Кристъл Палас - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот boabbb » 17 фев 2015 11:36

[center]Кристъл Палас - Арсенал[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Мач от Висшата лига на Англия[/center]
[center]21.02.2015г. ( събота ) от 17.00 ч.[/center]
[center]Selhurst Park[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Няма да се предава по българска телевизия[/center]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот ЕМИЛ » 17 фев 2015 11:54

0 : 2


Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16893
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 17 фев 2015 19:40

Този мач според мен няма да го вземем - минимална загуба или Х.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 17 фев 2015 22:23

Udoji90 написа:Този мач според мен няма да го вземем - минимална загуба или Х.


Аз съм по-голям оптимист от тебе за този мач. Все пак Х е вероятен изход Aлън Пардю ще ги окопае добре
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16893
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 21 фев 2015 19:06

Не е за вярване как щяхме в добавеното време да изпуснем 2 гола аванс. Само гредата попречи да не ми се сбъднат опасенията за този мач. Като цяло посредствена игра - вероятно играчите са мислели и за Монако. Иначе дузпата за първия гол според мен не беше правилна - Уелбек беше спънат малко извън полето.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Кристъл Палас - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 21 фев 2015 22:04

Хубаво играхме в по-голямата част от мача, но мисля, че защитата ни редовно трябва да я дават по английските "Господари на ефира", а тази на българският Марек вода да ни носи! Загатнах ви като почна да ми бие на погледа това нещо и все повече си личи, в един момент ще се откажем от борбата за титлата доброволно, а това нашето си е педалска история с извинение. :lol:

Много хубав мач стана иначе за гледане, но може да се каже спокойно, че си разделихме по едно полувреме. Жиру и Дани Уелбек много радват и ни теглят доста напред, а тоя пичага Коклен е направо безгрешен! Неманя Матич и рекордите му вече са само история, Коклен ги подобри всичките за десетина мача, не повече! :)

И да не забравя един много треньорски гаф, който започва да става рецидив- след като водим в резултата Венгер дърпа отбора назад с не чак толкова адекватни смени! :mrgreen:

Да се готвят "монегаските", но с тях не се съмнявам, че ще е трудно ако не ги почнем с ранен гол. Имат уникалното чувство да приспиват играта на всеки противник и да постигат своето с много малко усилия. :)

Изобщо такъв един сблъсък ще е крайно любопитен- в наше лице е отборът, практикуващ естетически футбол за ценители, а в лицето на Монако се открояват крайно неестетически модели на поведение и опити да се убие всичко футболно у зрителите, докато не започнат да мразят най-великата игра! Но Монако са най-добрите тактици, които съм виждал в съвременния футбол, то не бяха прекроявания, смени на позиции и т.н., но пък такива са качествата на футболистите и треньорът им ги използва максимално добре! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост