Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alkoh0L
Мнения: 215
Регистриран на: 18 окт 2008 13:18
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот alkoh0L » 18 юли 2009 23:01

Ричърд Дън за мене е наи-слабия защитник на Сити.Няма никаква ориентация,а скороста му е трагична
- Кога Гонзо ще играе в Англия?
- На сватбата на Бербатов!

Потребителски аватар
mysportalk.com
Мнения: 29
Регистриран на: 16 юли 2009 17:35
Skype: mysportalk

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот mysportalk.com » 18 юли 2009 23:01

fabregas_949 написа:
mysportalk.com написа:Айде пак заслугите за големите спортни сайтове !!! браво интересно защо след като още вчера в 22:00 часа съобщихме за това ни изтрихте новината

А сега модераторите държите и линка даже към копирачите от спортал !


пич ти тъп ли си или какво? двеста пъти казаха, че форума блокира линковете, админа е сложил някъкъв скрипт или нещо потобно |-)


ами несъм тъп ! а ти хвани щракни на линка пък да видим дали не баца ! "УМНИКО"

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот fabregas_949 » 18 юли 2009 23:12

mysportalk.com написа:
fabregas_949 написа:
mysportalk.com написа:Айде пак заслугите за големите спортни сайтове !!! браво интересно защо след като още вчера в 22:00 часа съобщихме за това ни изтрихте новината

А сега модераторите държите и линка даже към копирачите от спортал !


пич ти тъп ли си или какво? двеста пъти казаха, че форума блокира линковете, админа е сложил някъкъв скрипт или нещо потобно |-)


ами несъм тъп ! а ти хвани щракни на линка пък да видим дали не баца ! "УМНИКО"


охх, аман от идиоти |-) мозъчето ти не може ли да асимилира информация? |-)
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот mormona » 18 юли 2009 23:17

МА мене много ме драязнят тия клубове.Какво искат сега, логиката на Real от преди.Зимаме сички качествени нападатели , та ако ги сдрещнем в Европа да не ни вкарат гол...
ТЕ имат вече - БЕлами, Божинов, еквадореца , тевеш, крус, адебайор... това са 6 нападатела... освен това имат и елано и петров и айрланд.купиха за half само бари.според мене с 6 нападатели, дори за англия е много.начи некои поднаем , някои продаден и това е.не става иначе.те запалват бройката на хора в клуба.смятам , че трябва божинов да иде в друг клуб, мене ме интересува тоя човек да играе за националния, за целта трябва да играе титуляр някъде, демек до толкова ме Интересува.а те тия ако не се сработят не ги Виждам.иначе са претендент за титлата както каза И бенитес преди - тези които хвърлят пари стръват шампиони - СПРАВКа Челси>тъкаче може и да спечелят първенството и купите, ДОри Лига европа., обаче се съмнявам , че ще Спечелят лигата........... този трофей се зима не само от богатите а и от отборите с традиции... тези които и в тежки времена , когато футбола не е бил сегашната бизнес машина, са печелили Лигата.Сега сити с парите незнам да може да спечели трофея, поп скоро ще са забавни за гледане , както едно Време лийдс играеха В европа, сега И сити да ги погледаме , че ми писна от топ 4.От всяко друго първенство има по някои новак освен От англия..
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот football.total » 18 юли 2009 23:36

mormona написа:МА мене много ме драязнят тия клубове.Какво искат сега, логиката на Real от преди.Зимаме сички качествени нападатели , та ако ги сдрещнем в Европа да не ни вкарат гол...
ТЕ имат вече - БЕлами, Божинов, еквадореца , тевеш, крус, адебайор... това са 6 нападатела... освен това имат и елано и петров и айрланд.купиха за half само бари.според мене с 6 нападатели, дори за англия е много.начи некои поднаем , някои продаден и това е.не става иначе.те запалват бройката на хора в клуба.смятам , че трябва божинов да иде в друг клуб, мене ме интересува тоя човек да играе за националния, за целта трябва да играе титуляр някъде, демек до толкова ме Интересува.а те тия ако не се сработят не ги Виждам.иначе са претендент за титлата както каза И бенитес преди - тези които хвърлят пари стръват шампиони - СПРАВКа Челси>тъкаче може и да спечелят първенството и купите, ДОри Лига европа., обаче се съмнявам , че ще Спечелят лигата........... този трофей се зима не само от богатите а и от отборите с традиции... тези които и в тежки времена , когато футбола не е бил сегашната бизнес машина, са печелили Лигата.Сега сити с парите незнам да може да спечели трофея, поп скоро ще са забавни за гледане , както едно Време лийдс играеха В европа, сега И сити да ги погледаме , че ми писна от топ 4.От всяко друго първенство има по някои новак освен От англия..


споко бе пич не се шашкаи... сити и тази година няма да влязат в топ 4. борба за 5-6 място със евертън и вила виждам аз.
шампион не се става с безразборно ппъскане на пари и купуване на единици. ей така заради голямото име. челси кога станаха шампиони? ами когато дойде муриньо и ги натисна здраво. преди това помниш ли раниери имаше купища с пари и купуваше единици на килограм. и нищо не стана от отбора.
марк хюз е същият. слаб треньор е. но арабите какво разбират от футбол. за тях сити е моментна тръпка, няква детска игра. когато им мине меракът сити пак ще потънат там където винаги са били - в средата на таблицата че и по надолу. играчи се купуват, титли се купуват ама история не! това е... а колко е слаба политиката на сити сами виждате. 6 нападателя плюс 3 офанзивни крила от които играят максимум 4. пълни глупости са тези тансфери.

branibel
Мнения: 104
Регистриран на: 15 сеп 2008 19:51
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот branibel » 18 юли 2009 23:45

football.total написа:
mormona написа:МА мене много ме драязнят тия клубове.Какво искат сега, логиката на Real от преди.Зимаме сички качествени нападатели , та ако ги сдрещнем в Европа да не ни вкарат гол...
ТЕ имат вече - БЕлами, Божинов, еквадореца , тевеш, крус, адебайор... това са 6 нападатела... освен това имат и елано и петров и айрланд.купиха за half само бари.според мене с 6 нападатели, дори за англия е много.начи некои поднаем , някои продаден и това е.не става иначе.те запалват бройката на хора в клуба.смятам , че трябва божинов да иде в друг клуб, мене ме интересува тоя човек да играе за националния, за целта трябва да играе титуляр някъде, демек до толкова ме Интересува.а те тия ако не се сработят не ги Виждам.иначе са претендент за титлата както каза И бенитес преди - тези които хвърлят пари стръват шампиони - СПРАВКа Челси>тъкаче може и да спечелят първенството и купите, ДОри Лига европа., обаче се съмнявам , че ще Спечелят лигата........... този трофей се зима не само от богатите а и от отборите с традиции... тези които и в тежки времена , когато футбола не е бил сегашната бизнес машина, са печелили Лигата.Сега сити с парите незнам да може да спечели трофея, поп скоро ще са забавни за гледане , както едно Време лийдс играеха В европа, сега И сити да ги погледаме , че ми писна от топ 4.От всяко друго първенство има по някои новак освен От англия..


споко бе пич не се шашкаи... сити и тази година няма да влязат в топ 4. борба за 5-6 място със евертън и вила виждам аз.
шампион не се става с безразборно ппъскане на пари и купуване на единици. ей така заради голямото име. челси кога станаха шампиони? ами когато дойде муриньо и ги натисна здраво. преди това помниш ли раниери имаше купища с пари и купуваше единици на килограм. и нищо не стана от отбора.
марк хюз е същият. слаб треньор е. но арабите какво разбират от футбол. за тях сити е моментна тръпка, няква детска игра. когато им мине меракът сити пак ще потънат там където винаги са били - в средата на таблицата че и по надолу. играчи се купуват, титли се купуват ама история не! това е... а колко е слаба политиката на сити сами виждате. 6 нападателя плюс 3 офанзивни крила от които играят максимум 4. пълни глупости са тези тансфери.


Ето това е много точно казано.БРАВО!!!
АЗ съм на абсолютно същото мнение, както съм и писал в коментарите си за Сити по рано през деня.

rossoneno
Мнения: 80
Регистриран на: 11 юни 2009 13:52
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот rossoneno » 19 юли 2009 00:02

А гражданите даже няма да играят в Европа :lol: :lol: :lol:
Явно Адебайор го взимат за Карлинг къп, а Санта Круз ще дава широчина на резервната скамейка по време на Карлинг Къп, така де резерва на Адебайор срещу Скънторп ;)

ПС: Поне Сити ще е интересен отбор за наблюдаване :) Като Тотнъм - вкарват 3 гола всеки мач и получават 4 :P

Потребителски аватар
mysportalk.com
Мнения: 29
Регистриран на: 16 юли 2009 17:35
Skype: mysportalk

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот mysportalk.com » 19 юли 2009 00:11

fabregas_949 написа: охх, аман от идиоти |-) мозъчето ти не може ли да асимилира информация? |-)


Много си прав аман от такива като теб !

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот Lord of memories » 19 юли 2009 01:36

Значи, грешно е да сравнявате Челси и Сити, само по това че са го купили богати хора, защото Челси ги купи Европеец, който изглежда че е бил фен на Челси от доста време и косвено разбира от футбол, а шейховете единственото което целят с тая покупка е рекламата им в Европа, който си нямат и представа в каква форма е топката за футбол.
И тука идва истинската разлика и много добрия ход на Абрамович - да вкара в големия футбол Моуриньо, който веднага прие офертата и идвайки от Порто, да влезе в най-големия футбол с най-силните отбори.
Моуриньо не е прие защото е обичал или чувствал нещо различно към Челси от другите отбори, приел е защото тоя отбор може да му послужи за трамплин за кариерата му. От там тръгна нагоре целия отбор на Челси. В момента мениджърите, който са нужни на Сити за да изплуват се броят на едната ръка и не съм убеден че те биха се съгласили да водят тоя отбор, а и шейховете не са достатъчно умни за да преценят към кой човек да се обърнат, за разлика от Абрамович, и даже не споменавам колко късмет е нужен да се случи всичко това, което описах до тука.
Както се сещате парите са едно от многото неща което е нужно на един отбор средняк да се намеси в топ 4 и не си мислете че ще се случи като Челси.
GGMU

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Ман Сити без спирачки - Адебайор за пет години

Мнениеот mormona » 19 юли 2009 13:32

ПРестъпно е това , че толкова качествени нападатели дори и БЕндяни и КАйседо та и Божинов които могат да играят на тоя етап и в по средняшки отбори ще търкат пейката !смисъл защо е нужно тези момчета да не играят в европа а да търкат пейката за пари. то си е тяхно решение де, ма става дума, че аз като фен искам да ги гледам.не в един отбор като резерви, а в рома , евъртан, волфсбург... примерно казвам.да добре дигаш си нивото на нападателите от бендяни и кайседо отиваш на тевез и адебайор и крус - за мен качествени нападатели с много от тия дето имаха досега.и с робинио в състава имаш играчи и нападатели.
Робинио, Тевез, Адебайор, Крус, ПЕтров, Айрланд, БАри, Елано... имаш и резерви имаш и нападатели.Почва да се мисли как да се избият мал;ко пари от това , че имат толко играчи, и също да се зимат вече по качествени защитници примерно... Аз в ФИФА като играя мениджър ( щото те тия от Сити си играят на ФИФА точно ) действам по схема 4 - 3 - 3 ! Съответно зимам 6 нападатели за да имам и резерви.И то 1-2 ма са младоци някои и чма качествени.НАчи в техняй случаи Тевез, Крус, Адебайор, Робинио... айде и БЕлами и до там.Беняни и Божинов си тръгват.все пак да не забравяме , че белами го зеха зимата и ще е тъпо след 6-7 месеа да го махнат.докато бой е от по - отдавна там , контузии едно друго, направоо да иде да се обиграва и ако ще иде пак в англия да ходи в манчестър или ливера примерно !
:mrgreen:
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта