Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот nikola28 » 21 мар 2009 22:48

boys85 написа:
nikola28 написа:ДАВАМ пример:Черно море до оня ден ги нямаше на картата сега са 3-ти(радвам се за тях)

Това,че в най-мутренския период на държавата ни и в частност футбола ни сме били в Б група(90-те години),не означава,че ни е нямало на картата.Вас ви нямаше на картата до тези години и тогава се пръкнахте заедно с отбори като Олимпик(Галата),Левски(Кн),Литекс и други.Добре,че нещата си дойдоха на мястото и Черно Море се върна отново сред водещите отбори,а изброените по-горе кретат из долните дивизии,освен Литекс,но и тяхното време ще дойде...

Мойто момче,запознай се с историята на клуба си ,който наподобява,тази на Олимпик Тетевен. Умник,казах го в преносен смисъл,като не можеш да мислиш си трай!
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот Nevertheless » 21 мар 2009 22:48

P.S.
Не го приемайте, като заяждане. Искам само да кажа, че трябва и малко сърце. Не ми харесват играчи, които мислят само за джоба си. Адмирирам футболисти, които остават в клуба , който обичат дори и след като им предложат много добри оферти - само като пример го казвам

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот sedem_!_dva » 21 мар 2009 22:49

nikola28 написа:Мой,за футбол трябват пари,тези момчета не могат да играят като по комунизма за слава.Спартак няма пари това го знае всяко хлапе.Тези отбори които са финансово обезпечени,са по напред в класирането по простата причина ,че могат да си позволят качествени попълнения,а и оттам идва респекта.ДАВАМ пример:Черно море до оня ден ги нямаше на картата сега са 3-ти(радвам се за тях),Литекс до оня ден бяха в "В" група,Левски и ЦСКА няма да ги броим,Локо СФ,Славия,Черноморец,Локо ПД-отбори с пари.Така,че как няма да се предадеш,като няма стимул?Да,нямаме футбол ,но това идва от лошите бази и стадиони,и манталитета не на последно място.ние не играем футбол,а подобие.На запад един футболист,играе за топката(с някои изключения),а в България се ритат като магарета.Е питам аз,това ли е футбола ни?


Еми като нямаш база, стадион, пари да издържаш клуб отиваш в Б, В група и т.н. В А група трябва да останат само сериозни отбори с финанси и въпреки, че вие сте отбор с традиции, както и Ботев, сте по всякакви параграфи за Б група... Там има и други отбори като Берое, Етър... все допринесли за развитието на футбола ни, но в момента такава е реалността и всички искат от президентите си нещо, а на тях явно не им пука много много. Играеш в Б група, а когато си подобриш клубната инфраструктура и имаш някакви сили и финанси да бъдеш равностоен на всички отбори от А група отново се връщаш..., но когато си готов затова, а в момента имам чувството, че няколко отбора насила са в А група. :o
Много е просто, но явно има доста некадърни ръководители. :evil:
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот nikola28 » 21 мар 2009 22:50

Nevertheless написа:nikola28
Прав си, че без стимул и без пари не се играе, но може ли да започваш мача, като обречен. За какво тогава излизаш на терена .?
В чужбина не е рядкост отбор с малко пари да бие противник, имащ 1 футболист струващ колкото целият "ниско бюджетен" тим.
Преди време когато Морето игра със Сампдория , те имаха един играч , който струваше 20 пъти колкото Черно Море , но пак се представихме с достойнство. (не му помня името и сега не ми се рови в нета да го търся)

Да прав си,нали за това казах манталитет.За да имаш манталитет,трябва пари и много други дребни неща.
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
GreenMile
Мнения: 152
Регистриран на: 20 фев 2009 20:35
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот GreenMile » 21 мар 2009 22:53

А аз ще кажа,че плебса е прав на 100%.Гледал съм десетки пъти мачове в които отбор скача на Лефски и Цесикату и последиците?Фатални.Съдията поема нещата в свои ръце.Дават се дузпи,гонят се играчи,обикновено се гони най-добрият ти играч....и пак си губиш мача,но губиш и 2-3 основни играчи за следващите кръгове.Днес Спетак игра колкото може,техните играчи са посредствени и слаби.Но не мога да не кажа,че колкото и слаби да бяха направиха защитата на цесика за резил,то не беше паника,едни мелета,една неориентираност...и нападатели и защитници не могат да уцелят топката :lol: .Шампиони - гащници,само феновете им бяха на ниво.Съдията подмина поне 1 чиста дузпа за Спетак,очеизвадна игра с ръка,спиране на голов пас и нищо!ЕТО ЗАТОВА НЯМА ДА ИМА ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ,ЗАЩОТО ИМА ДВА ПСЕВДО-ГРАНДА,ДВА ИЗМИСЛЕНИ ОТБОРА,ДЕТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СА 1-ВИ И 2-РИ С ВСЯКАКВИ КРИМИНАЛНИ МЕТОДИ.И НЕ 10 ОТБОРА,А ТРЯБВА А ГРУПА С 14 ОТБОРА....НО БЕЗ ЛЕФСКИ И ЦЕСИКА В НЕЯ,ТЕЗИ КЛУБОВЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКРИЯТ,НИКОГА НЯМА ДА СЕ СПРЕ С КРИМИНАЛНАТА И УНИЩОЖАВАЩА ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ ПОМОЩ КЪМ ТЯХ,КЪМ ДВАТА ГРОБОКОПАЧА НА РОДНИЯ ФУТБОЛ
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО
Изображение

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот nikola28 » 21 мар 2009 22:54

sedem_!_dva написа:
nikola28 написа:Мой,за футбол трябват пари,тези момчета не могат да играят като по комунизма за слава.Спартак няма пари това го знае всяко хлапе.Тези отбори които са финансово обезпечени,са по напред в класирането по простата причина ,че могат да си позволят качествени попълнения,а и оттам идва респекта.ДАВАМ пример:Черно море до оня ден ги нямаше на картата сега са 3-ти(радвам се за тях),Литекс до оня ден бяха в "В" група,Левски и ЦСКА няма да ги броим,Локо СФ,Славия,Черноморец,Локо ПД-отбори с пари.Така,че как няма да се предадеш,като няма стимул?Да,нямаме футбол ,но това идва от лошите бази и стадиони,и манталитета не на последно място.ние не играем футбол,а подобие.На запад един футболист,играе за топката(с някои изключения),а в България се ритат като магарета.Е питам аз,това ли е футбола ни?


Еми като нямаш база, стадион, пари да издържаш клуб отиваш в Б, В група и т.н. В А група трябва да останат само сериозни отбори с финанси и въпреки, че вие сте отбор с традиции, както и Ботев, сте по всякакви параграфи за Б група... Там има и други отбори като Берое, Етър... все допринесли за развитието на футбола ни, но в момента такава е реалността и всички искат от президентите си нещо, а на тях явно не им пука много много. Играеш в Б група, а когато си подобриш клубната инфраструктура и имаш някакви сили и финанси да бъдеш равностоен на всички отбори от А група отново се връщаш..., но когато си готов затова, а в момента имам чувството, че няколко отбора насила са в А група. :o
Много е просто, но явно има доста некадърни ръководители. :evil:

Незнам какво да ти кажа,Ходя на мачове на Спартак от 20 год.Мисля,че са имали и по-лоши периоди от тоя,но са играли по-добре.Незнам защо така става.Може дето казваш да е от ръководителите.Ами да,то са го казали хората-рибата се вмирисва откъм главата- така,че.......!
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот kartago » 21 мар 2009 22:56

Аз пък искам да питам феновете на Спартак, какво имаше в предвид Симонович на пресконференцията , че е сбъркал с вратаският пост? Видях, че вторият гол си беше на вратаря, имаше и други грешки, някакъв проблем ли е имало?........ И имате ли идея за какво се сдърпаха след мача Моралес и играчите на червените?.....

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот nikola28 » 21 мар 2009 22:58

[quote="GreenMile"]А аз ще кажа,че плебса е прав на 100%.Гледал съм десетки пъти мачове в които отбор скача на Лефски и Цесикату и последиците?Фатални.Съдията поема нещата в свои ръце.Дават се дузпи,гонят се играчи,обикновено се гони най-добрият ти играч....и пак си губиш мача,но губиш и 2-3 основни играчи за следващите кръгове.Днес Спетак игра колкото може,техните играчи са посредствени и слаби.Но не мога да не кажа,че колкото и слаби да бяха направиха защитата на цесика за резил,то не беше паника,едни мелета,една неориентираност...и нападатели и защитници не могат да уцелят топката :lol: .Шампиони - гащници,само феновете им бяха на ниво.Съдията подмина поне 1 чиста дузпа за Спетак,очеизвадна игра с ръка,спиране на голов пас и нищо!ЕТО ЗАТОВА НЯМА ДА ИМА ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ,ЗАЩОТО ИМА ДВА ПСЕВДО-ГРАНДА,ДВА ИЗМИСЛЕНИ ОТБОРА,ДЕТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СА 1-ВИ И 2-РИ С ВСЯКАКВИ КРИМИНАЛНИ МЕТОДИ.И НЕ 10 ОТБОРА,А ТРЯБВА А ГРУПА С 14 ОТБОРА....НО БЕЗ ЛЕФСКИ И ЦЕСИКА В НЕЯ,ТЕЗИ КЛУБОВЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКРИЯТ,НИКОГА НЯМА ДА СЕ СПРЕ С КРИМИНАЛНАТА И УНИЩОЖАВАЩА ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ ПОМОЩ КЪМ ТЯХ,КЪМ ДВАТА ГРОБОКОПАЧА НА РОДНИЯ ФУТБОЛ[/
Благодаря за подкрепата,но тези термини не ми харесаха.Много добре знаеш,че мога да ти пиша много неща за историята на футбола и по специално за Черно море,така че ако обичаш бъди малко по състрадателен.! :)
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот nikola28 » 21 мар 2009 23:00

kartago написа:Аз пък искам да питам феновете на Спартак, какво имаше в предвид Симонович на пресконференцията , че е сбъркал с вратаският пост? Видях, че вторият гол си беше на вратаря, имаше и други грешки, някакъв проблем ли е имало?........ И имате ли идея за какво се сдърпаха след мача Моралес и играчите на червените?.....

Ами трябва пак да го питаме ,защото и аз неразбрах!
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот kartago » 21 мар 2009 23:01

GreenMile написа:А аз ще кажа,че плебса е прав на 100%.Гледал съм десетки пъти мачове в които отбор скача на Лефски и Цесикату и последиците?Фатални.Съдията поема нещата в свои ръце.Дават се дузпи,гонят се играчи,обикновено се гони най-добрият ти играч....и пак си губиш мача,но губиш и 2-3 основни играчи за следващите кръгове.Днес Спетак игра колкото може,техните играчи са посредствени и слаби.Но не мога да не кажа,че колкото и слаби да бяха направиха защитата на цесика за резил,то не беше паника,едни мелета,една неориентираност...и нападатели и защитници не могат да уцелят топката :lol: .Шампиони - гащници,само феновете им бяха на ниво.Съдията подмина поне 1 чиста дузпа за Спетак,очеизвадна игра с ръка,спиране на голов пас и нищо!ЕТО ЗАТОВА НЯМА ДА ИМА ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ,ЗАЩОТО ИМА ДВА ПСЕВДО-ГРАНДА,ДВА ИЗМИСЛЕНИ ОТБОРА,ДЕТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СА 1-ВИ И 2-РИ С ВСЯКАКВИ КРИМИНАЛНИ МЕТОДИ.И НЕ 10 ОТБОРА,А ТРЯБВА А ГРУПА С 14 ОТБОРА....НО БЕЗ ЛЕФСКИ И ЦЕСИКА В НЕЯ,ТЕЗИ КЛУБОВЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКРИЯТ,НИКОГА НЯМА ДА СЕ СПРЕ С КРИМИНАЛНАТА И УНИЩОЖАВАЩА ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ ПОМОЩ КЪМ ТЯХ,КЪМ ДВАТА ГРОБОКОПАЧА НА РОДНИЯ ФУТБОЛ


Горе - долу същото исках да кажа, че не само Спартак отписва предварително мачовете с двата "гранда"!!! Именно поради част от причините които изрежда колегата. Аз гледах мача по телевизията, и на повторенията ясно се видя, че в нито един от случаите нямаше игра с ръка!!!.... А иначе положението е точно това! И недай боже някой от грандовете въпреки цялата помощ, поради некадърност не може да си вземе трите точки, пак отбора е виновен и после майка му жална общо взето.... Това са даденостите в нашият футбол за момента, и затова и после са такива и резултатите в ЕКТ. А смешното е понякога, че "грандовете" не си организират съдиите, но тия мижитурки, по навик, за да се подмажат, пак режат отборите.... :D :D :D


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост