9 от Видима изпуснаха ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koki950
Мнения: 400
Регистриран на: 22 мар 2009 14:09
Контакти:

9 от Видима изпуснаха ЦСКА

Мнениеот koki950 » 14 авг 2010 19:54

Видима и ЦСКА завършиха при резултат 2:2.Като отбора на цска игра близо 30 мин с човек повече,а в 93 мин Видима остана с 9 човека.Безумна игра на Цска,а Видима показа,че играе много добър футбол и имат място в А група.
http://cdn.makeagif.com/media/12-03-2014/5vg9WV.gif
ПО-ДРЕВНИ ОТ РИМ,ПО-ГОЛEМИ ОТ ВСИЧКИ В БЪЛГАРИЯ-ТОВА Е ПЛОВДИВ,ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!!

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот david_villa » 14 авг 2010 20:04

Deliba6 написа:Честито на градските!!! (Семката ми по майчина линия е от Малък Вършец) Има морал във футбола, но не и в съдийството в българският футбол! :evil: Жалък петрички мъжелизач се опита да си изпълни поръчката, ама не му върза!!! :mrgreen:
"Само "Раковски"!!! (За "Левски" е ясно!!!)

Съдията ощети с една засада "Видима" и с 3 ЦСКА, като можеше да даде още един червен картон за "сините", само че вие гледате ситуациите, в които ЦСКА е получил бонус, а другите за вас не съществуват. А проблемите с треньор и защита са друг въпрос.

Bate_Jose
Мнения: 9
Регистриран на: 24 мар 2010 19:33
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот Bate_Jose » 14 авг 2010 20:06

Видима заслужава да е в "А" група... Спред мен и двата отбора са за "Б" група. Не ми е ясно защо журналистите величаят някакво си селско отборче,за което мача с смешниците от ЦСКА е със статут на международен :) :) :)
Не гледате ли футбол? Видяхте днес Тотнъм и Астън Вила!

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот kambata » 14 авг 2010 20:10

Bate_Jose написа:Видима заслужава да е в "А" група... Спред мен и двата отбора са за "Б" група. Не ми е ясно защо журналистите величаят някакво си селско отборче,за което мача с смешниците от ЦСКА е със статут на международен :) :) :)
Не гледате ли футбол? Видяхте днес Тотнъм и Астън Вила!

Е айде сега, Тотнъм и Астън Вила искам да ги видя с бюджета на Видима от 1 млн. лева какъв футбол ще играят, гаранция ще са 100 пъти по зле от отбора от Раковски :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
RollIt
Мнения: 76
Регистриран на: 28 юли 2010 07:28
Местоположение: Русе :P
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот RollIt » 14 авг 2010 20:10

Ще се видите и вие кво отборче сте след няколко дена :lol: Иначе за мача ме притеснява, че Монтата отиват към победа, а това в борбата за оставане не е добре :x Дръпват ни с 3 точки :x :x Добре, че ЛЕ остана, но вече и там не съм сигурен дали ще се класираме след това 2:2 с Видима. :lol: :lol:

Потребителски аватар
RollIt
Мнения: 76
Регистриран на: 28 юли 2010 07:28
Местоположение: Русе :P
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот RollIt » 14 авг 2010 20:11

kambata написа:
Bate_Jose написа:Видима заслужава да е в "А" група... Спред мен и двата отбора са за "Б" група. Не ми е ясно защо журналистите величаят някакво си селско отборче,за което мача с смешниците от ЦСКА е със статут на международен :) :) :)
Не гледате ли футбол? Видяхте днес Тотнъм и Астън Вила!

Е айде сега, Тотнъм и Астън Вила искам да ги видя с бюджета на Видима от 1 млн. лева какъв футбол ще играят, гаранция ще са 100 пъти по зле от отбора от Раковски :lol: :lol: :lol:

С тея стадиона, ДЮШ-ове никак по зле няма да играят..стига си говорил глупости

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот kambata » 14 авг 2010 20:13

RollIt написа:
kambata написа:
Bate_Jose написа:Видима заслужава да е в "А" група... Спред мен и двата отбора са за "Б" група. Не ми е ясно защо журналистите величаят някакво си селско отборче,за което мача с смешниците от ЦСКА е със статут на международен :) :) :)
Не гледате ли футбол? Видяхте днес Тотнъм и Астън Вила!

Е айде сега, Тотнъм и Астън Вила искам да ги видя с бюджета на Видима от 1 млн. лева какъв футбол ще играят, гаранция ще са 100 пъти по зле от отбора от Раковски :lol: :lol: :lol:

С тея стадиона, ДЮШ-ове никак по зле няма да играят..стига си говорил глупости

Тия ДЮШ-ове и стадиони сигурно се поддържат сами :lol: Особено техните огромни бази и персонал такива пари отиват за месец, недей така да разсъждаваш

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот левскар07 » 14 авг 2010 20:17

Видима изпуснаха 11жалки плюс 3 мишока.

Bate_Jose
Мнения: 9
Регистриран на: 24 мар 2010 19:33
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот Bate_Jose » 14 авг 2010 20:23

kambata написа:
Bate_Jose написа:Видима заслужава да е в "А" група... Спред мен и двата отбора са за "Б" група. Не ми е ясно защо журналистите величаят някакво си селско отборче,за което мача с смешниците от ЦСКА е със статут на международен :) :) :)
Не гледате ли футбол? Видяхте днес Тотнъм и Астън Вила!

Е айде сега, Тотнъм и Астън Вила искам да ги видя с бюджета на Видима от 1 млн. лева какъв футбол ще играят, гаранция ще са 100 пъти по зле от отбора от Раковски :lol: :lol: :lol:

Пич, хората играят заради самата игра и за пупбликата!Спомням си Стилян Петров още като юноша на Монтана.Нали все от някъде са тръгнали.? Ако не покажеш игра и хъс кой ще те забележи ?В големите отбори не се доверяват на "мениджъри" като Костадинов!Тази седмица Карлос Тевес заяви че след отпадането на Арженитна от световното футбола не му носи същото удоволствие.Човека играе за самата игра !Съгласен съм,че без пари не става,но нямаш ли дух да играеш нищо не става от теб колкото и пари да ти дават!
Последна промяна от Bate_Jose на 14 авг 2010 20:25, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: 9 от Видима изпуснаха жалък Цска

Мнениеот Deliba6 » 14 авг 2010 20:25

david_villa написа:
Deliba6 написа:Честито на градските!!! (Семката ми по майчина линия е от Малък Вършец) Има морал във футбола, но не и в съдийството в българският футбол! :evil: Жалък петрички мъжелизач се опита да си изпълни поръчката, ама не му върза!!! :mrgreen:
"Само "Раковски"!!! (За "Левски" е ясно!!!)

Съдията ощети с една засада "Видима" и с 3 ЦСКА, като можеше да даде още един червен картон за "сините", само че вие гледате ситуациите, в които ЦСКА е получил бонус, а другите за вас не съществуват. А проблемите с треньор и защита са друг въпрос.

И двата червени картона бяха платени предварително! При първият - вместо фал за "Раковски" (след секундичка "авантаж") дава фал с втори жълт за състезател на домакините!... :oops: При вторият даже може и да не даде фал!... :oops: Ама ти казвам, че предварително е бил поет ангажимент от петричката медийна... на-нана-наа-на!!! :oops: :evil: :geek:
П.П. За 5-минЕтното продължение и за всички недадени ачик-фалове за "Раковски" (СЕВЛИЕВО) намо смисъл и да говоря!... :geek:
Последна промяна от Deliba6 на 14 авг 2010 20:28, променено общо 1 път.
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта