Манчестър Сити - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 19 яну 2015 18:40

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... paign=1490

Още сериозно разминаване за "играча на мача"- тук предложението е за Жиру и така като се замисля има известно основание, въпреки че ми се стори малко като играч с неизвинено отсъствие. А иначе Санти го обяви цялата планета Туитър. Но няма значение, защото играч на мача можеше да е всеки. :)

Пожелавам си още такива неразбирателства да имат специалисти и анализатори при определянето на играчите на мача :mrgreen: и в някои бъдещи дербита! :mrgreen:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Arsenal_Loko_Plovdiv
Мнения: 209
Регистриран на: 11 мар 2014 17:19
Skype: cesc_fabregas_971
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Arsenal_Loko_Plovdiv » 20 яну 2015 12:51

dreben23 написа:http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2916692/Santi-Cazorla-s-performance-Arsenal-against-Manchester-City-worthy-just-7-5-10.html?ITO=1490&ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490

Още сериозно разминаване за "играча на мача"- тук предложението е за Жиру и така като се замисля има известно основание, въпреки че ми се стори малко като играч с неизвинено отсъствие. А иначе Санти го обяви цялата планета Туитър. Но няма значение, защото играч на мача можеше да е всеки. :)

Пожелавам си още такива неразбирателства да имат специалисти и анализатори при определянето на играчите на мача :mrgreen: и в някои бъдещи дербита! :mrgreen:

Като цяло всички изиграха силен мач от нашите. Останах много впечатлен от играта на Бейерин, но според мен най-много се отличиха Коклен и Касорла. Толкова силен мач на дефанзивния ни халф (въобще, който и да е) не е имало в последните години.
Victoria Concordia Crescit


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост