ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот boabbb » 10 мар 2015 09:13

Хубав мач 8-) Заради такива мачове английския футбол има най-много фенове - много тичане и напрежение, хубави отигравания и грешки, абе, хубав футбол 8-) Може и пак да я вземеме тая купа, ще видиме :roll: Лошо впечатление ми направи движението на Уелбек при контраатаки с изравнена численост - все се навира в защитниците, на 2-3 пъти не се откри да го изведат :x
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот dreben23 » 10 мар 2015 09:46

Udoji90 написа:Е, що да не е добра? Със сигурност е по-добра и от Вила, и от Ливърпул, макар че Ливърпул не са сигурни. Но и с тези ще видим зор - Брадфорд скоро ни елиминираха за другата Купа с дузпи, а пък Рединг ги обръщахме от 4-0 пак в същия турнир.


Ами щото имаме гадния навик да подценяваме по-малките отбори, затова предпочитам Рединг, просто нямаме друг избор. :) Нека, тъкмо ще стане по-зрелищен мач. Не сме направили кой знае какво като сме били несъстоятелните грандове от Манчестър през този сезон :P , по-важното е да бием сега Монако и да затворим и другите големи усти, ама как ще стане не знам. За жалост формата и вратарят им трудно ще ни го позволят. :cry: :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот dreben23 » 10 мар 2015 09:59

boabbb написа:Хубав мач 8-) Заради такива мачове английския футбол има най-много фенове - много тичане и напрежение, хубави отигравания и грешки, абе, хубав футбол 8-) Може и пак да я вземеме тая купа, ще видиме :roll: Лошо впечатление ми направи движението на Уелбек при контраатаки с изравнена численост - все се навира в защитниците, на 2-3 пъти не се откри да го изведат :x


При него е нормално това и то точно в този мач, сигурно му е било доста напрегнато.. Но целта беше да се разпише точно в тази врата, викат празна била, ала той сам си я опразни (бях сигурен още щом го видях в състава :) ), за да видят всички, че може да вкарва. Уелбек само ще вдига цената според мен, защото прави много добри неща и в атака, и в дефанзивен план, цената не отговаря изобщо на качествата на това момче. Той изпъква всеки мач според мен, страхотен е! :)

Имах обаче притеснения да не би да не улучи празната врата, признавам си! :lol:

Щом така се подигра с Де Хеа, евала му правя! :)

И Жиру го плюхме непрекъснато, но той си е топ нападател! Аз ви казвам, отборът на Арсенал не бива да се плюе, футболните хора само трябва да му се радват, защото този стил на игра е много труден, а ние не го променяме почти никога, но затова и губим. Нищо, мен ме радва повече играта и хъса, резултатите са ми втора грижа. Бяхме изключително агресивни и искахме победата, не съм имал и най-малките съмнения, че няма да я постигнем, въпреки това не сме съвършени и това ще си проличи срещу отбор с по-силна халфова линия. Английските хубавци можем да ги тупаме всичките, но другите отбори играят по друг начин. :mrgreen:


[offtopic]Ливърпул ще ни натупа на финала, споко. Изчислил съм го, няма да ни минава номера всеки път! :mrgreen:[/offtopic]

Абе не е толкова силно първенството, само стилът е по-атрактивен, колкото и да ми го хвалите. Френското е по-силно, колкото и да не ви се вярва- поглеждам всяка седмица и от тама по някой мач, Кокленовци колкото щеш имат, а в Англия е само един.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот dreben23 » 10 мар 2015 10:18

MuFc1878 написа:Честита победа, момчета :)

Поздрави на Бо, Дребен, Удоджи и Зизу. Успех на 1/2 финалите!


Благодарим! :)

Честно да ви кажа, доста от мачовете си личат по тичането как ще завършат. Другите ги целя на карамбол ако стане, стане. Ще стане, къде ще иде та няма да стане. ;)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Arsenal_Loko_Plovdiv
Мнения: 209
Регистриран на: 11 мар 2014 17:19
Skype: cesc_fabregas_971
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот Arsenal_Loko_Plovdiv » 10 мар 2015 10:44

Честита победа, топчии ! :) Страхотен мач се получи. Истинско дерби. Много се радвам, че прекъснахме негативната серия срещу Ман Юнайтед. Жалко за контузията на Чамбо, който изигра много силно първо полувреме. Санчес бе много активен и направи доста добри отигравания. Касорла и Коклен в центъра много ми харесаха, а Начо Монреал освен гола му изигра доста силен мач. Личи си, че при дербитата, когато гостуваме се представя по-добре от Гибс. Уелбек в нападение не свърши почти нищо. Единствено, където преодоля Де Хеа, но пък в защита помогна много. Отне много топки, пресираше постоянно съперника и печелеше нарушения в наша полза. Именно затова от САФ, а и сега от Венгер е използван на фланга, за да помага повече в защита. Отзад се пропукахме на моменти, но като цяло силна игра. Доста мъдра игра от младия Бейерин, който от самото начало е с жълт картон. Йозил имаше своите моменти, но в подобни мачове трябва да се раздава много повече. Шчезни на моменти не беше много уверен, но се представи на ниво. Страхотен жребий за полуфиналите. Играем срещу победителя от Брадфорд и Рединг. Надявам се на Брадфорд не, защото са в по-ниска дивизия, а защото имаме да им връщаме от декември 2013. И да вметна, че не вярвам Жоро Драгоев да е фен на Арсенал. Личи си просто как коментира против нас. Не е като Боби Борисов, който независимо, че е много страстен привърженик на Арсенал винаги е безпристрастен, докато Драгоев за всяка ситуация се захваща къде имало леко дърпане и хващане. Е, той какво иска да не се докосват ли ? Честита победа отново и дано тази година станем рекордьори по спечелени купи на ФА. :)
Victoria Concordia Crescit

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16895
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот Udoji90 » 10 мар 2015 12:01

dreben23 написа:
Udoji90 написа:Е, що да не е добра? Със сигурност е по-добра и от Вила, и от Ливърпул, макар че Ливърпул не са сигурни. Но и с тези ще видим зор - Брадфорд скоро ни елиминираха за другата Купа с дузпи, а пък Рединг ги обръщахме от 4-0 пак в същия турнир.

Ами щото имаме гадния навик да подценяваме по-малките отбори, затова предпочитам Рединг, просто нямаме друг избор. :) Нека, тъкмо ще стане по-зрелищен мач. Не сме направили кой знае какво като сме били несъстоятелните грандове от Манчестър през този сезон :P , по-важното е да бием сега Монако и да затворим и другите големи усти, ама как ще стане не знам. За жалост формата и вратарят им трудно ще ни го позволят. :cry: :)

В полуфинален мач няма как да подценим който и да е съперник - убеден съм! Виж, за другата Купата би било доста вероятно, но не и за тази. Още повече, че миналия сезон и с Уигън в полуфинала и с Хъл на финала бяхме изоставащи, та едва ли след подобни истории нашите ще подценят Брадфорд/Рединг. А срещу Монако няма нужда да си правим илюзии - шансовете ни са минимални. Аз лично съм се примирил с отпадането от ШЛ, но пък за сметка на това след вчера силно се увеличиха шансовете ни да защитим Купата.

П.П. Благодаря и аз на MuFc 1878 за честитката. :)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот arsenvengerin » 10 мар 2015 13:06

Ето какво е да си фен на Арсенал , това е отборът които те кара да гледаш как се движат на самия ръб на пропастта , и в точния момент успяват да не паднат в нея . ( по някога) . Обичам този отбор , играят най- красивия футбол .Честито на всички , купата е пак наша .А мачът с Бербовия отбор ..........труден ще е , не си мисля че ще продължим по нататък в турнира.
Обичам Левски

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот boabbb » 10 мар 2015 13:49

arsenvengerin написа:Ето какво е да си фен на Арсенал , това е отборът които те кара да гледаш как се движат на самия ръб на пропастта , и в точния момент успяват да не паднат в нея . ( по някога) . Обичам този отбор , играят най- красивия футбол .Честито на всички , купата е пак наша .А мачът с Бербовия отбор ..........труден ще е , не си мисля че ще продължим по нататък в турнира.


Опаа, нотка оптимизъм :lol: :lol: Аз се съмнявам, че ще прецакаме Монако, трябва ни нечовешки късмет :roll: Отзад не сме никак добре :roll: Иначе - факт, красив футбол и емоции, какво повече да искаш 8-) Кой друг отбор може да вкара подобен гол :arrow:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SuyY755KQdg[/youtube]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: ФА Къп : Манчестър Ю - Арсенал | 21:45

Мнениеот arsenvengerin » 12 мар 2015 09:24

boabbb написа:
arsenvengerin написа:Ето какво е да си фен на Арсенал , това е отборът които те кара да гледаш как се движат на самия ръб на пропастта , и в точния момент успяват да не паднат в нея . ( по някога) . Обичам този отбор , играят най- красивия футбол .Честито на всички , купата е пак наша .А мачът с Бербовия отбор ..........труден ще е , не си мисля че ще продължим по нататък в турнира.


Опаа, нотка оптимизъм :lol: :lol: Аз се съмнявам, че ще прецакаме Монако, трябва ни нечовешки късмет :roll: Отзад не сме никак добре :roll: Иначе - факт, красив футбол и емоции, какво повече да искаш 8-) Кой друг отбор може да вкара подобен гол :arrow:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SuyY755KQdg[/youtube]

Дано направят такова нещо срещу Монако
Обичам Левски


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост