Манчестър Сити - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 18 яну 2015 20:01

Не са като от моя чат, ама стават! :) Бог Санти е удивителен просто, сам ги надигра. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16894
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 18 яну 2015 20:44

Изключително приятно съм изненадан от днешното ни представяне. Просто перфектно изигран мач. Сити с толкова голям процент владеене успяха да създадат ситуации само в началото на втората част. През останалото време тотално безидейни без Туре. Ние бяхме по-острият тим през по-голямата част от мача. Защитата беше почти перфектна, както почти никога не се е случвало. Оспина се намеси, когато имаше нужда. Монреал опази Навас, Бейерин и Косчиелни не показхаа никакво колeбание след получените картони, Мертезакер не даде шансове на Агуеро. Коклен и Рамзи свършиха много работа, Алексис и Окслейд страшно помагаха и в защита. Жиру с пореден гол срещу водещ отбор. А Касорла според мен беше над всички - второто полувреме по 3-4 човека накуп ги правеше луди в няколко ситуации. Резервите също се стараха много и в двете фази на играта. На практика почти не видях негативни неща днес. Направихме един от най-силните си мачове в последните години. Обективността все пак изисква да кажа, че за мен дузпата беше пресилена - без нея не се знае как ще[e се развие срещата. И все пак с такава игра дори и без тази дузпа най-вероятно поне нямаше да загубим.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот slash1912 » 18 яну 2015 21:08

Честита победа на феновете на Арсенал.Признавам си,че ме изненадаха днес с добрата си игра :)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот riak4 » 18 яну 2015 22:04

Честита победа! :) Не очаквах толкова силен Арсенал. Напълно заслужена и категорична победа!
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот язе » 18 яну 2015 22:20

Само да ви кажа едно мерси... 8-)
... и после внезапно си направих секуро.

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот cska-632 » 18 яну 2015 22:37

Победа с лош привкус. Може би направихме Челси шампиони.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 18 яну 2015 22:58

PLAYER RATINGS

Ospina - 7

Bellerin - 6

Mertesacker - 7

Koscielny - 7

Monreal - 8

Ramsey - 4

Coquelin - 9*

Cazorla - 9

Oxlade-Chamberlain - 7

Sanchez - 7

Giroud - 7

*Man of the match :)


Честито на Франсис, пожелавам му да направи още такива големи мачове! Несправедливо ниска е оценката на Аарън Рамзи, който игра над очакванията ми. :)
Халфовете бяха великолепни! :)

Долу-горе по оценките от този мач си личи и кои постове трябва да подсилим на всяка цена ако ще се борим за нещо- защитник, класен нападател, крило също. Тия три поста засилим ли ги и ще си станем стария Арсенал. Осклейд, колкото и да го налага Венгер се вижда, че цял силен мач почти не може да направи- няма нито силите, нито уменията, макар че днес съм доволен дори от него. Оценката пък Оливие Жиру е малко завишена, ама сигурно заради хубавия гол. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16894
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 18 яну 2015 23:14

Кой ги е давал тези оценки? Пълна идиотщина е да сложат 4 на Рамзи. :shock: А Коклен игра силно, но в никакъв случай не беше по-добър от Санти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 19 яну 2015 01:58

Прав си, но са такива. И тримата бяха чудесни, но Санти си беше с идея над останалите. Дълго време си мислех, че приключва физически, но сега ни показва, че просто не е бил в добра форма. Имало какво още да даде на света.
Все още смятам като мнозинството, че Арсенал има най-добрите играчи във ВЛ, но лошото е, че невинаги се раздаваме по този начин, не сме достатъчно мотивирани сякаш или сме контузени половината от сезона- този и миналия.. :(

Скоро пак ще им се наложи да ни контузват, ама на нас вече не ни прави чак такова впечатление. :) Единствената ни непростима грешка беше, че не си върнахме Сеск Фабрегас когато трябваше, направо ми се повдига и плаче като го гледам със синя фланелка. Фабрито не може да бъде спрян от играч в Англия, не ми се мисли ако ги бяхме събрали отново в един отбор с Алексис, сега ние щяхме да сме с 13 точици преднина. :lol:
Един единствен грешен ход провали нашия сезон и оправи неразбориите в Челси и ще платим скъпо. Никога няма да простя на Венгер тая грешка, въпреки че като треньор ще си има моето уважение, защото е направил повече от сульовци и пульовци, които уважават само носа си и не виждат по-далече от там- направил е футболисти, които ще ги направят сега шампиони, ако Фабрегас е жив и здрав, няма кой да спре Челси тая година! :cry:

Не трябва да разрешаваме на никой да се ебава с Венгер, не са дорасли! :P
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот boabbb » 19 яну 2015 09:46

riak4 написа:Честита победа! :) Не очаквах толкова силен Арсенал. Напълно заслужена и категорична победа!


Малко и ние да ви побутнеме, че не вземе ли титлата, Жозе-то 100% излита :mrgreen: Пък иначе ми е интересен във ВЛ с неговите ненормални тактики в дербитата, а и го уважавам за ШЛ с Интер :lol: Колкото до мача, без Яя са доста зле в изнасянето, център-халфовете им са строго дефанзивни и трудно преодоляват 1 на 1 Рамзи и Коклен, да не кажа, че не ги ... От наша страна имаше една много строга тактика на Венгер, тип "Жозе" , а Касорла и останалите офанзивни играчи сториха останалото. Много силен мач на защитата, не ми хареса прекомерното задържане на топката от Санчес, една идея по-малко индивидуална игра трябва от него :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта