Арсенал - Челси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Челси

Мнениеот Udoji90 » 27 апр 2015 16:01

Абе, не е все едно. В началото на сезона обикновено играем трудно в първенството, а квалификациите за ШЛ се падат точно тогава. Ако можем да ги избегнем, ще бъде по-добре. Пък и понякога не е толкова лесно - с Бешикташ този сезон бяха кански мъки и в двете срещи. 2-ро или 3-то е все едно, ама от 4-то лично на мен малко взе да ми писва. То ние сме като абонирани за него - може дълго време да сме първи или дълго време да сме извън зона ШЛ, а накрая на сезона все 4-ти. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Челси

Мнениеот dreben23 » 27 апр 2015 17:59

О, моля ви, изобщо не сравнявайте Арсенал с Юнайтед, те дори нямат един защитник. Мисля, че ще си заминат и от топ 4 накрая. А какво остава пък с Челси, абсолютно задръстен отбор е това. Играят всеки мач по един и същи начин, щото не могат да надиграят никого с тия леваци. Някой видя ли им прехвалената звезда, щото аз не я видях както и в много важни мачове? :)

Кой изобщо нормален би сравнил уникалният Алексис Санчес с някаква псевдофорумна журналистическа звезда, мнозина специалисти неслучайно казват, че ако не бяха мачовете с издънките в началото, Санчес трябваше да е играч на сезона! А и за мен лично е, за други не знам. :) И пак да кажем, отборите в Англия продължават да бъдат слаби и ще си бъдат и до края на първенството, само дето се охарчват за тоя дето духа. Тези отбори дето ги виждаме не са конкуретно-способни на отбори и със средна класа от Франция, Италия, Испания и Германия, но пак ще си проличи сигурно есента като почнат да ги бият кой където ги хване. Парите, които са вложили и влагали, и ще продължават да влагат съвсем не означава, че са някакви супер звезди както се твърди, напротив освен Арсенал другите класа нямат и това се вижда и с просто око, затова не щат и да се надиграват с нас! :lol: И къде ги видяхте положенията за Челси, един удар имаха точен в очертанията и един извън на звездата им? :P

Лошото е, че забелязах как при шестима или седем техни в наказателното ние имахме един или двама в най-добрия случай, как да стане като не търсим победата, щото са ни приятелчета! ;)
Последна промяна от dreben23 на 27 апр 2015 18:58, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Челси

Мнениеот Udoji90 » 27 апр 2015 18:53

E, имаха положения разбира се. Рамиреш изпусна сам срещу Оспина първото полувреме. И Оскар излезе сам срещу него, като се сблъскаха (по-скоро нашият го блъсна де :lol: ), макар че тогава не знам дали нямаше засада, която не бе вдигната. Ние до такива ситуации не стигнахме - само онази, дето я коментирахме на предната страница, ама там даже удар нямаше, както казах.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Челси

Мнениеот dreben23 » 27 апр 2015 19:20

Udoji90 написа:E, имаха положения разбира се. Рамиреш изпусна сам срещу Оспина първото полувреме. И Оскар излезе сам срещу него, като се сблъскаха (по-скоро нашият го блъсна де :lol: ), макар че тогава не знам дали нямаше засада, която не бе вдигната. Ние до такива ситуации не стигнахме - само онази, дето я коментирахме на предната страница, ама там даже удар нямаше, както казах.

Добре де, може да съм си затворил очите за мъничко, тея да. поизтръпнах тогава. :lol: Рамиреш всъщност е единственият футболист от Челси, който е много класен действително и го харесвам и може би и Куртоа, другите Моу ги вкарва в малкото наказателно поле няма как да им обърна внимание. :) Айде две имаха те, ние половин, но въпреки това не играхме лошо като изключим Рамзи, който явно няма намерение да изкара един голям мач този сезон. И другото което направиха е, че изкараха от строя Коклен и това се отрази в края на мача. Слаб мач направиха Рамзи и Санти Касорла, Жиру и Йозил също и затова не се получиха много нещата. Жиру не е виновен, че всичките му съотборници го оставяха сам срещу шест на съперника, как да им се измъкне той да не е Меси. Да кажем, че ни се противопоставиха и си взеха необходимата точка, но Арсенал си беше по-добрият отбор и в този мач. Но лошото е, че не знаехме как да го спечелим за жалост, тук съм съгласен вече, колкото и да ни се искаше. Мен това ме натъжи, а не че мачът е бил слаб, нямахме идеята как да ги превземем, видя се определено. :cry: Но пак ви казвам те са ни приятелчета, макар че ние не ги харесваме! Цял сезон Венгер си казва, че ще си се борим за вторто място, ама сега и то е под въпрос. Понеже Сити усети вкуса на победата и сега не се знае. Дано да го задържим, защото няма да е справедливо пак да сме четвърти, а играта и сезонът по-добри. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - Челси

Мнениеот TheNameOfTheGame » 27 апр 2015 21:30

Като цяло се получи доста слаб мач без почти никакви положения и резултатът е напълно резонен. Дори и да бяхме взели победата, титлата пак щеше да е за Челси. Истината е, че за поредна година липсата на постоянство (и контузиите) е факторът, който ни спира в борбата за титлата. Да беше липса на класа нямаше да ме е яд толкова. :) Място в топ 3 и защита на ФА къп поне за мен ще са успешен завършек на сезона. 4 победи гарантират място в тройката и мачът на Олд Трафърд няма да е решаващ. Хубаво би било тази година да избегнем квалификациите на ШЛ, за да се концентрираме за първите мачове от ВЛ. С 2-3 качествени попълнения и ПОСТОЯНСТВО през новия сезон резултатите мисля, че би трябвало да са много по-добри. 8-) ;)
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта