Тотнъм - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот shotgun blues » 05 фев 2015 19:38

2-0
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]


tonhc
Мнения: 12
Регистриран на: 30 мар 2014 20:58
Контакти:

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот tonhc » 06 фев 2015 08:27

Бием ги като Сити 0-2

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот saract » 06 фев 2015 08:52

Алексис Санчес пропуска дербито.Неприятно.

Arsenal_Loko_Plovdiv
Мнения: 209
Регистриран на: 11 мар 2014 17:19
Skype: cesc_fabregas_971
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот Arsenal_Loko_Plovdiv » 06 фев 2015 10:29

saract написа:Алексис Санчес пропуска дербито.Неприятно.

Беше много важен за този мач, но е добре, че имаме достатъчно широчина и класа в състава. Мисля, че по крилата ще са Уолкът и Йозил, които постепенно набират инерция и мисля, че вече са в състояние да играят в това дерби. :) Пък и си имаме Касорла, който ни е играч на месец януари и е в страхотна форма.
Victoria Concordia Crescit

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 06 фев 2015 13:38

Да, няма да играе. :cry:
[offtopic]Сега ще ви кажа и що няма да играе- във Висшата лига са нагласени нещата до конец и наскоро след като си взех уайлд карда за фентъзито и ми светна, че определени футболисти повтарят изявите си от предишния сблъсък между които и да вземете два съперника т.е. резултатите и голмайсторите, и всичко останало са крайно манипулирани до такава степен, че в предишния и за този мач например, Санчес не участва, не защото е толкова контузен, а щото не бива да прави точки срещу тези два съперника! :mrgreen: Тва първенство ще му сложа бан след края на сезона, защото всичко е лъжа и измама! Който има пъшки в главата, ще проследи изявите на отделни играчи в отделни мачове и ще бие във фентъзито доста по-честичко! Ако не ми вярвате, тествайте.. :) Повдига ми се от конспирации, затова ги разкривам всичките и навсякъде! :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

pomiqr221
Мнения: 49
Регистриран на: 05 фев 2015 10:45

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот pomiqr221 » 06 фев 2015 20:32

Победим ли сме в играта за титлата.

pomiqr221
Мнения: 49
Регистриран на: 05 фев 2015 10:45

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот pomiqr221 » 06 фев 2015 20:34

dreben23 написа:Да, няма да играе. :cry:
[offtopic]Сега ще ви кажа и що няма да играе- във Висшата лига са нагласени нещата до конец и наскоро след като си взех уайлд карда за фентъзито и ми светна, че определени футболисти повтарят изявите си от предишния сблъсък между които и да вземете два съперника т.е. резултатите и голмайсторите, и всичко останало са крайно манипулирани до такава степен, че в предишния и за този мач например, Санчес не участва, не защото е толкова контузен, а щото не бива да прави точки срещу тези два съперника! :mrgreen: Тва първенство ще му сложа бан след края на сезона, защото всичко е лъжа и измама! Който има пъшки в главата, ще проследи изявите на отделни играчи в отделни мачове и ще бие във фентъзито доста по-честичко! Ако не ми вярвате, тествайте.. :) Повдига ми се от конспирации, затова ги разкривам всичките и навсякъде! :lol:[/offtopic]

Всичко това заради някаква онлайн игра ли :-D

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 07 фев 2015 10:42

Глупаче, и резултатите от прогнозите, залозите в бета дето залагаш, и играта- всичко зависи от изявите на футболистите в мача, тцтц, как може да има толкова тъпи хора, да не си от Бургас, не по-скоро от Варна? :cry: :mrgreen: Свързано е всичко, Саше. Ако са ти добри прогнозите, в играта ще ги смачкаш, в залозите също и ще си развиеш в перспектива и футболното мислене! :)

Абсолютно всичко е свързано, даже и конспирациите, кьорави ли сте какви резултати се получават? Давам пример от снощния мач Сент Етиен-Ланс 3:3 (2:0, 2:2, 2:3, 3:3 :lol: ), а тва са отбори, които бележат не повече от гол средно на мач, а в мача Ла Коруня-Ейбар 2:0, вратарят на гостите подари два гола ей такачка за тотото. :lol: :mrgreen:
Гледайте репортажче и ше видите конспирации кво бива и що гледам да съм с един ход напред! :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот soad » 07 фев 2015 13:39

Мачът е твърд Х, откъдето и да го погледне човек.


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта