Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: SkArY_9, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 15 апр 2019 15:29

TheNameOfTheGame написа:Тази вечер от 22:00 ч. гостуваме на Уотфорд в мач от 34-тия кръг на първенството. Изключително важен мач (по мое мнение дори по-важен от този с Наполи в четвъртък), който трябва да спечелим на всяка цена. Не бива да има никакви мисли или пазене за реванша от ЛЕ, а нашите трябва да са на 110% и да спечелят. Победа би ни изкачила на четвъртото място, с равни точки с Челси, но и с мач по-малко за нас. В следващия кръг Тотнъм гостуват на Сити, след това Юнайтед посрещат Сити и Челси в рамките на само 3 дни, така че е много вероятно директните ни съперници да загубят точки, от което при всички положения трябва да се възползваме. Особено след мега слабата игра и загубата от Евертън вече нямаме право на грешки :!: Мачът ще пропуснат Сократис, който е наказан за 2 срещи заради натрупани жълти картони (през сезона е получил 10, при това само в 22 срещи, което си е абсолютен талант :lol: ) и може би Джака, който уж тренира с основната група, но не е сигурно доколко е готов за игра. За мен при всички положения са необходими някакви ротации и може хора като Мустафи, Гендузи, Мхитарян и Иуоби, които не играха или бяха резерви в четвъртък, да се появят като титуляри.

Айоби със сигурност ще играе,според мен. Иначе вече си казах мнението ,че двата мача-днес и в четвъртък са доста неприятни и не ми се иска да съм на мястото на Емери,как ще завърти нещата,че да излезем сухи от тази ситуация. Ако се хвърлим днес рискуваме ЛЕ,ако се пазим рискуваме топ 4. А може да си играем и да излетим и от двете надпревари. И ето- пак говорим за пазене,сметки и т.н. ,което аз си го наричам легализирано черно тото.
Arsenal- a new era begins !

TheNameOfTheGame
Контакти:

Мнениеот TheNameOfTheGame » 15 апр 2019 19:15

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Тази вечер от 22:00 ч. гостуваме на Уотфорд в мач от 34-тия кръг на първенството. Изключително важен мач (по мое мнение дори по-важен от този с Наполи в четвъртък), който трябва да спечелим на всяка цена. Не бива да има никакви мисли или пазене за реванша от ЛЕ, а нашите трябва да са на 110% и да спечелят. Победа би ни изкачила на четвъртото място, с равни точки с Челси, но и с мач по-малко за нас. В следващия кръг Тотнъм гостуват на Сити, след това Юнайтед посрещат Сити и Челси в рамките на само 3 дни, така че е много вероятно директните ни съперници да загубят точки, от което при всички положения трябва да се възползваме. Особено след мега слабата игра и загубата от Евертън вече нямаме право на грешки :!: Мачът ще пропуснат Сократис, който е наказан за 2 срещи заради натрупани жълти картони (през сезона е получил 10, при това само в 22 срещи, което си е абсолютен талант :lol: ) и може би Джака, който уж тренира с основната група, но не е сигурно доколко е готов за игра. За мен при всички положения са необходими някакви ротации и може хора като Мустафи, Гендузи, Мхитарян и Иуоби, които не играха или бяха резерви в четвъртък, да се появят като титуляри.

Айоби със сигурност ще играе,според мен. Иначе вече си казах мнението ,че двата мача-днес и в четвъртък са доста неприятни и не ми се иска да съм на мястото на Емери,как ще завърти нещата,че да излезем сухи от тази ситуация. Ако се хвърлим днес рискуваме ЛЕ,ако се пазим рискуваме топ 4. А може да си играем и да излетим и от двете надпревари. И ето- пак говорим за пазене,сметки и т.н. ,което аз си го наричам легализирано черно тото.

Ами в такъв случай играем мач за мач и каквото стане. Най-важен е следващият мач без сметки и тем подобни. А накрая на сезона като направим рекапитулация ще видим какво сме постигнали.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Контакти:

Мнениеот TheNameOfTheGame » 15 апр 2019 21:36

Leno, Mustafi, Koscielny, Mavropanos, Monreal, Torreira, Xhaka, Mkhitaryan, Ramsey, Iwobi, Aubameyang.
Subs: Cech, Maitland-Niles, Kolasinac, Elneny, Guendouzi, Ozil, Lacazette.

Дано Лено да има ден, че иначе ако разчитаме на тази палава защита, не виждам начин да запазим суха мрежа. Като цяло ми се струва, че идеята е за по-наситена халфова линия и контрол над топката, с което да не допускаме домакините близо до нашата врата. Джака се завръща в игра за Арсенал за първи път след около месец отсъствие. Оптимист съм, че ще спечелим. Време е и Обамеянг да се разпише.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 15 апр 2019 21:59

Притеснетелен е най-вече Мустафи на десния бек. Иначе съставът си е горе-долу ОК, ротациите са резонни. Може би не беше нужно да се пази Йозил днес, тъй като в четвъртък по-скоро ще трябва да рушим играта, а той за подобен стил не би бил особено удачен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Контакти:

Мнениеот hydetoshi » 15 апр 2019 22:05

За този мач съм много притеснен! Мисля,че и равен ще ни е от полза.
Arsenal- a new era begins !

Потребителски аватар
miro_rz
Контакти:

Мнениеот miro_rz » 15 апр 2019 22:16

Съдията развали мача !
Изображение

TheNameOfTheGame
Контакти:

Мнениеот TheNameOfTheGame » 15 апр 2019 22:18

Абсолютно правилно решение на съдията за мен. Дийни не направи никакъв опит да играе за топката, а единствената му цел беше да удари Торейра. Задължително трябва да се възползваме от численото предимство и да отбележим втори, дори и трети гол.
Без битка няма победа!

plmar
Контакти:

Мнениеот plmar » 15 апр 2019 22:20

Тоя мач го взимате без проблем, тия стършели няма как да изпаднат и са на финал. Така че всичко е точно.

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 15 апр 2019 22:38

Те може да не изпаднат и да са на финал, ама ако загубят финала, трябва да са 7-ми в първенството, за да играят в ЛЕ, така че мачовете във Висшата лига също са им важни. И с 10 души са по-опасният отбор, така че ще си имаме проблеми, и още как. Калпав гост сме и това е то.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Контакти:

Мнениеот TheNameOfTheGame » 15 апр 2019 22:59

Не вкараме ли бърз втори гол ми се струва, че няма да спечелим. Отново играем някак лежерно, с безброй пасове по ширина и назад и без реални идеи напред. Малкото ситуации, които имахме, не успяхме да отиграем като хората. От другата страна Уотфорд дори с 10 човека стояха много добре на терена и също създадоха чисти положения, които за наш късмет Лено спаси. Всяко центриране в и около нашето наказателно е потенциален гол... Не ми се мисли ако нашите играеха в намален състав - сигурно "стършелите" вече щяха да са ни писали тройка. До гола за нас мача си приличаше много на този срещу Евертън - пак бяхме нас*ани (незнайно защо) и почти не пипнахме топката.
Без битка няма победа!

Върни се в “Арсенал”