Ще остане ли Спартак в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот MORSKI » 09 май 2009 23:56

nikola79 написа:
MORSKI написа:
nikola28 написа:Морски,разбирам те защо заключваш теми и ги триеш.Истината боли!ФАКТ! Бил съм за бан!?Знаеш ли как ме боли,ама византийските еклери не искат да си признаят че сте били по-жалкия отбор.Като ви нямаше на картата не можехте думичка да обелите,сега дръпнахте с материала,и всичко се забравя.Е то бива ,то може ама туй само тъп еклер може да го направи!Бъдете си мутренския отбор на Варна,аз не искам и никога няма да ви призная за отбор,докато някои хора не са толкова ограничени и не искат да си признават слабостите.!



Ето такива думи ще изпозлаваш на улицата,но не и тук..И това не е истината,а твоето мнение-което е абсолютна позьорщина.Порчети правилата и виж на колко от тях отговаряш и колко си нарушил......Казах ти- ти си за директен бан-не си оправи речника предупредих те многоктратно, е сега заслужено си получи бана-заяждания не се допускат па,ако ще и моряк да ги е писал или спартаклия..Аз съм затова тук да следя за реда-предупредих те сумати пъти ти си продължаваше все така...Еми ти сам си вредиш....

Браво Морски,личи ти колко си безпристрастен.държа да отбележа че нещо си забравил да ме предупредиш!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Morski 3 may:
Ей Никола последно предупреждение ти отпарвям!!!Когато се научиш как се пуска тема и какъв език се изпозлва,тогава пиши и пускай теми..Досега те траех,но твоите постове са 99% злоба и злъч към Черно Море!!!!!!
Сега ти трия темата,ако искаш я напиши по нормален начин и без заяждане,ако ли не твой проблем...
При друго такова провинение ще си получиш заслужен БАН!!!!!!


Да не кажеш,че не съм те предупредил

Потребителски аватар
nikola79
Мнения: 152
Регистриран на: 09 май 2009 10:28
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот nikola79 » 10 май 2009 19:26

Не искам да те обиждам ,но това си е 4иста проба некомпетентност.зна4и византиец като пише някаква тема не се трие,при положение че се говорят обиди към Спартак,а иначе обратното като стане, оп бан.Е,извинявай ама това ако е непристрастие,аз съм космонавт!
САМО СПАРТАК ВАРНА

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот MORSKI » 11 май 2009 09:05

nikola79 написа:Не искам да те обиждам ,но това си е 4иста проба некомпетентност.зна4и византиец като пише някаква тема не се трие,при положение че се говорят обиди към Спартак,а иначе обратното като стане, оп бан.Е,извинявай ама това ако е непристрастие,аз съм космонавт!

Вече ти писах на лс-не смятам точно на теб да ти държа отчет да ти е ясно.......
На теб не ти отърва ти не гледай византийците по типично българкси-гледай себе си да опраиш!!!Както вече ти споменах,който прекалява независимо моряк или спарткалия е за бан-но преди това го рпедупреждавам.Ти не спря и си получи бана......
Потребителя ЧМВН също прекаляваше-предупердих го не спря и беше баннат,а преди това и с предня си никнейм като Аззз Веее.Сега доволен ли си :idea: :idea: :idea:
Не говори за работата на другите като си нямаш и грам понятие!!!!!!!!!

Потребителски аватар
way2skilled4ya-
Мнения: 14
Регистриран на: 17 май 2009 21:43
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот way2skilled4ya- » 17 май 2009 21:52

Прогнозата ми за изпадащи отбори
Беласица , Вихрен , Спартак !

Потребителски аватар
ncbs
Мнения: 259
Регистриран на: 18 май 2009 10:19
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот ncbs » 18 май 2009 10:53

Ще остане ли Спартак в А гр?
отговор: НЕ
Изображение
Изображение
“НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ, ЩО НЕ ГАСНЕ!” (1909-2009)

sTrAng3r
Мнения: 13
Регистриран на: 17 май 2009 20:55
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот sTrAng3r » 18 май 2009 16:11

Ще изпаднем, това ни е пределно ясно на всички въпроса е дали кюфтака ще се махне?

Потребителски аватар
ncbs
Мнения: 259
Регистриран на: 18 май 2009 10:19
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот ncbs » 18 май 2009 17:15

sTrAng3r написа:Ще изпаднем, това ни е пределно ясно на всички въпроса е дали кюфтака ще се махне?

Отговорът е същия :НЕ :lol:
Шегувам се,дано се махне че е срам за Варна
Изображение
Изображение
“НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ, ЩО НЕ ГАСНЕ!” (1909-2009)


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта