Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bobich_78
Мнения: 14
Регистриран на: 15 юли 2009 13:55
Skype: Bobich_78
Местоположение: Лом
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот bobich_78 » 18 юли 2009 22:31

heegs написа:Ако сити не помисли за защитата нищо няма да направи (лично мнение). А Божинов мисля че е по добре да се върне в Италия


Не разбирам само едно нещо...Наистина ли пишете във форума без да гледате мачове от Английската висша лига?!За каква защита говорите,след като този отбор през изминалия сезон беше един от най-добрите в този компонент от играта?

bobich_78
Мнения: 14
Регистриран на: 15 юли 2009 13:55
Skype: Bobich_78
Местоположение: Лом
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот bobich_78 » 18 юли 2009 22:36

Blake написа:Сити няма да станат отбор..Дано не спечелят ШЛ , този турнир , измислени отбори нямат право да го печелят


Не забравяй,че този турнир също е измислен...и то за богатите!А Ман.Сити вече са от тях :P

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот k_oleto » 18 юли 2009 22:36

С Марк Хюз няма да стане - това е посредсвен тренер на отбор без манталитет

А що се отнася до Божинов - до сега Валери изгради име в Лече /среден, даже под нормалното ниво за Европа отбор/ Ако се наложи в Ман. Сити - ще има хляб в него /все пак е на ....23-24г./ Аз лично не съм го видял до сега да прави нещо, след което да бъде наречен "голям нападател"

branibel
Мнения: 104
Регистриран на: 15 сеп 2008 19:51
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот branibel » 18 юли 2009 22:40

Blake написа:Сити няма да станат отбор..Дано не спечелят ШЛ , този турнир , измислени отбори нямат право да го печелят



Напълно съм съгласен, че Сити няма да станат отбор поне не и на този етап.Просто немогат да купуват само нападатели при положение, че предния сезон се видя много добре, че куцат отзад и то много.Марк Хюз за мене е или тъп или много тъп, за да вземе цели 3-ма нападатели и да не обръща никакво внимание на защитата.Друг е въпроса, че точно той едва ли ще успее да сплоти отбора и да го направи добър колектив.Лично моята прогноза е, че до януари някъде Хюз ще е уволнен.Ако вземат стойностен треньор ще имат някакви шансове за нещо повече от класиране на 6-7 място, но на този етам нямат никакви шансове(поне аз така си мисля).

rossoneno
Мнения: 80
Регистриран на: 11 юни 2009 13:52
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот rossoneno » 18 юли 2009 22:43

Артилеристи, ликувайте!!! 8-) Дори без пари да го бяхме дали, пак щеше да е по-добре.
Арсенал е по-добър отбор без Адебайор в състава си!
Вела и Бендтнер ще изригнат този сезон (особено мексиканеца, адски талантлив е, но малко хора са го разбрали още)
Креативни и нестандартни футболисти като Ван Перси и Аршавин ще получат повече възможност за изява в завършващата фаза на играта, а няма да играят до границата на наказателното и там да спират, защото им е казано да търсят Черньо. Адебайор е дин от най-предвидимите нападатели в Премиършип и вече няма защита, която да не знае как да му противодейства. А и обича да играе много с топката, което пречи на хора като Фабрегас, Насри, Ван Перси и Аршавин да творят, а те го умеят далеч по-добре от Черньо. Арсенал има нужда от голмайстор, клиничен реализатор, а Адебайор е всичко друго, но не и това ;)
Като прибавим и 25-те милиона паунда в касата на клуба, нещата са повече от добри :) Уникален трансфер на Венгер ;)

branibel
Мнения: 104
Регистриран на: 15 сеп 2008 19:51
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот branibel » 18 юли 2009 22:45

Колкото до Божинов исински се надявам да отиде в Астън Вила, макар че и те едва ли са се замисляли за това.Незнам защо обаче си мисля, че ще пасне идеално във Вила и даже може да им помогне да влязат в Шампинка лига.Това обаче едва ли ще стане.

ПП:Дано Валери да не е резерва всеки мач, ако пък е се надявам зимата да отиде в друг клуб(изключвам италинските,защото не ми харесват). :)

Потребителски аватар
el pipita
Мнения: 556
Регистриран на: 18 юли 2009 22:20
Skype: stanislawko7
Местоположение: Троян
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот el pipita » 18 юли 2009 22:50

жалко, жалко, жалко наистина за Валери! Дано намери място в състава и да показва добри игри! Успех Божи :)

Потребителски аватар
vakuum
Мнения: 114
Регистриран на: 15 май 2008 10:30
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот vakuum » 18 юли 2009 22:52

АЙДЕ НАШИТЕ ЩЕ ТЪРКАТ ПЕЙКАТА :)

branibel
Мнения: 104
Регистриран на: 15 сеп 2008 19:51
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот branibel » 18 юли 2009 22:53

bobich_78 написа:
heegs написа:Ако сити не помисли за защитата нищо няма да направи (лично мнение). А Божинов мисля че е по добре да се върне в Италия


Не разбирам само едно нещо...Наистина ли пишете във форума без да гледате мачове от Английската висша лига?!За каква защита говорите,след като този отбор през изминалия сезон беше един от най-добрите в този компонент от играта?



Незнам кой не гледа мачове, но статистиката говори сама по себи си - в 38 мача са допуснали 50 гола.С тези 50 гола са намират на 11-то място по допуснати попадения.А колкото до мачовете гледал съм ги достатъчно за да видя някой комични грешки които са допускали защитниците.Ричърд Дън може да ме извинява ама за мен изнемогва в лигата и няма бързина не един път са го разминавали и то елементарно.

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот Sleepwalker » 18 юли 2009 23:00

Тевез и Адебайор просто няма да оставят и един мач на Валери!Ако остане в Сити,я играе 3-4 мача като езерва,я не!Марто е малко по-добре,щото няма такава конкуренция за неговия пост,но пък трансферния прозорец още не е затворил и като нищо арабите ще ръснат още няколко десетки милиона за някой бързак от ляво!Жалко за нашите,дано се махнат още това лято!
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта