Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот icko65 » 22 авг 2015 22:38

Bluecity написа:За КироВарна : http://www.sportal.bg/news.php?news=549495

Ако се затрудняваш с търсачките, моля. Ако Спортал е лъгал, значи и аз. Ти доказваш, че с вас трудно се комуникира. И пак питам, ЗАЩО ИГРАЕТЕ И ТРЕНИРАТЕ В СИНЬО? Да не свършиха цветовете от палитрата? Не ми казвай, резервният екип е син. Питам за тренировъчния и анцузите. Кога ли ЦСКА ще заиграе в синьо? Никога, там има традиция и достойнство.

Ставаш смешен с това синьото!70-те и 80-те какъв беше резервния екип на Ч.море?И с какви анцузи бяха-сигурно зелени?На Ю.Гагарин като дете съм давал топките на стр.линия-ами със сини раета и със сини анцузи бяха моряците!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот WPWW » 23 авг 2015 10:52

Какво общо има "Черно море" с Византия? Няма как нормален българин да се възхищава на тая гнусна империя, просъществувала наистина само с коварства и измами и то най-вече срещу нас.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот icko65 » 28 авг 2015 12:55

soko82 написа:Кур за тича,смърт за еклерите!!!

Виж тук по-добрият избор:https://youtu.be/kFQPi-QzVAM.През 2015/16 Спартак 1918 не разполага с мъжки отбор и не участва в първенствата на БфС.Остава една крачка до смъртта-закриване на клуба....
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот icko65 » 30 юли 2016 13:28

Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта