Италианци обещават светло бъдеще на ''Коритото''

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fitore
Мнения: 169
Регистриран на: 25 ное 2013 09:44
Контакти:

Re: Италианци обещават светло бъдеще на ''Коритото''

Мнениеот fitore » 31 дек 2014 15:41

Същите италиански ментета закриха за последно един молдовски първодивизионен селски отбор - Костулени, които даже прекратиха участието си в елита в разгара на сезона. Имат някакви интереси в строителството и това е истинската причина за пръкването им във Варна.

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Италианци обещават светло бъдеще на ''Коритото''

Мнениеот anihilator » 31 дек 2014 16:22

Сега аз тея на коритото ги ненавиждам защото са най злобните човечета на света но въпреки това ги съветвам да не се занимават с тия италианци защото струва ми се след година може да се наложи нов клуб да регистрират :!:

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Италианци обещават светло бъдеще на ''Коритото''

Мнениеот FCH » 31 дек 2014 17:08

MoNteSo написа:Забравяте и италианците в Ботев и Нефтохимик.

В Шумен също се бяха появили някакви аверчета на Пичоне... Малко по-рано в Хасково с торба лъжи се беше появил Виторио Мунгай, който на няколко пъти се пробва в Бургас. Явно тогава го усетиха, като сами се справиха с финансите, докато Мунгай чертаеше светлото бъдеще. Светлото бъдеще обаче бе поставено от Стойчо Стоев, който остави почерк в Хасково и мисля, че сега до известна степен приносът за случилото се през 2014г. е и негов.

Досега всички такива ''предприемачи'' се оказаха ''въздух под налягане'', а много малка част от доведените от тях играчи се оказаха на прилично ниво. Ясно е, че имат интереси, щом вбъдеще ще обсъждат придобиване на собственост в Спортен комплекс Спартак. Целта им е да лапнат апетитния имот, които е в широкия център на Варна, още по-интересно е защо досега никой не се напъна да го вземе, а може да се стигне дотам някакви анонимници да го придобият за жълти стотинки?! Не знам каква е тази голяма компания от Италия, която иска аутсайдера на Б група... В А група има толкова закъсали отбори, защо примерно не поискат там да инвестират???

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Италианци обещават светло бъдеще на ''Коритото''

Мнениеот stefani » 01 яну 2015 13:39

Италианците да не обещават да го направят басейн :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Италианци обещават светло бъдеще на ''Коритото''

Мнениеот ticha i vladislav » 02 яну 2015 12:23

stefani написа:Италианците да не обещават да го направят басейн :lol:


То ако е басейн е добре,но да не направят някоя джамия ! 8-)
Черно море-първият шампион по футбол в България



Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта