Ще има ли Спартак този сезон?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
casUALino
Мнения: 4
Регистриран на: 13 юли 2017 11:26
Контакти:

Ще има ли Спартак този сезон?

Мнениеот casUALino » 13 юли 2017 15:25

Хора, не следя отблизо новините. Нищо не се чува. Ще имаме ли обединен отбор във В група? Ще дойде ли деня в който ще изгоним янко Ага от дома ни?
Играй над 100 безплатни онлайн игри избрани ръчно.
-----------------------------------------------------------
Sempre Fidelis

v77ko
Мнения: 8
Регистриран на: 24 авг 2015 15:11
Контакти:

Re: Ще има ли Спартак този сезон?

Мнениеот v77ko » 13 юли 2017 16:27

Слушах интервю на един от управителния съвет за съжаление това което чух е пълна трагедия, водят се разговори и до там, клубът е без стадион за да започне участие в първенството за съжаление не се вижда светлина в тунела, самият тунел се оказа че е безкраен, лично за себе си съм изгубил надежда да се случи нещо хубаво със Спартак.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Ще има ли Спартак този сезон?

Мнениеот Готвача » 14 юли 2017 16:05

Единственото което може да изгони агата е трап 2 метра дълбок.Но от поне 5-6 години тръбя че Коритото няма да остане стадион,а ще се превърне в нещо друго,напук на закона,постановяващ че спортен обект не може да сменя предназначението си.Засега работите отиват точно в тази посока.Няма нищо случайно във факта че няма инвеститор за Спартак в града на ТИМ.От групировката искат да лапнат това апетитно местенце на центъра на Варна и ще успеят.В тази мафиотска държава нищо и никой не може да ги спре.Нещото което може да съществува,ще играе някакви мачове на Локомотив и дотам.Освен ако не се преместят да играят в Аксаково примерно.Схемата според мен е че се строи голям градски стадион на който да играят мачовете си Черно море и Спартак,но срещу заплащане.След толкова години упорито не инвестиране на пари в Тича,си мисля че моряшкия стадион върви в същата посока по същата схема.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Ще има ли Спартак този сезон?

Мнениеот icko65 » 15 юли 2017 14:32

Готвача написа:Единственото което може да изгони агата е трап 2 метра дълбок.Но от поне 5-6 години тръбя че Коритото няма да остане стадион,а ще се превърне в нещо друго,напук на закона,постановяващ че спортен обект не може да сменя предназначението си.Засега работите отиват точно в тази посока.Няма нищо случайно във факта че няма инвеститор за Спартак в града на ТИМ.От групировката искат да лапнат това апетитно местенце на центъра на Варна и ще успеят.В тази мафиотска държава нищо и никой не може да ги спре.Нещото което може да съществува,ще играе някакви мачове на Локомотив и дотам.Освен ако не се преместят да играят в Аксаково примерно.Схемата според мен е че се строи голям градски стадион на който да играят мачовете си Черно море и Спартак,но срещу заплащане.След толкова години упорито не инвестиране на пари в Тича,си мисля че моряшкия стадион върви в същата посока по същата схема.

За Тича забрави..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Ще има ли Спартак този сезон?

Мнениеот miro_rz » 16 окт 2017 20:43

След подкрепата на агитката от Разград , и тези на Пирин и Ботев се включиха . Дано община Варна се събуди най сетне !
Изображение


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта