Бижев се завръща, Дончев - в пенсия, 5-ма се борят за приз

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Бижев се завръща, Дончев - в пенсия, 5-ма се борят за приз

Мнениеот FCH » 10 яну 2012 11:59

Румен Димов е планирал 8 зимни контроли за Спартак 1918.
На 21 януари тимът гостува на Видима-Раковски, четири дни по-късно играе с Черноморец-Бургас в Бургас, а на 28-ми – с Калиакра в Каварна. Между 2 и 12 февруари предстоят четири мача на „Албена Къп“.
В едната група са Калиакра, Светкавица и Спартак, а в другата - Берое, Монтана и Спортист (Своге). Четвъртите тимове, които ще допълнят групите, са отбори от Румъния и Македония.
След като се изиграят мачовете в груповата фаза, първите отбори от двете групи ще се срещнат помежду си, на същия принцип ще играят двата втори, трети и четвърти, за да се оформи крайното класиране. Така всеки тим ще изиграе по 4 мача. Състезанието започва на 2 февруари. Срещите ще се провеждат в Албена, един или два мача ще се играят в Каварна, а финалът ще бъде на стадион "Спартак” във Варна. На 18 февруари е последният спаринг със Светкавица.
5 играчи на Спартак попаднаха в номинациите за Футболист на Варна 2011 - Диян Дончев, Боян Илиев, Марин Петров, Беадир Беадиров и вратарят Генко Славов. Церемонията по награждаването ще се състои на 16 януари от 17:30 в ресторант "Варна".
Стожерът в защитата на Спартак Варна Диян Дончев обяви навръх 38-ия си рожден ден, че обмисля да спре с футбола през лятото. "Тази пролет ще помогна на тима с каквото мога и дано имаме късмет да се завърнем в "А" група. Дори и да стане обаче, аз за себе си съм решил, че е време да кажа край и да се отдам на треньорската професия" - обяви Дончев.
Халфът Георги Бижев е пред завръщане в Спартак 1918. Бижев ще заиграе отново за варненци, ако разтрогне договора с полския си клуб и стане свободен агент. Получи ли се, Бижев ще свърши добра работа на Спартак 1918, защото е добър футболист.
Приоритет в зимната селекция на Спартак 1918 си остава привличането на десен бек, съобщи техническия директор Живко Великов. "Имаме няколко варианта, но набелязаните още не са станали свободни агенти. По-късно този месец очаквам развитие по този въпрос“. Великов обяви още, че няма да има други нови попълнения освен Венцислав Маринов (Светкавица), Мирослав Начев и Ерхан Мехмед (Доростол).

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бижев се завръща, Дончев - в пенсия, 5-ма се борят за приз

Мнениеот wolf » 10 яну 2012 12:47

5 играчи на Спартак попаднаха в номинациите за Футболист на Варна 2011 - Диян Дончев, Боян Илиев, Марин Петров, Беадир Беадиров и вратарят Генко Славов. Церемонията по награждаването ще се състои на 16 януари от 17:30 в ресторант "Варна".

Оставям без коментар това уникално малоумие.. Че вие сте предпоследни във Б група бе, какви номинации, какви 5 лева :mrgreen:
Офтопик:

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бижев се завръща, Дончев - в пенсия, 5-ма се борят за приз

Мнениеот AnalBreaker » 10 яну 2012 13:50

Тоя Бижев не е кой знае какво. Нали го гледах тука...

Ся гледам имате няколко играчи на Доростол. Тоя Беадир Беадиров е наистина добър футболист за ниво Б група
Един ИСТИНСКИ българин !

Офтопик:

Потребителски аватар
tornadoto_96
Мнения: 4533
Регистриран на: 13 юни 2010 13:30
Местоположение: Силистра
Контакти:

Re: Бижев се завръща, Дончев - в пенсия, 5-ма се борят за приз

Мнениеот tornadoto_96 » 10 яну 2012 14:10

Що не ни харесва Бижо бе градски? За разлика от Ченешков, Екундайо или Ерхан.. Доста по-добър е от тях ;)
[center][/center]

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Бижев се завръща, Дончев - в пенсия, 5-ма се борят за приз

Мнениеот obi4am_pirin » 10 яну 2012 14:41

Бижев...бях го позабравил това момче на Пирин!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Nuro
Мнения: 138
Регистриран на: 05 авг 2010 16:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бижев се завръща, Дончев - в пенсия, 5-ма се борят за приз

Мнениеот Nuro » 10 яну 2012 14:57

Жижи кюфтето отново си събра верните кученца... Убиха Спартак 1 път, ще го направят и втори път...


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта