Арсенал - Динамо Загреб

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот boabbb » 24 ное 2015 16:13

[center]Арсенал - Динамо Загреб[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от Шампионската лига 24.11.2015г. ( вторник ) от 21:45ч.[/center]
[center]Emirates Stadium[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по Voyo[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот Udoji90 » 24 ное 2015 17:28

Тук вече дори в сегашното си лошо състояние очаквам да бием. Достатъчен резил беше загубата в Загреб и не би следвало да направим втора издънка срещу толкова слаб съперник.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот ЕМИЛ » 24 ное 2015 17:58

3:0

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот rebel » 24 ное 2015 20:43

За УЕФА може и да се класирате. :lol:


Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот Avrameca » 24 ное 2015 21:06

2:0
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот Udoji90 » 24 ное 2015 23:54

Тази вечер нещата се стекоха отлично за нас, но победа в Гърция с нужния резултат ми се струва много малко вероятна.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот dreben23 » 25 ное 2015 03:05

Минаваме си във втората фаза според мен. И защо някой се съмнява изобщо, че Арсенал няма да се класира? Първо, турнирът е доста покварен, то това е очебийно отвсякъде и напред си отиват най-силните отбори, които предизвикват и по-голям зрителски интерес. Второ, аз не мисля, че състоянието ни е чак толкова лошо щом побеждаваме толкова много, все пак имаме най-добрите играчи в Англия, кво ни е лошото, освен това, че пак сме контузени.Ами нищо, чудесен треньор, всеотдайни играчи Нека продължим, пък ще видите кво ще им се случи после на звездоманите като ги хване този силен Арсенал и от аутсайдер се превърне във фаворит. :lol: Че то Арсенал си е в топ пет в турнира, той ако не продължи напред, та кой. ;) Доста ще им се стъжни живота на лошите като се класираме напред м исе струва. Най-малко полуфинал ще го докараме, щото и ще се завръщат контузените момци постепенно. Нашият основен проблем е да се класираме, че ги няма играчите. Моите извинения, но Джоел Кебъл не е за отбор с амбициите на Арсенал, ама нема друг в момента, а и момчето се включи добре. :)
Не мога да разбера защо всички правят оценките си и сравненията кат оне сме в пълен състав. Арсенал е машина за убиване във всякакъв състав и аз имам пълно доверие на момчетата. Погледнете програмата сега в Премиършип, която ни предстои и ще видите кой ще зимува на върха по време на боксинг дея, дори в това състояние, в което се намираме, а то е много добро щом не губим никакви позиции. :mrgreen: :)

[offtopic]И някой да ми не рече, че не го разбирам футболчето, оти фактите говорят съвсем друго. 8 мача миналата нощ се изиграха- бива 11 точки (3 точни, едно голямо бум също така, което при малко повече съобразителност можеше и да е четвъртия, ама да не ставаме алчни). Но, да, Динамо си биеше с по два гола разлика като гост, сгреших едно голче да му се не види. Ще го наваксаме от некъде другаде.Толкова, повече е невъзможно с красиви прогнози, трябва да ги поквариш, за да станат нещата. Ама аз нямам намерение ги покварвам моите, те са си добре така. Другите нека си се заблуждават, че чаткат нещо. Е, то не е и трудно, просто не слагам на най-силните всеки път, щото те нема да бият всеки път. :lol: Ей го, Порто духна супата и работата се заплете в групата. Браво на нашето момче, за малко да вкара голче и той. Другия мач ще го жулне вече със сигурност. A с Моу най-вероятно е свършено, щото Порто ще ги елиминира. Това вече ще е интересен парадокс - да отпаднеш от бившия си отбор, якичка съдба му отреди сейбията на лошия. :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот ZinedineZidane » 25 ное 2015 09:01

При толкова контузени всеки сезон, явно има нещо объркано в отбора на тема тренировки, възстановяване, лекарски щаб... Веднъж, два пъти да е случайно. Ама то си е постоянно.
Не е нормално за голям отбор. И докато не се реши поне това, Арсенал ще е все в подножието и все с оправданията.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта