Арсенал - Динамо Загреб

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот boabbb » 25 ное 2015 09:17

Това за контузиите е факт :| Да видиме дали ще има покупки зимата :roll: Коклен трябва да има заместник :!: Иначе победата си беше напълно резонна и гледаме напред към Гърция, вече и 3:2 ни върши работа 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Динамо Загреб

Мнениеот dreben23 » 25 ное 2015 12:30

Според мен поне двама дефанзивни ни трябват даже, нищо че предприемачът Фламини изживява втора футболна младост. :) Задължително ни трябват двама, че ревматизма чука и на неговата врата. Артета е играл малко тоя сезон, за да преценим, обаче последните му изяви бяха доста брутални. :lol: :cry: Виждам и друг проблем, едно дясно крило поне за резерва трябва да имаме, Джоел Кембъл да отива в друг отбор за неговите възможности така. Абе едно четири пет попълнения си ни трябват и помоему Игуаин ще ни свърши чудесна работа. Не знам що го плюят хората, ама Джейми Варди вода му носи. Бати дъртия голаджия, ако Наполи станат шампиони, то ще е благодарение на Игуаин. Другият знаете кого искам- Карим Бензема, обаче Оливие Жиру не си дава хляба лесно и дано продължава в същия дух, много радва жорето. Крепим добрите позиции благодарение и на него. Пер вече съм склонен да го прежаля, ама не виждам с кого да го заменим все още- те хубавите защитници са при конкуренцията, щото за момента сме и с най-добрата защита в Англия. Но трябва да подчертая за пореден път, че защитите на всички отбори в първенството са трагедия в сравнение с други отбори в Европа, но пък може би е защото вече халфове и нападатели са по-добри и повече на брой като качество в лигата, а в другите първенства са малко кът. То всичко е свързано, да.
Абе отборът си е много добър, стига го критикувахме след всяка загуба. Позитивите са много повече от негативите и казвам евала на Венгер, щото продължава да ни държи над повърхността на водата, всеки друг отбор с толкова много контузии щеше да е потънал отдавна поне в златната среда при абсолютно здравите и прави играчи на Челси. :)

Е, без основните играчи на приливи и отливи са нещата, нормално, но те ще се връщат един по един. Ако изчисленията и прогнозите се окажат верни, Арсенал вероятно ще зимува на върха. Оттам вече има прозорец и да действаме викам.

Нота бене: Внимание с Ливърпул, като гледам ще са в борбата за титлата сякаш. Но нека, те са готини, мина им лошата програма и като нищо ако не внимава конкуренцията им, ще издухат всичко по пътя. Евала на Клоп, събуди не мъртвец, а мумия и пречука от бой префърцунените граждани в село раждани. ;)
[offtopic]И да връщаме по-нататък и бате Шчезни, снощи само той ставаше за некъв ... И никъв Манолас да не съм чул, видяхте го в действие отрепката му с отрепка! Рома губи почти всички точкип дето губи заради тъпия Костас Манолас. Много го харесвах, ама вече направо го мразя деа и дървото нещастно. Взех го предния кръг у фентъзи с уайлдкарда щото вкарва някой път и в другата враъа, ама пак ще му натегля един отзад като съм сигурен в някоя по-суха мрежа на некой отбор. В Италия защититите също са много зле навсякъде, но и стилът се е видоизменил, това си го виждам и без фентъзито- на Наполи долу горе е добра, но с по-сериозен съперник от друг шампионат и те ще бъдат качени на трети коловоз. Хусай бих отличил над всички неаполитанци примерно, ама е десен бек, не ни требе такъв пост докато държиме Чеймбърс да речем. Марио Гаспареца от Виляреал бих отличил веднага от испанското, ама и такъв не ни трябва, че е същия пост..[/offtopic]

Ами Пер може би с Мустафи мога да го заменя само към днешна дата, ама нема стане, във Валенсия и там си немаме защитници. Мисля, че се вижда добре. Начката също никой да не го е пипнал с пръст, чудесна форма вади просто, много отбори могат само да си мечтаят за всеотдайния Начо Монреал в момента, нашите проблеми са през центъра както винаги. Средните хора, както би се изразил великия Димитър Пенев- стратега и евалата и на бате Йози, той такава форма не е вадил никога, даже феновете на Реал са склонни да станат фенове на Арсенал скоро заради този факт. .Вчера щеше хеттрик да забучи на Динамовци, малко им оставаше. Много спадна представянето на любимеца ми Санти Касорла, него критикувайте на воля, годинките бате не прощават, класа си е разбира се, ама ще го показва от дъжд на вятър.. Санти не бих го взел в нито едно фентъзи ако не се подобри маличко. Всичко виждам аз, като един малък биг брадър съм. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта