Нашия Спартак Варна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
soko82
Мнения: 104
Регистриран на: 19 сеп 2008 18:12
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот soko82 » 11 авг 2010 18:00

Тръгваме по дълъг и трънлив път,но в името на любовта ни на смисъла на живота ни ще прегазим всичко по пътя си САМО АМА САМО СПАРТАК ВАРНА!!!!!!!!!!!!
Синьо-бяло бият нашите сърца,само СПАРТАК ВАРНА оттук до края на света ооооооооооо СПАРТАК ВАРНА един единствееен е на светаааа!!!

Потребителски аватар
emoto
Мнения: 46
Регистриран на: 24 мар 2008 18:36
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот emoto » 12 авг 2010 18:30

Не остана - 3 дни до дебюта ни като клуб... Общо взето официално как ще се казваме- не е от голямо значение! Една църква е такава заради вярващите! Колкото и да ни мачкат- няма да ни спрат....
Само НИЕ, Само СПАРТАК ВАРНА!!!
БОЯТ НАСТАНА, ТУПКАТ СЪРЦА НИ ! СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
emoto
Мнения: 46
Регистриран на: 24 мар 2008 18:36
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот emoto » 13 авг 2010 09:28

Бойко Каменов:
Всички ще скачат здраво срещу нас

Наставникът на фенския „Спартак” Бойко Каменов очаква тежък двубой при гостуването на „Рапид” (Дивдядово). „Малко или много сме дразнител за останалите състави в групата и всеки ще иска да се докаже срещу нас. Съперниците ни винаги ще дават максимума от себе си в опит да ни победят. Нас обаче това не ни притеснява, стига всичко да бъде по правилата. Готови сме да се надиграваме на терена с всеки един тим от дивизията”, заяви Каменов.

Според него те ще имат един коз, който другите не притежават. „Говоря за публиката. Убеден съм, че няма да има отбор с подобна подкрепа. Няма как момчетата да не се раздадат под мощните овации на феновете. Всички в състава имаме една единствена цел - да ги радваме”, допълни Каменов.



Съдийска бригада:
гл.съдия:Вел.Йорданов- Рс
асистенти:Мирослав Марков,Христ.Ганев- Рс
IV съдия:Ж.Димитров- Рс
делегат: Димитър Иванов-Вн

Само НИЕ! Само Спартак Варна!!!
БОЯТ НАСТАНА, ТУПКАТ СЪРЦА НИ ! СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
Forest_fan
Мнения: 121
Регистриран на: 03 авг 2009 16:09
Местоположение: Монреал
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот Forest_fan » 15 авг 2010 20:34

http://www.ole-bg.com/184757.html

Създаденият от феновете на Спартак Варна клуб тръгна с 5:1 като гост в мач от Севериозточната В група. Тимът на бойко Каменов надигра Рапид Дивдядово, който е от отборите с амбиции за първите места. Варненци бяха подкрепяни от 300 привърженици, които не спряха да пеят през целия мач.
Марин Петров откри резултата от дузпа за гостите през първото полувреме. Марко Илич пък направи 0:3 с два гола в първия четвърт час на втората част. В 47-ата минута Живко Бояджиев проби отдясно и върна топката на границата на наказателното поле, откъдето сърбинът безпроблемно я вкара за 0:2, а в 60-ата техничният футболист засече центриране отляво. Домакините намалиха на 1:3 в 67-ата минута. В 75-ата минута Иван Караджов се възползва от добра атака в центъра и пас на Марин Петров за 1:4, а в 83-ата вкара за 1:5 след центриране на Румен Александров отляво.


Едно добро начало :) Браво "соколи"!
Последна промяна от Forest_fan на 16 авг 2010 13:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
emoto
Мнения: 46
Регистриран на: 24 мар 2008 18:36
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот emoto » 15 авг 2010 21:39

Летящ старт за нашите момчета... 1-5 срещу един от фаворитите миналия сезон! Прилично присъствие на стадиона в Шумен ( 300 човека )

П.С. Само за протокола - Инжстрой падат на ст. Спартак с 0-1 от Шабла!!!
К.р за Янко ага и неговите еничари !!!
БОЯТ НАСТАНА, ТУПКАТ СЪРЦА НИ ! СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот garfild8 » 15 авг 2010 21:46

emoto написа:Летящ старт за нашите момчета... 1-5 срещу един от фаворитите миналия сезон! Прилично присъствие на стадиона в Шумен ( 300 човека )

П.С. Само за протокола - Инжстрой падат на ст. Спартак с 0-1 от Шабла!!!
К.р за Янко ага и неговите еничари !!!

:lol: Пада им се. :lol:
Само Черно море.

Потребителски аватар
emoto
Мнения: 46
Регистриран на: 24 мар 2008 18:36
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот emoto » 17 авг 2010 21:26

С тази игра няма кой да ни бие във "В“ група. Това заяви за "Народно дело“ Иван Найденов след разгромния успех на "Спартак“ с 5:1 в Дивдядово. "Всички показаха желание и настроение за игра. Направиха и интересни футболни неща. Дано успеем да поддържаме постоянно добро игрово ниво. Направим ли го, в тази група ще сме непобедими“, смята техническият директор.
Найденов пожела да благодари на невероятните им фенове за подкрепата. "Аз лично не очаквах, че ще дойдат толкова много ултраси. През цялото време не спряха да пеят и ни окуражават, за което съм им благодарен. За футболистите бе удоволствие да играят пред такава прекрасна публика и са доволни, че успяха да я зарадват. На мен също ми бе приятно да гледам как играят нашите“, допълни Найденов. Според него решаващ за успеха е бил голът на Илич за 2:0 в 30-ата секунда на второто полувреме. "След това попадение домакините се оголиха и в разредените пространства ни бе по-леко. По принцип тези отбори, които тръгнат да ни атакуват масирано, ще имат проблеми срещу нас, защото разполагаме с подходящи изпълнители за противодействие“, завърши Найденов.


Капитанът и играещ треньор на "Спартак“ Марин Петров изрази задоволство, че са тръгнали с три точки и убедителна победа. "Нямам поглед върху тази "В“ група, но предварително ми казаха, че имаме 5-6 тежки гостувания, едното от които в Дивдядово. Ако "Рапид“ обаче го броят за корав отбор, какво ли да кажем за другите. Излиза, че коравият отбор май ще се окаже нашият“, каза за "Народно дело“ Петров. Последният смята, че ще продължат да играят мач за мач, за да затвърдят добрите впечатления, които оставиха на старта. "За мен е удоволствие, че съм част от прекрасния и задружен колектив в отбора ни. С общи усилия се надявам да се развиваме в правилната посока“, допълни Марин.


Футболистите на учредения от феновете на Спартак Варна отбор посветиха успеха с 5:1 над Рапид Дивдядово на ултрасите и на новородения син на треньора Бойко Каменов. Преди броени дни чаровната му половинка Геновева му роди дете, което двамата кръстиха Симеон. Самият наставник призна, че е изключително доволен от силния старт на тима. "Въпреки че закъсняхме с подготовката, в сравнение с другите отбори, стартирахме много силно. Благодаря на момчетата, направиха страхотен мач. Феновете пък не спряха да пеят през всичките 90 минути, което ни вдъхнови още повече", коментира пред Спортния сайт на Варна http://www.ole-bg.com Бойко.


Много самоуверени изказвания! Дано оптимизма не ни изиграе лоша шега. При 0-0 дивдядовци имаха 2 положения за гол... Ако бяха влезли, не се знаеше. След 0-2 домакините просто се предадоха... Все пак летящ старт НАШИЯ СПАРТАК ВАРНА !!!

Само НИЕ, Само СПАРТАК ВАРНА!!!
БОЯТ НАСТАНА, ТУПКАТ СЪРЦА НИ ! СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот v.s. » 18 авг 2010 14:23

Качи снимки,ако имаш.Дано да ги смачкате в третия кръг.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

Потребителски аватар
emoto
Мнения: 46
Регистриран на: 24 мар 2008 18:36
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот emoto » 18 авг 2010 21:57

http://www.spartak-varna.net/ipb/index.php?showtopic=35&st=1140- снимки
http://vbox7.com/play:fb55cfeb- малко видео

П.С. операторчето..... не съм аз!

Само НИЕ, Само СПАРТАК ВАРНА!!!
БОЯТ НАСТАНА, ТУПКАТ СЪРЦА НИ ! СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
emoto
Мнения: 46
Регистриран на: 24 мар 2008 18:36
Контакти:

Re: Нашия Спартак Варна

Мнениеот emoto » 19 авг 2010 12:12

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/PFK-Spartak-Varna/53857808367

Наско Сираков: Аз съм за фенския Спартак и вярвам в успеха на "Уембли"
Директорът на националните отбори по футбол Наско Сираков заяви във Варна, че морално подкрепя отбора на феновете на Спартак.

След като близо 10 минути журналистите във Варна разясняваха на Наско ситуацията в двата отбора, той категорично отсече: "Аз съм за феновете и техния клуб".

Голмайсторът на Левски за всички времена изрази оптимизма си относно предстоящата на 3-ти септември квалификация с Англия на "Уембли". "Може много хора да ме сметнат за луд, но след видяното в Санкт Петербург съм оптимист, че можем да стартираме с победа. Ако не вярвам няма да се кача в самолета за Лондон. Имаме потенциал да изненадаме Англия", заяви Сираков.

На въпрос свързан с мачовете на българските клубове в Лига Европа тази вечер, Наско смята, че ще е престъпление ако ЦСКА не отстрани аматьорите от ТНС, докато на Литекс и Левски ще им е доста по-трудно да победят.

За случващото се в българското първенство Сираков единствено сподели: "Естествено, че искам и желая шампион да е единствено Левски".


www.varnautre.bg
БОЯТ НАСТАНА, ТУПКАТ СЪРЦА НИ ! СПАРТАК ВАРНА


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта