С кой ще спори Видима за оцеляването?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот v.s. » 30 юли 2010 18:40

Според мен,главни претенденти на Видима ще са Сливен,Академик,Локо Пд и Пирин.Много важен ще е още първият мач в който тимът от Севлиево трябва да гони задължителна победа в битката за спасение.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

Потребителски аватар
Simo Smurfa
Мнения: 144
Регистриран на: 01 юли 2010 22:28
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Simo Smurfa » 30 юли 2010 18:56

Приятел нещо си се объркал.С този президент,с този треньор и с тези футболисти и не на последно място страхотната публика,която ще е още повече след ремонта на стадиона шанса Локо Пловдив да се бори за оцеляване е колкото Видима да стане шампион.Тоест 0.0000000000.Иначе си пожелавам тази година да изпаднат тимчета като Видима,Калиакра,Академик,с публика общо колкото феновете на Ботев Пловдив,Етър и Дунав на гостуване.Точно това е и моито желание въпреки,че съм от Локо Пловдив осъзнавам,че футбола ни ще се оправи чак когато се върнат легендарните отбори като Етър,Ботев Враца,Ботев Пловдив и Дунав Русе,а не когато има такива от малки градчета с нулева публика.
На Светът има два цвята-Черно и Бяло.Всичко друго е излишна суета!!!

Потребителски аватар
tzloko
Мнения: 351
Регистриран на: 21 юли 2009 23:01
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот tzloko » 30 юли 2010 18:56

Абе ''Един град - един отбор (Сопот)'' това вашето не комплекси ми незнам какво са вече... така е знам, че се пукате от яд, че на ''Лаута'' вече се строй стадион по европейски стандарт ама то вашето на нищо не прилича ... Ще си говорим в края на сезона дали Коко е купил някои мач...в отбора на Пловдив пристигнаха качествени футболисти и такива ще пристигат до края на трансферния прозорец ! А колкото до изпадащите според те ще са: Академик, Видима и надявам се Сливен.
Последна промяна от tzloko на 30 юли 2010 18:59, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот lisynger » 30 юли 2010 18:57

На мене Видима винаги са ми били симпатяги дано се спасят :)
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Roger_Federer » 30 юли 2010 19:01

Видима са пътници,за последно,когато ги гледах играеха антифутбол.Иначе щдругите два тима ще имат борба-може би Академик Сф.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 30 юли 2010 19:23

Видима и Сливен отпадат, според мен.Иначе нали 14-я ще играе бараж?Той според мен ще е Пирин.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
norim
Мнения: 224
Регистриран на: 11 мар 2009 17:30
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот norim » 30 юли 2010 19:36

Пловдивчани,дайте да не превръщаме и тази тема в спор между Ботев и Локо ;) колкото до нея - Видима може би е най-слабия отбор в момента, но има и още 3-4, на които положението не е розаво Пирин, Академик,Сливен и др. Локото абсурд да отпадне, но не ги виждам и по напред от 8 място. не съм го гледал отбора, но със сигурност не се намериха достойни заместници на Дембеле, Данчо Тодоров, Даксон, Котев, Мечеджиев(може локомотивците да ме опровергаят ;) ). така че не знам за каква Лига Европа се говори. като пловдивчанин им пожелавам успех, все пак. и дано след две години пак се срещнем ;)

Потребителски аватар
AREA BIANCONERA
Мнения: 1026
Регистриран на: 05 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот AREA BIANCONERA » 30 юли 2010 19:47

Niki-Barca написа:Боже господи колко са им промити мозьците на ОТБОРА НА СТОЛИПИНОВО ... :shock: :shock: :shock: НИЕ СМЕ БИЛИ ЦИГАНИ А ТЕ ОТБОРА НА ПЛОВДИВ ?!? КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ СТАВА ... питаи по големите хора из цяла Бьлгария за БОТЕВ и локо малко да ви стане ясно как стоят нещата :!: боже мили господи какво се случва .


Ти защо вместо Барца, не се пишеш Ники-Сопот? И няма защо да се чудиш всичките цигани са от бившия отбор на Тракия-сегашния Металик. Боже може, но това си е истината.
И наисина нека феновете на Металик не развалят темата.
87 години славен пловдивски футбол!
87 години любов в черно и бяло!

novnik
Мнения: 521
Регистриран на: 24 окт 2008 16:48
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот novnik » 30 юли 2010 19:48

Ще отпаднат мизерните тимчета на Видима и Академик, а по всяка вероятност и Сливен.

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот runnersa » 30 юли 2010 19:54

v.s. написа:Според мен,главни претенденти на Видима ще са Сливен,Академик,Локо Пд и Пирин.Много важен ще е още първият мач в който тимът от Севлиево трябва да гони задължителна победа в битката за спасение.

Локо Пловдив деа изпадне след като миналата година се спаси :o Абсурд! Според мен изпадат Калиакра и Академик, а Видима на бараж ;) Просто класата на отборите които влязоха тази година според мен е доста ниска и ще им е трудно срещу вече утвърдените отбори в А група, но вие имате шансове да се спасите ;)


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта