Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот ЕМИЛ » 31 дек 2013 20:12

Защото моментните нападатели в Арсенал са дървета .

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот pehopeho » 31 дек 2013 20:54

obi4am_pirin написа:
Tommi написа:
obi4am_pirin написа:
Tommi написа:
arni написа:
Tommi написа:Митьо като че ли ще търка нова пейка в конкуренцията на Подолски и Жиру. :)


Пo добре резерва в Арсенал ,от колкото,оооо ама аз забравих че вие нямате доказал се играч дори и в средностатистически европейски одбор. :) :)

Приятелю, ние сме Левски София и нашите играчи трябва да се докажат в Левски София. Ако Барселона продаде някой свой играч, да не би после да се интересува дали той се е доказал. :roll: Или пък дали Атлетико Мадрид се радва, че са дали Раул на Реал Мадрид и той се е доказал в "Белия балет"? :)
Между другото, аз отдавна съм ви признал като единствените фенове в света, които се радват и се гордеят, когато продадат добрите си играчи. :geek:

Тоя ме разсмя сериозно!!!Вкара никому неизвестния отбор на Левски до Барса Реал и Атлетико!В момента можете да продадете играч само на ...Лудогорец!Даже и в любимата ви Турция няма интерес!

Вече го написах в друго мнение, но ще ти го напиша и на теб: Това се отнася за всички нормални отбори, няма значение дали името ще е Барса, Реал Мадрид, Партизан Белград или Генчербирлиги.

Вие не сте нормален отбор...една трибуна не можете да направите!

Aло, мутaнтa. Ти ли ще ми говориш зa нормaлни отбори? Ти нa кой Пирин си фен? Нa Кaлъмбовия, нa Мaкедонскa слaвa, Креснa, Симитли, Бaнско? Бaси и нaглия тип? И още един въпрос - ти сектaнт ли си?
По темaтa. Много ще се рaдвaм дa видя Митко в Aрсенaл. Мисля, че имa още хляб в него. И дa
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот pehopeho » 31 дек 2013 21:00

Фен съм нa Левски и се рaдвaм нa Митко, кaто всеки нормaлен Бългaрин. Aнгелчо дa не говори глупости, че феновете нa Левски сa срaли в темaтa, зaщото имa и много други, които мислят кaто мен. Обaче стресa от бензиновaтa горелкa и нaточения нож покрaй Коледa прaвят розовaтa душичкa нaплaшенa и aгресивнa и с ментaлни отклонения!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот Red joker » 31 дек 2013 22:13

Tommi написа:
arni написа:
Tommi написа:Митьо като че ли ще търка нова пейка в конкуренцията на Подолски и Жиру. :)


Пo добре резерва в Арсенал ,от колкото,оооо ама аз забравих че вие нямате доказал се играч дори и в средностатистически европейски одбор. :) :)

Приятелю, ние сме Левски София и нашите играчи трябва да се докажат в Левски София. Ако Барселона продаде някой свой играч, да не би после да се интересува дали той се е доказал. :roll: Или пък дали Атлетико Мадрид се радва, че са дали Раул на Реал Мадрид и той се е доказал в "Белия балет"? :)
Между другото, аз отдавна съм ви признал като единствените фенове в света, които се радват и се гордеят, когато продадат добрите си играчи. :geek:

Е ми те постоянно се доказват...,че нищо не става от тях,както и от отбора ,в който играят :mrgreen: Относно гордеенето-това говори все пак за някакъв престиж-все пак не сме Барса или Реал :idea: :!:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот Red joker » 31 дек 2013 22:17

Tommi написа:
stefani написа:Бербатов ще е перфектния избор, само ако Арсен Венгер е решил вече да се пенсионира :lol:

По всичко личи, че Митьо трябва да ходи при Марто Петров, а да не се мъчи повече. :lol:

А чул те ГОСПОД,де :lol:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот angelofdeath » 31 дек 2013 22:38

Бербатов доказа, че става само за посредствен отбор, като Тотнъм. Харесвам Арсенал от много години и макар, че съм българин не искам Митко в клуба. Мосю Венгер не си пада по играчи над 30 годин и то с големи заплати. Контузийте в отбора ще отшумят и всичко ще се нареди без Бербатов. Обичам ЦСКА откакто се помня и искам Митко при нас. Той има да дава много на отбора и на нас феновете. Ако ни направи шампиони с три гола на Герена бих му простил "кървавия гол" на Гонзо. Не вярвам на приказките, че е бил отвлечен и малтретиран от мутри преди мача. Дори да има и малко истина, пак Митко можеше да докаже, че е голям, като вкара и замине за Германия, като герой за нас. Всеки играч има по-един такъв шанс да стане легенда, а Бербатов не успя в ЦСКА. Не стана и в Ман. Юнайтед. Явно съдбата му е да върви нагоре, но само до отбори, които не се борят за челото. Грандовете не са за него, защото напрежението е голямо. Именно затова избра Фулъм вместо да се бори за титлата в Италия. Казано честно, Арсенал има нужда от нападател, защото Жиру издъхва, но Венгер ще намери някой младеж с опция за бъдещето. Ако иска обаче да се бори за титлата, един ветеран, като Митко ще му свърши идеална работа.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот Alex » 31 дек 2013 23:17

angelofdeath написа:Бербатов доказа, че става само за посредствен отбор, като Тотнъм. Харесвам Арсенал от много години и макар, че съм българин не искам Митко в клуба. Мосю Венгер не си пада по играчи над 30 годин и то с големи заплати. Контузийте в отбора ще отшумят и всичко ще се нареди без Бербатов. Обичам ЦСКА откакто се помня и искам Митко при нас. Той има да дава много на отбора и на нас феновете. Ако ни направи шампиони с три гола на Герена бих му простил "кървавия гол" на Гонзо. Не вярвам на приказките, че е бил отвлечен и малтретиран от мутри преди мача. Дори да има и малко истина, пак Митко можеше да докаже, че е голям, като вкара и замине за Германия, като герой за нас. Всеки играч има по-един такъв шанс да стане легенда, а Бербатов не успя в ЦСКА. Не стана и в Ман. Юнайтед. Явно съдбата му е да върви нагоре, но само до отбори, които не се борят за челото. Грандовете не са за него, защото напрежението е голямо. Именно затова избра Фулъм вместо да се бори за титлата в Италия. Казано честно, Арсенал има нужда от нападател, защото Жиру издъхва, но Венгер ще намери някой младеж с опция за бъдещето. Ако иска обаче да се бори за титлата, един ветеран, като Митко ще му свърши идеална работа.

Тва е едно от най-обърканите мнения, които някога съм чел... разбрах основно, че Бербатов не става за отбори с амбиции като Ман Ютд и..... ЦСКА?!?!?!?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 02 яну 2014 13:33

Бербатов направи всичко възможно срещу "чуковете", за да си заслужи оферта от "Арсенал". На тези години явно няма да е дългосрочна инвестиция, но към момента ще им свърши работа. С нищо не е по-лош от Жиру. Дано да се случи!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот dreben23 » 02 яну 2014 16:51

Голмайстор на Висшата лига не е легенда, така ли?

Колко легенди могат да се похвалят с подобно постижение? :lol:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_to ... _by_season

Вижте и кои легенди не могат да се похвалят с подобно постижение.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Защо Бербатов е перфектният избор за Арсен Венгер?

Мнениеот Stahlgewitter » 02 яну 2014 21:38

dreben23 написа:Голмайстор на Висшата лига не е легенда, така ли?

Колко легенди могат да се похвалят с подобно постижение? :lol:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_to ... _by_season

Вижте и кои легенди не могат да се похвалят с подобно постижение.

Каква легенда е той?Това е висшата лига.Да си легенда там трябва много повече.Да ти изреждам ли легенди или сам можеш да си прочетеш?
Сравни ги после с Бербатов и помисли пак.
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта