Суонзи - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 31 окт 2015 19:29

Иначе за мен остават все още съмнения за редовността на втория гол. Може би имаше фаул срещу Фабиански - по-скоро Жиру го извърши, отколкото Косчиелни.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот ZinedineZidane » 31 окт 2015 19:37

Съмнителен е отвсякъде. Но пък Фабиански толкова пъти е грешил като играч на Арсенал, че тази грешка е малко като компенсация.
Идва доста интересна серия - домакин на евреите и две гостувания на Норич и УБА. Както може да са потенциални 9 точки, така и може да стане издънка/и.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

drvasko98
Мнения: 6962
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот drvasko98 » 31 окт 2015 22:51

Ако са 9 точки, това ще е голяма заявка ;)

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот ZinedineZidane » 01 ное 2015 18:02

drvasko98 написа:Ако са 9 точки, това ще е голяма заявка ;)

Ем, да. Мен повече ме притесняват домакинствата. Там отборът изпада в едни дълги периоди на безцелни разигравания без много скорост. Навън, при повече пространства, сякаш по-добре се получават нещата. А бе, с един Яя в средата (например), нямаше кой да спре Арсенал. И уж много нападатели в отбора, ама няма ни един лидер, който да може да ти реши закучен мач от половин положение.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот boabbb » 02 ное 2015 09:47

ZinedineZidane написа:
drvasko98 написа:Ако са 9 точки, това ще е голяма заявка ;)

Ем, да. Мен повече ме притесняват домакинствата. Там отборът изпада в едни дълги периоди на безцелни разигравания без много скорост. Навън, при повече пространства, сякаш по-добре се получават нещата. А бе, с един Яя в средата (например), нямаше кой да спре Арсенал. И уж много нападатели в отбора, ама няма ни един лидер, който да може да ти реши закучен мач от половин положение.

Яя го е харесал Венгер, но не е могъл да му извади работна виза :roll: За мача - не го гледах, но головете не са нищо особено - хубаво е да се взимат подобни тегави мачове ... Пешо пак направи едно уникално спасяване на удар на Сигурдсон 8-) Колкото до нападател-лидер ... тоя сезон Жиру извади бая тегави мачове, не може да му се отрече
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Shtuka
Мнения: 290
Регистриран на: 22 май 2011 09:59
Skype: ivaylo shtukov
Местоположение: Bournemouth
Контакти:

Re: Суонзи - Арсенал

Мнениеот Shtuka » 04 ное 2015 10:37

boabbb написа:
ZinedineZidane написа:
drvasko98 написа:Ако са 9 точки, това ще е голяма заявка ;)

Ем, да. Мен повече ме притесняват домакинствата. Там отборът изпада в едни дълги периоди на безцелни разигравания без много скорост. Навън, при повече пространства, сякаш по-добре се получават нещата. А бе, с един Яя в средата (например), нямаше кой да спре Арсенал. И уж много нападатели в отбора, ама няма ни един лидер, който да може да ти реши закучен мач от половин положение.

Яя го е харесал Венгер, но не е могъл да му извади работна виза :roll: За мача - не го гледах, но головете не са нищо особено - хубаво е да се взимат подобни тегави мачове ... Пешо пак направи едно уникално спасяване на удар на Сигурдсон 8-) Колкото до нападател-лидер ... тоя сезон Жиру извади бая тегави мачове, не може да му се отрече

Яя Туре бе в сателитния отбор на Арсенал:Беверен,които отстраниха Левски тогава!След това премина в Металург Донецк,а Венгер му предложи да го вземе въпреки че не може да му извади работна виза към момента,и да го даде някъде под наем докато се реши проблема с визата!НОоооо Гнегнери Яя Туре,заяви че е твърде добър за да бъде отдаван някъде под наем и заряза сделката! :? :roll: След това историята е ясна!Та законите в UK са ни попрецакали малко :) :) :)
[rimg]http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201303/75025/Soccer-bump-stairs-gtfo.gif[/rimg]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта