това. Е кво, Роналдо вкара 4 на умрело куче, аз вкарах два хеттрика+ още два гола и не ма фалят по вестниците нали. :)
[offtopic]dreben23 + Арсенал = Класа[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Олимпиакос - Арсенал

Мнениеот pzahariev » 10 дек 2015 07:31

Честито на отбора за продължаването в следващата фаза, както и на заложилите за победа.
п.с. - дребен познаваш ли тренера?
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Олимпиакос - Арсенал

Мнениеот boabbb » 10 дек 2015 08:59

Браво, страхотен мач 8-) Много ми харесаха - търпеливо и с класа надиграха, да си кажеме, доста посредствените гърци 8-) Много силен мач на Жиру, Йозил и Кембъл ... Специално Кембъл показа, че има място в отбора 8-) Остава да избегнеме Барса на осминафинала и сме ОК :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Олимпиакос - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 11 дек 2015 01:06

Ами да, само те са плашещи, ама щом може Валенсия, може и Арсенал. Нищо страшно. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта