Хъл Сити - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 01 май 2015 04:06

Удоджи, изобщо не им обръщай внимание. ;) Тия се лепят като репеи по форуми и под статии и навсякъде, на снопове- фенове са на Челси, на Левски, на Байерн, на Юве кой остана. Едни и същи откачалки са си, Бо евала ти правя, че защитаваш честта ни, само така. Играй им по нервите да видят какви са досадници- вие сте навсякъде бе реджи, с по петнайсет, с по двайсет профила. Това да не е държава на Челси или Левски? Докога ще ви търпим? :lol: :mrgreen:
Влизат и се регистрират като цесекари във форум ЦСКА, за да плюят по някой треньор, докато им е неудобен и го уволнят човечеца! :lol: И без да съм мод, вече съм събрал достатъчно доказателства. :P
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34831
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот MuFc1878 » 01 май 2015 09:17

Хълкоманията играят доста навито по това време на годината. Може да имате ядове.

Все пак победа за Арсенал :?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44071
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот rhaegar » 01 май 2015 09:20

Arsenal_Loko_Plovdiv написа:Няма как да не ви интересува Арсенал щом пишете във форума ни. Не се правете на ударени по-добре. Кажете си, че едно от най-приятните ви занимания в живота е да дразните феновете на Арсенал и ще ви олекне. Няма какво повече да обяснявам. А във вашия форум изобщо нямам намерения да влизам. ;)


:lol:
Вие тука лудите на конвейер ли ги правите? Гледам, получава се успешно.

И аз не възнамерявам да влизам повече тука, довиждане.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот slash1912 » 01 май 2015 16:10

0:3
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 03 май 2015 18:39

[offtopic]rhaegar, аз тук луди не виждам, а единствено хора, които са на различно мнение от твоето. ;)[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Arsenal_Loko_Plovdiv
Мнения: 209
Регистриран на: 11 мар 2014 17:19
Skype: cesc_fabregas_971
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот Arsenal_Loko_Plovdiv » 04 май 2015 00:24

Ако вземем поне точка от този мач, във вторник ще празнуваме деня на Свети Тотерингам за 20-та поредна година. Запазена марка за нас. ;) :)
Victoria Concordia Crescit

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 04 май 2015 00:53

Arsenal_Loko_Plovdiv написа:Ако вземем поне точка от този мач, във вторник ще празнуваме деня на Свети Тотерингам за 20-та поредна година. Запазена марка за нас. ;) :)

Врял съм и кипял във футбола, но бога ми, това не го разбрах и си признавам. :) Нещо за Тотнъм и Нотингам ли, или по-скоро за Теди Шерингам? :lol: :)

[offtopic]Бе тоя Гонзо много активен тая вечер, то като никога! :lol: :lol: Човек ако му чете и опита да му асимилира глупостите, цяла нощ не трябва да мига от смях! :lol: :lol: Искал същите леваци да запази не знам си кво, що, имало Всевишен - нямало, а нито един син с кариера в чужбина. Има Господ ми, цял живот ще плащат чужди грехове от няколко поколения назад и за още няколко напред! :cry: Тоя човек ми е по-смешен и от изказване на Мауриньо след мач![/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 04 май 2015 23:52

Добра победа, не очаквах толкова убедително да бием. Уверено вървим към директно участие в групите на ШЛ.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 05 май 2015 16:58

Да, играта беше повече от добра! :) Нямам никакви забележки към никого, дано момчето на което му стъпиха на лицето да е добре, че изглеждаше доста страшничко. :(
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Хъл Сити - Арсенал

Мнениеот boabbb » 07 май 2015 11:56

Фестивал на рикошетите :lol: :lol: Добър мач като цяло, доста пропуски се направиха, малко лежерно го дават ... Колкото до челсарите - те ги е яд, че баш лондонското дерби е с Тотнъм и затова хейтват яко. Това е положението 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта