Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот Cicero » 08 апр 2015 13:48

20 кинта, че няма да стане!
Приемам един облог, ако има желаещ да го направи официално тук в темата.
Статистиката е показателна, Арсенал не могат да задминат Челси в оставащите 7 кръга!
Мача с Рединг и евентуален финал влизат ли в сметките ви? :roll:
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот Makarona87 » 08 апр 2015 13:50

Не приказвайте глупости. С тоя смешен тренер Венгер и с такива палавници отзаде - Мертезакер, Косчелни и Гибс. Тея тримата не стават и за Бирмингам. С такава защита каква титла бълнувате ?

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот dreben23 » 08 апр 2015 14:13

Иванович и Тери виде ли ги срещу ПСЖ? :lol: Ако някой все още не е забелязал Арсенал подобри дори този компонент от играта си, а и Оспина ни вади доста сериозни положения почти всеки мач! :)

Дървото Мертезакер е сред най-добрите защитници поне лично за мен, а Белерин е най-добрият десен бек в момента. :) За мен не е определящото, че вкарва или не голове, а начина по който играе. И на колко е години, 18 нали? Вече проблемни са левият и в центъра Кошчелни е на моменти неориентиран и незаинтересован от футбола, но и той подобри играта си в последно време, затова и правим вече и чисти мрежи. И друго нещо за отбелязване, Арсенал почна да вкарва преди почивката, което също ми дава много добър повод за оптимизъм. :)

След КПР- Челси ми кажете, че не е невъзможно, не по-рано, за да се съглася и аз с вас. Преди този мач обаче, се вижда че е, колкото и да ви е неприятен този факт. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dhk222
Мнения: 230
Регистриран на: 10 сеп 2009 11:28
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот dhk222 » 08 апр 2015 14:42

super falkao написа:С оглед на формата и представянето на Арсенал и Челси колкото и да е тъпо на топчийте имат шанс за първото място...Приемат Челси и при победа стопяват значително разликата!Челси имат още доста трудни мачове с Ман.Юн и Ливърпул...и изобщо програмата им е одста трудна до края...докато за Арсенал е доста лесна!

Шансове винаги има,но тези на "Арсенал"са малко по-малки от тези на ЦСКА :)

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот Makarona87 » 08 апр 2015 14:50

Челси са ми най-противният отбор заедно с Ман унд, обаче Иванович е абсолутен звяр. Да го сравняваш с Бералин е абсурдно. Все едно да сравняваш Иниеста с Рамзи

Потребителски аватар
streetbard
Мнения: 142
Регистриран на: 09 апр 2011 02:48
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот streetbard » 08 апр 2015 15:23

ако Челси започне да се дъни Арсенал ще е шампиона. Трябва да загубят 10 точки, 3 срещу нас.Остават 7.При мачове с Юнайтед и Ливърпул.Арсенал да си вземе оставащите 7 мача,а пък каквото дойде. Според мен може да стане.

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот Makarona87 » 08 апр 2015 15:42

Арсенал да си вземат следващите 7 мача ? Тоест ще направят 14 поредни победи в "най-конкурентното" първенство. ХОРАААААААААААААААА моля ви се не приказвайте глупости. Забелязал съм, че в България има много фенове на Арсенал, кой от кой по-голям оптимист. Погледнете реално на нещата - ако завършите на второ място това би било нечуван успех !

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот Alex » 08 апр 2015 15:57

Реално успех този сезон ще бъде 2-ро място + купа, дано манафите не ни изпреварят (не го заслужават с тоя отбор и тая игра). Всичко друго е научна фантастика. Все пак, докато обяснявате колко невъзможни са 14 поредни победи, не забравяйте кой отбор е правил сезон без загуба (серия, която приключи с измислена дузпа, дадена от дъ бритиш хомосекшюл, ако не бъркам).
[center]Изображение[/center]

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот Gary Shaw » 08 апр 2015 16:09

Arsenal_Loko_Plovdiv написа:Програмата на Челси до края на сезона във ВЛ:
12 април - КПР - Челси
18 април - Челси - Ман Юнайтед
26 април - Арсенал - Челси
29 април - Лестър - Челси
3 май - Челси - Кристъл Палас
10 май - Челси - Ливърпул
18 май - Уест Бромич - Челси
24 май - Челси - Съндърланд

Програмата на Арсенал:
11 април - Бърнли - Арсенал
26 април - Арсенал - Челси
4 май - Хъл Сити - Арсенал
11 май - Арсенал - Суонзи
17 май - Ман Юнайтед - Арсенал
20 май - Арсенал - Съндърланд
24 май - Арсенал - Уест Бромич


Тая програма на Арсенал от лека може да се окаже доста тежка в предвид ,че играят с отбори дето се борят за оцеляване ,а знаем ,че дойдат ли такива мачове често се случват изненадващи резултати особено последните кръгове от сезона дори не е ясно ,че Арсенал ще завършат втори вие за титла говорите .

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: Арсенал шампион-мисия възможна!!!

Мнениеот Makarona87 » 08 апр 2015 16:47

Гаранция давам, че още срещу Бърнли се дънят !!! Ей така за тотото, понеже цял свят ще играе за Арсенал


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост