Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот Old_death » 22 мар 2009 06:53

Ох Боже,ти си 17-18 годишен,а аз БГ футбол гледам от 15 години,на стадиона имам предвид.Ти може да си казваш на черното-бяло,но аз съм гледал всичките ви геройски сини постъпки,всичките в името на Апостола като:напускане на Финал за КБ(от безпомощност),като европодвизи с Аалст,Олимпия,Слован,Беверен,Тампере,БАТЕ,Жилина....тези мачове съм ги гледал всичките,вас ЛеФски ви познавам много добре що за отбор сте.Да ти изнасям ли лекция как ставахте шампион,от къде взехте пари,кой беше вице-премиер тогава и кой докара Миша в ЛеФски?АХ КАК БЪРЗО ПРЕИНАЧАВАТ ИСТОРИЯТА,КАК ПРЕНАПИСВАТ ИСТИНАТА,КАК ЧЕРНОТО СТАВА БЯЛО,КАК СЕ ИГРА ДО 97 МИНУТА В СЕЛО МАРКОВО ПЛОВДИВСКО :D .Не от комплекси ви мразя аз,ей затова ви мразя,защото сте отбор подкрепян от властта и незнаещ що е срам,що е някаква мярка :!:


БРАВО!!!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
nikipep
Мнения: 72
Регистриран на: 24 мар 2008 21:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот nikipep » 22 мар 2009 08:14

sedem_!_dva написа:Защо Спартак ВН днес нямаха агитка с/у ЦСКА, а бяха оставили един плакат, на който пишеше- "Така добре ли е!" :!: :?: Ако има някакви фенове на Соколите във форума нека да разясни ситуацията, защото за пръв път виждам в мач с/у водещ отбор да няма домакинска агитка... :shock:

Значи протеста е срещу слабата игра,която отбора показва последните години.Направиха аналог на онова което получават от терена,направиха го на този мач,защото го даваха по националната телевизия,за да разберат повече хора.И последно искам да ви кажа недейте да ни хулите и нападате с подигравки,всеки може да изпадне в такова незавидно полужение,да не давам примери за това!

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот sedem_!_dva » 22 мар 2009 09:09

Old_death написа:
Ох Боже,ти си 17-18 годишен,а аз БГ футбол гледам от 15 години,на стадиона имам предвид.Ти може да си казваш на черното-бяло,но аз съм гледал всичките ви геройски сини постъпки,всичките в името на Апостола като:напускане на Финал за КБ(от безпомощност),като европодвизи с Аалст,Олимпия,Слован,Беверен,Тампере,БАТЕ,Жилина....тези мачове съм ги гледал всичките,вас ЛеФски ви познавам много добре що за отбор сте.Да ти изнасям ли лекция как ставахте шампион,от къде взехте пари,кой беше вице-премиер тогава и кой докара Миша в ЛеФски?АХ КАК БЪРЗО ПРЕИНАЧАВАТ ИСТОРИЯТА,КАК ПРЕНАПИСВАТ ИСТИНАТА,КАК ЧЕРНОТО СТАВА БЯЛО,КАК СЕ ИГРА ДО 97 МИНУТА В СЕЛО МАРКОВО ПЛОВДИВСКО :D .Не от комплекси ви мразя аз,ей затова ви мразя,защото сте отбор подкрепян от властта и незнаещ що е срам,що е някаква мярка :!:


БРАВО!!!

@Old_death
Кво се радват цесекарите ми е чудно. :D За твоя отбор и лайната, които е направил в БГ футбола може да се говори с дни...
@GreenMile
Бате Жоро, бате Жоро и неговите глупости, кой е докарал Чорни в Левски, този спор с другия дебил Жаклин Михайлов от преди няколко дни го слушах и аз от Спорт1... А кой изгони Чорни от България, като уж е бил заплаха за националната сигурност... :lol: Няма смисъл от подобни тъпотии, защото заради такива дребни заяждания сме на това положение...А кой докара Абрамович в Челси, защото Чорни по нищо не се различава от губернатора от Чукотка или и този отбор е подкрепян от властта в Англия и затова стана шампион на два пъти. И за европодвизи даже не смей и да отваряш думата, защото последните 25 години отбора на Левски е най-добре представилия се в Европа, но лайна като теб гледат само провалите и само за тях пишат. Българите сме доста завидливо племе и знаем само да плюем по хората усмелили се да вдигнат глава. Когато някой друг български отбор стигне 1/4 финал за УЕФА тогава ще има право да съди отбора ни за провалите. Слабите резултати аз не ги отричам, но е наша работа, а не ваша, защото ти никога няма да разбереш какво е да победиш Рейнджърс в последната минута, това ми е първия мач на стадиона и всичката радост, която ни е донесъл Левски през годините.
Нито феновете на Левски, нито отбора пренаписва някаква история, тя се знае и само Жоро Атанасов и другите изтърсляци от Спорт1 и червените шамани се опитват да променят нещо и да изкарат Левски черен колкото отбора от поделението през годините на режима..., но това няма как да стане, защото все още има хора живели в тези години и знаещи истината, а другото са празни приказки и фишеци като твоето...
Ако допреди 6-7 години не си бил болен цесекар и не си подкрепял отбора им, когато все още бяхте в Б група, аз ставам трамвай... :lol:
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
nikipep
Мнения: 72
Регистриран на: 24 мар 2008 21:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот nikipep » 22 мар 2009 12:21

pavlov1 написа:Те тия сополи и да имат и да нямат агитка все тая...То тяхното една "агитка" :lol:


На тебе ти казвам да си лекуваш синузита и да не се занимаваш с друго,щото от тия сополи дето са ти в ноздрите си развил параноя от тях и всичко което виждаш е само сополи!


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта