Арсенал - Съндърланд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16894
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Съндърланд

Мнениеот Udoji90 » 18 май 2015 22:03

Победа ни бетонира в първите 3 и на теория, но на практика и точка стига. На гостите точки са нужни не по-малко, отколкото на нас, но пък 3-ти пореден мач без победа ще ни дойде малко в повече. Няма да е лек двубой, но може би 1-0.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
KANSAS
Мнения: 53
Регистриран на: 30 юли 2014 19:06
Контакти:

Re: Арсенал - Съндърланд

Мнениеот KANSAS » 18 май 2015 22:47

DrAvalanche написа:Задължителна победа за Арсенал. За следващия сезон им трябват точно три качествени трансфера - цз, дх и нападател тип хищник и са шампиони.



Точно, само бих прибавил и ТОПВРАТАР(да речем Чех ;) като задължително Сченсни да бъде освободен за да не се допусне никога повече да излиза с екипа на Арсенал.А допълнението на колегата Тик-Так1892 под теб за смяна на Венгер е прекалено хубаво за да посмея да си го мечтая :) По-вероятно е да видим извънземни отколкото смяната на Венгер:)

Потребителски аватар
KANSAS
Мнения: 53
Регистриран на: 30 юли 2014 19:06
Контакти:

Re: Арсенал - Съндърланд

Мнениеот KANSAS » 18 май 2015 23:01

arsenvengerin написа:
Тик-Так1892 написа:
DrAvalanche написа:Задължителна победа за Арсенал. За следващия сезон им трябват точно три качествени трансфера - цз, дх и нападател тип хищник и са шампиони.

И нов тренер.С този най-много да дублирате класирането.

И защо им е нов ТРЕНЕР не разбрах???



Ами с цялото ми уважение към това което е направил Венгер в миналото за Арсенал, просто няма как да направи Арсенал шампиони отново.......времето ще докаже твърдението ми.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Съндърланд

Мнениеот dreben23 » 19 май 2015 02:32

Айде сега кажете ми по-нормалните хора, как да не ги хейтне човек и то така обилен хейт си заслужават. Имам чувството, че не аз съм направил четири точни подред в Серия А по номерата, а те. :) Един ти се пише на приятел и ти забива нож в гърба, че чак да излезе от другата страна, тук пък враговете любезничат, светът съвсем се е сбъркал, уви. :mrgreen: Венгер нека си купи правилните играчи поне един- едничък път пък да видим дали няма да станем шампиони. ;) И защо да не станем, в момента имаме и най-добрия действащ треньор, доста газеше звездите ви във всеки случай, може би и затова боли толкова. Вземе някой лигльо от примаверата на един отбор, дето вече и името му не искам да споменавам поради ред обстоятелства и недоразумения на всичкото отгоре и го превръща в най-добрият десен бек за няколко мача само време. :lol: Сигурен съм, че Ектор Белерин е доста желан в момента, включително и да се върне в онзи пропит с омраза у хората клуб. :)
:mrgreen: А защо пък да не дадем на Венгер един картбланш да си накупи когото му трябва и да видим дали няма пък да сме шампиони напук на душманите, които са доста между другото. Когато е направил нужната селекция и не успее нищо да направи, подчертавам и натъртвам добре направил селекция с куп прехвалени звезди като вашите, тогава и аз ще искам да се пенсионира, но сега няма как да стане, защото си върши работата перфектно както винаги и после всичките вие критикари ще се кичите със слава, която ще ви носи някой Венгеринов възпитаник, както винаги де. Вижте и вашите скъпоплатени любимци по колко вложиха и какво ги направи Арсен Венгер и Арсенал този сезон с много контузени при това, миналия пак донякъде. Много пъти ви казвах, че като се върнат всички живи и здрави, отборите ви ще ядат бахур! :)

И пак да ви кажа и дано ви стане поне малко ясно- бордът на Арсенал не е отпускал достатъчно пари за трансфери, не и толкова колкото си мислите, Венгер си го казваше няколко пъти, ама кой да чете. И съдейки по тези негови изказвания, смятам, че с наличното Арсенал се справи изключително добре и можете само да се тревожите как ще изглежда Арсенал през следващия сезон, когато вече ще се напъплят и някои звезди. На ваше място бих започнал да се тревожа, преди да хейтвам отбори, които са зявили вече и съвсем гласно какво ще преследват следващия сезон! Но първо нека видим какви ще ги свършим лятоска, имайте предвид, че това лято няма и световно, а това беше и основната причина да не станем шампиони и сега! :)

[offtopic]Уест Бромич Албиън ли размаза Челси или на мен ми се стори, че пишеше 3:0?! :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Съндърланд

Мнениеот dreben23 » 20 май 2015 22:38

И тези играят като Суонзи, страх ги е мястото им да не изстине. Дано да им вкараме. :)
Нъц! :lol:
Честито на черните котки, спасихме ги, а ние си осигурихме 3 т за догодина! :mrgreen: Опитахме се да ги пробием, но са много корави отзад! :) Много слаб мач, никого не бих отличил. Както те можеха да ни бият, така и ние тях, ама въпреки това всички бяха еднакво слаби, може би само Рамзи игра и Оспина. Пропуските на Флечър обаче бяха доста фрапиращи! :lol:
Последна промяна от dreben23 на 20 май 2015 23:47, променено общо 2 пъти.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Арсенал - Съндърланд

Мнениеот NOMER14 » 20 май 2015 23:39

хиксчето излезе

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Съндърланд

Мнениеот boabbb » 21 май 2015 08:52

NOMER14 написа:хиксчето излезе


Оставаше и да не излезе :lol: :lol: Най-трудния за прогнозиране и "изненадващ" мач :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта