Мастиката: Спартак не е Две могили, че да откажа!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Мастиката: Спартак не е Две могили, че да откажа!

Мнениеот FCH » 07 мар 2012 17:02

Новият треньор на Спартак 1918 Никола Спасов-Мастиката изрази задоволство, че му е дадена възможност да води отбора.
„Нямаше как да откажа на клуб с традиции като „Спартак“. Работеше ми се и съм радостен, че ще продължа да го правя“, заяви Спасов. Последният призна, че целта пред него е да стабилизира играта и резултатите на тима. „Не е проблем, че не съм правил селекцията. На някои от футболистите познавам качествата, а за другите придобих представа от Румен Димов и моя помощник Иван Найденов. С общи усилия се надявам „Спартак 1918“ да се развива в правилната посока“, допълни Спасов. Както е известно, специалистът бе безработен един месец, след като го уволниха мистериозно от „Светкавица“.
Като футболист Никола Спасов е играл за „Спартак“ четири месеца – в периода август/ноември 1986-а, и записва 12 мача и 9 гола. После отива на гурбет в Португалия, където изкарва 17 години. В треньорската си кариера Спасов е водил „Брегалница“ (Щип) – два пъти, „Черно море“ и „Светкавица“. Най-големите си успехи постига на „Тича“ - трето място в „А“ група, финал за купата и три поредни участия в евротурнирите.
Запитан, как ще реагират феновете на Черно море, за които той е икона в треньорската професия, Спасов бе лаконичен: „Това е животът, нямам друг избор“.

Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта