Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот icko65 » 21 авг 2015 13:57

Доскорошния ни съперник във варненското дерби продължава стремглавото си спускане към нищото...След онова 0-5 и изпадане в Б група соколите не се спряха и във В ГРУПА.Поради липса на спонсор а вече и на играчи Спартак май спира е с мъжкия футбол.И това в рамките на 4-5 години.Дали моряците не ги проклеха много тежко?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот bobo03 » 21 авг 2015 16:02

Аз към съгражданите от Спартак нищо лошо не изпитвам. Имам много приятели спартаклии и ми е жал за тях и за отбора им. Липсват ми дербитата с тях и атмосферата на стадиона. Имам и добри и лоши спомени от тези мачове, но никога не съм си позволявал да се подигравам. Дори и да е имало момент, в който спартаклиите да са били повече от моряците, то той е отдавна отминал. Нормално е по-младите фенове на футбола да се асоциират с отбора, който в момента е по-силен и носи слава на града си. В момента обаче това е Черно море. Затова и има повече фенове. Той сина ми дори не е чувал за Спартак. Пожелавам успех на Спартак и дано не бъдат затрити от някой пишман бизнесмен.

ВАРНА
Мнения: 200
Регистриран на: 19 фев 2015 22:01
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот ВАРНА » 21 авг 2015 16:57

Не знам дали тегне,или не прокоба,но за покойник или добро,или нищо.
По-добрия вариант за феновете и на двата отбора е да спре скандирането в случая против Спартак,защото сме смешни в очите на останалите.
Такова противопоставяне няма от вече 7,или някъде там,години,и не очаквам скоро да има,така че по-добре да забравим за враждата,защото такава вече не съществува.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот icko65 » 21 авг 2015 17:41

ВАРНА написа:Не знам дали тегне,или не прокоба,но за покойник или добро,или нищо.
По-добрия вариант за феновете и на двата отбора е да спре скандирането в случая против Спартак,защото сме смешни в очите на останалите.
Такова противопоставяне няма от вече 7,или някъде там,години,и не очаквам скоро да има,така че по-добре да забравим за враждата,защото такава вече не съществува.
А относно кой е отборът на Варна,може да се погледне статистиката кой отбор колко е играл на Градския стадион.
Черно море играеше дом.си срещи на Гагарин,докато спартак стъпваше там само на дербита и международни срещи.

Ти май си най-прав от всички...+1
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9084
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот FLANKER » 21 авг 2015 18:04

Лично мен ме е яд .Варненското дерби беше едно от класическите у нас.
Дано ситуацията в Спартак се оправи.Дано и при нас(ЛокоСФ), естествено 8-)
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот icko65 » 21 авг 2015 18:32

FLANKER написа:Лично мен ме е яд .Варненското дерби беше едно от класическите у нас.
Дано ситуацията в Спартак се оправи.Дано и при нас(ЛокоСФ), естествено 8-)

Пожелавам ти го приятелю!Ти си добър човек.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9084
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот FLANKER » 21 авг 2015 18:34

icko65 написа:
FLANKER написа:Лично мен ме е яд .Варненското дерби беше едно от класическите у нас.
Дано ситуацията в Спартак се оправи.Дано и при нас(ЛокоСФ), естествено 8-)

Пожелавам ти го приятелю!Ти си добър човек.

Благодаря!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
jermiun
Мнения: 516
Регистриран на: 11 авг 2011 14:00
Skype: да, не
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот jermiun » 21 авг 2015 18:36

Във Варна отдавна няма футбол, поне от 20г. И двата отбора да затрият е все тая. Просто Варна не е футболен град! В половин милионен град да ходят по 2000хил на мач макс, ако не броим и гостите. Иначе дъртака е прав, че хем взимате историята на едните, хем и на другите. Пълна пародия :)
“Сегашният “Левски” бе създаден от Държавна сигурност. Татяна Дончева го узакони, тъй като тогава тя беше прокурор в Софийски градски съд. Този отбор, който играе сега, е подмененият “Левски”. Това е нелегитимен клуб. Истинския “Левски” не играе никъде”

Потребителски аватар
Jord
Мнения: 277
Регистриран на: 19 авг 2008 21:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот Jord » 21 авг 2015 18:41

Мен лично ме е яд за всички отбори с история, традиции и фенска маса, които не са в А група, че дори и в Б група. Като погледнеш професионалните ни групи е пълно с измислени отбори, а ги няма клубове като Етър, Сливен, Ботев Враца, Миньор, Марек, Локо Сф и ЦСКА. А иначе най-много ме е яд за Спартак, защото дербито ми липсва много.
Бъди възторжен идеалист,
смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм,
честен до самопожертване!
/Борис Дрангов/

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Продължава ли "византийската"прокоба над Спартак Вн

Мнениеот icko65 » 21 авг 2015 18:47

jermiun написа:Във Варна отдавна няма футбол, поне от 20г. И двата отбора да затрият е все тая. Просто Варна не е футболен град! В половин милионен град да ходят по 2000хил на мач макс, ако не броим и гостите. Иначе дъртака е прав, че хем взимате историята на едните, хем и на другите. Пълна пародия :)

Най-добре да спреш да пишеш глупости викам!Точно в последните 15г. във Варна има футбол и много отбори го усетиха на митичния Тича.И на кого трябва да вземем историята?На Ударник/Н.Козлево/ сигурно?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта