Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 03 юли 2018 09:05

Супер трансфер, за тея пари е перфектен защитник 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 юли 2018 10:55

Както вече споменах по-назад в темата, за мен Сократис не е някакво надграждане спрямо сегашните защитници и не очаквам чудеса от него. На фона на парите, които се изсипват за знайни и незнайни играчи, сумата за която го вземаме е съвсем приемлива. Хубавото е, че е доста опитен и ми се струва, че има лидерски качества - едно от нещата, които страшно много липсват на Арсенал в момента. Пожелавам му много успехи с фланелката на клуба!
[offtopic]Изображение[/offtopic]

Една новина от вчера - Калъм Чеймбърс е подписал нов дългосрочен контракт с клуба. В интерес на истината миналия сезон имаше добри мачове и явно ръководството и треньора са решили да разчитат на него за в бъдеще.
[offtopic]Изображение[/offtopic]

И още една новина - Йозил ще носи фланелката с номер 10 от новия сезон. Отдавна имаше информации, че иска да играе с този номер на гърба, дори преди да преподпише договора си, се спекулираше че това е било едно от условията му. Не мисля, че с играта и отдадеността си към клуба заслужаваше този номер, но това си е мое мнение. В частност никога не съм ги разбирал тези смени на номера - в крайна сметка на терена играе играчът, а не номерът му. Освен от маркетингова цел или някакво суеверие, аз поне не виждам друга причина за тези работи.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 04 юли 2018 17:51

TheNameOfTheGame написа:Една новина от вчера - Калъм Чеймбърс е подписал нов дългосрочен контракт с клуба. В интерес на истината миналия сезон имаше добри мачове и явно ръководството и треньора са решили да разчитат на него за в бъдеще.


И още една новина - Йозил ще носи фланелката с номер 10 от новия сезон. Отдавна имаше информации, че иска да играе с този номер на гърба, дори преди да преподпише договора си, се спекулираше че това е било едно от условията му. Не мисля, че с играта и отдадеността си към клуба заслужаваше този номер, но това си е мое мнение.

Чеймбърс и Холдинг много ги критикувам,дори понякога откровено им се присмивам,като ги наричам Бийвъс и Бътхед,но мисля,че Чеймбърс е добър защитник. Холдинг проявява признаци на слаба психика,което ще му попречи да се развие,но за Чеймбърс имам надежда ,че с труд и старание може да стане супер защитник.
За Йозил и прословутата фланелка с номер 10.... Голяма тъпотия. Жалко за Уилшър,който носеше тази фланелка. Е,Йозил я получи и сега какво? Мислех си,че новия договор беше подписан само за да му бъде взета по-добра цена на летния пазар,но явно Йозил остава и за новия сезон. Да видим с новия номер,дали ще се чувства по-удовлетворен ,та да вземе да се разиграе най-накрая.
П.С. Покрай Световното съм малко назад с нещата в Арсенал. След 15-ти ще имам възможност да наваксам. Все пак ми се струва,че направихме интересни трансфери и с новия мениджър ще бъде много интересно, как ще се отрази всичко това на отбора. Разбира се всеки нов сезон започва с голяма надежда,но да видим...
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16710
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 04 юли 2018 22:00

Холдинг трябва да бъде пратен някъде под наем за 1 сезон. Чеймбърс беше 1 година в Боро и се върна доста по-уверен и направи силни мачове през миналия сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16710
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 10 юли 2018 23:18

Да пожелаем успех на Лукас Торейра и да направи за Арсенал много мачове като този за Уругвай срещу Португалия на Световното. От днес вече официално е наш футболист - говори се трансферна сума от порядъка на 28-30 млн. евро.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16710
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 11 юли 2018 15:33

Матео Гендузи също вече е наш футболист. Той е 19-годишен френски дефанзивен халф и идва от Лориен. Говори се за трансферна сума от 8 млн. евро, макар че не се споменава официално. Признавам, че не съм го чувал досега и не съм запознат с качествата му. Говори се, че е талантлив. Дано да го докаже при нас.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 12 юли 2018 08:42

Леко по-циганска версия на Давид Луис е тоя :lol: :lol: Ба го, ние почнахме всеки ден нови играчи, пусна Фейсбука и веднага #heyнезнамкойси :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 16 юли 2018 11:34

Най-вероятно ще бъда обявен за хейтър, но лично аз съм доста озадачен от последните два трансфера (а и не само от тях). С играчи от Сампдория и Лориен не мисля, че бихме могли да бъдем конкурентноспособни на топ-отборите и да подобрим класирането си от миналия сезон. Разбира се, че им пожелавам успех с екипа на Арсенал, но не съм убеден, че биха били нещо повече от прилични резерви. Предполагам ще кажете, че са млади, талантливи, с голям потенциал и пр. Да, на хартия е така, но мисля, че се нагледахме през годините на десетки такива играчи, особено по времето когато уж нямаше пари, защото се строеше нов стадион. Е, сега вече уж имаме средства и гоним високи цели (по думите на "ръководството" и треньора), но трансферите са като по времето на Венгер...Аз лично не съм оптимист, но дано да бъркам.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16710
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 16 юли 2018 12:47

За мен този последния го взехме, колкото да се похарчат и останалите пари от бюджета за трансфери. :lol: Не знам колко изобщо ще получи минути, макар че Емери уж бил казал, че ще го използва. Колкото до Торейра, не съм му гледал нито 1 мач за Сампдория, но с Уругвай на Световното ми допадна доста. Особено срещу Португалия и противодействията му срещу Роналдо. Току-виж се оказал най-успешното ново попълнение.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта