Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот hetfield » 22 май 2009 10:51

ZYKLON написа:
hetfield написа:Всичко е финансов интерес.За тая синя мафия човешкия живот не струва и стотинка.На хората от Спартак мога да кажа само,че всичко на тоя свят се връща.

И точно поради тази причина,папагалите ще играят в Б група догодина.

:) сладур.незнам защо мислиш,че с това ще ме засегнеш.ти ще продължиш да си тъпо копеле,а Ботев ще си остане велик отбор.Не видях логика в забележката ти,но предполагам че си от онези комплексирани фенчета дето като стане нещо на стадиона се шмугват някъде и после се бият в гърдите " аз бях там "

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот stg333 » 22 май 2009 10:55

аз пак питам , но явно ще си пишем тук за сини мафии, кога и как точно Спартак поиска отлагане на мача, иначе това че почти единствения отбори който няма представител в изпълкома е Левски не пречи да се пише за синя мафия :), чакам да кажете

iohan.law
Мнения: 304
Регистриран на: 21 авг 2008 09:13
Контакти:

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот iohan.law » 22 май 2009 10:55

hetfield написа:Всичко е финансов интерес.За тая синя мафия човешкия живот не струва и стотинка.На хората от Спартак мога да кажа само,че всичко на тоя свят се връща.

Дано си прав и на комунистите и техния отбор се връща и ще се връща за всички административни подпирания през годините от създаването им. Искрени съболезнования на спортната общественост, служителите и феновете във Варна, а към футболистите - превърнете скръбта в "допинг", излезте и спечелете, така ще Му се отблагодарите за всичко.

Потребителски аватар
bomberman64
Мнения: 376
Регистриран на: 24 дек 2008 19:05

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот bomberman64 » 22 май 2009 11:04

hetfield написа:Всичко е финансов интерес.За тая синя мафия човешкия живот не струва и стотинка.На хората от Спартак мога да кажа само,че всичко на тоя свят се връща.

Есега вече разбрахме,ти си наследник на баба Ванга.Скоро ще започнеш и да пророкуваш,аз питам какво по хубаво от това да се съберат 20 дори 30 000 на стадиона и да почетат паметта на Анатолий Кирилов,та нали той беше футболен човек ?би искал точно така да му отдадат почит.
Изображение

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот hetfield » 22 май 2009 11:09

Мисля,че на Спартак едва ли ще им е до футбол,а това едно че си е градско дерби,друго важен мач и за едните и за другите.Лично мнение изразявам,но мисля че ако се отложи целия кръг и се изтегли с една седмица никой няма да загуби.Освен чиновниците,които мислят вече за лятна ваканция.

Потребителски аватар
ChernoMore
Мнения: 296
Регистриран на: 06 апр 2009 23:45
Контакти:

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот ChernoMore » 22 май 2009 11:10

Няма смисъл да си отлагате загубата, айде много здраве от мене

ZYKLON
Мнения: 708
Регистриран на: 28 окт 2008 17:22
Местоположение: София

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот ZYKLON » 22 май 2009 11:13

hetfield написа:.

:) сладур.незнам защо мислиш,че с това ще ме засегнеш.ти ще продължиш да си тъпо копеле,а Ботев ще си остане велик отбор.Не видях логика в забележката ти,но предполагам че си от онези комплексирани фенчета дето като стане нещо на стадиона се шмугват някъде и после се бият в гърдите " аз бях там "[/quote]
Какво нещо трябва да стане на стадиона?

п.п.И да върнеш Нюстед,че така нестава.

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот palante » 22 май 2009 11:15

hetfield написа:Мисля,че на Спартак едва ли ще им е до футбол,а това едно че си е градско дерби,друго важен мач и за едните и за другите.Лично мнение изразявам,но мисля че ако се отложи целия кръг и се изтегли с една седмица никой няма да загуби.Освен чиновниците,които мислят вече за лятна ваканция.

да и кога ще свърши първенството Юли месец ли? То сега свършва на 16 юни пък ако се отложи кръга никакъв шанс за подготовка и селекция.....!
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

FCSV
Мнения: 5
Регистриран на: 08 мар 2009 23:07
Контакти:

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот FCSV » 22 май 2009 12:49

аз пак питам , но явно ще си пишем тук за сини мафии, кога и как точно Спартак поиска отлагане на мача, иначе това че почти единствения отбори който няма представител в изпълкома е Левски не пречи да се пише за синя мафия :), чакам да кажете


като толкова питаш ето ти официалното съобщение от СТК http://www.bfunion.bg/%D0%A0%D0%B5%D1%8 ... ml?owner=1,
сега доволен ли си? В случая въпроса не е за конкретния мач. И да го играем след 2 седмици или 3 месеца мача най вероятно ще го загубим, и на никой не му пука грам от това защото за нас от този клуб е останало само името. Само защо не можете да разберете че тези правилници се четат и спазват само спрямо някои , а не всички. Единствената причина да не се отлага мача или кръгът е че се рискуват всички начертани схеми, които ясно са по важни от смъртта на един човек. Как е възможно времето да е причина, а смъртта да не е. В случая не говорим за морал, защото я ясно че таково животно няма, говорим за елементарно уважение към живота на хората присъщо на цивилизованите нации.
И все пак утре всички заедно!

C'mon Falkons

tiestomania
Мнения: 11
Регистриран на: 09 май 2009 14:33
Контакти:

Re: Трябва ли Спартак Варна да продължи в първенството на БФС?

Мнениеот tiestomania » 22 май 2009 13:54

hetfield написа:Всичко е финансов интерес.За тая синя мафия човешкия живот не струва и стотинка.На хората от Спартак мога да кажа само,че всичко на тоя свят се връща.


Ти добре ли си ? - всичко се връщало


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост