Ще остане ли Спартак в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот spartak_varna-lazio » 07 май 2009 18:12

MORSKI написа:Ххахах мой(Лацио) питай Кольо защо му изтрих темата-той си залсужаяваше чист бан и тогава говори.....
Какви факти бе мен-искаш факти- че вие нямате повече от 1000 човека на стадиона...
Че цяла България ви знае как уредихте преди 2 гоидни мача с Блеасица и как всяка година лягате на Славия...Как оцелявате....
Че не ви знаем влеиките мачове в евротурнирите с колоса Сент Трудиен.
Че имате 22 участия и едва 3 победи....
Че за 90 годни история имате един силен период,когато нас ни нямаше..Това ви е едната ера Ишков и,ако бяхте истиснки мъже щеше да ви е срам от служебните ви участия в Интертото.Няма по- миришещ отбор от вас извинявай,ама е факт.
Няма по-продажно отборче от Спартак
Няма по-срамно нещо от това д апандеш с 5:0 и да не ти знае устата
Няма по-голям срам от това кръвния враг да играе срещу чуждестранен отбор и ти да дойдеш да викаш за противника(мача срещу Сампдория)
Няма по-голямо унижение от това да посереш цяла Трявна ,а да бъзикаш градксия съперник все още за неслучили се събития в Плевен
Няма по-голям срам от това да ти спаси кожата градксия съперник и цяла България да го разбере,а само ти да си неблагодарен и да отричаш..
И я кажи нещо пак,дали съм триел без причина теми???Понеже тази тема хич не ми харесва,ама я оставям,но тук няма злобни коментари и питай колегата си Кольо докога ще продължава с глупсотите си и с омразата към Черно Море????
Иозбщо вие кога ще се научите,че не е важно кръвния враг да падне,а любимият ти отбор да не може да бие 15 в класирането и да пада от всеки....
Между другоот какот и да играем сме в пъти по-добри от вас и то класиранеот си го показва!!!!Както и онова 5:0 :idea:


Успокой топката.Не ти отива да си модератор ,а две приказки без правописни грешки да не можеш да съчиниш.Тези права да не си ги купувате?Готов съм за бан,нали?Единият от колосите играе финал за ШЛ в момента.Когато Вие докарате такъв отбор на игрището си,тогава ми пиши постове.А между другото вие колко мача и колко победи имате?!?Тези с македонците не ги бройте.Да бъда малко и аз прокурор!Незнам какво имаш впредвид с неслучили се събития.Нима не се осраха като магарета?Да забравих ,че си доста млад.
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот mursusaid » 07 май 2009 18:43

лацио,събуди се бе човече,стига се излага повече ;) и живей в 2009г. колоса играел финал,те ми били играли с тях 1982г.някъде си... ти да не дойде от миналото и да се те пуснали в настоящето че ние тази футболна година играхме с Щутгарт,който като играхме с него не беше в долната дивизия на страната си ;) докато Ман къде са били когато играете с тях ;)
За вас моряци ний живеем...

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот MORSKI » 07 май 2009 18:44

spartak_varna-lazio написа:
MORSKI написа:Ххахах мой(Лацио) питай Кольо защо му изтрих темата-той си залсужаяваше чист бан и тогава говори.....
Какви факти бе мен-искаш факти- че вие нямате повече от 1000 човека на стадиона...
Че цяла България ви знае как уредихте преди 2 гоидни мача с Блеасица и как всяка година лягате на Славия...Как оцелявате....
Че не ви знаем влеиките мачове в евротурнирите с колоса Сент Трудиен.
Че имате 22 участия и едва 3 победи....
Че за 90 годни история имате един силен период,когато нас ни нямаше..Това ви е едната ера Ишков и,ако бяхте истиснки мъже щеше да ви е срам от служебните ви участия в Интертото.Няма по- миришещ отбор от вас извинявай,ама е факт.
Няма по-продажно отборче от Спартак
Няма по-срамно нещо от това д апандеш с 5:0 и да не ти знае устата
Няма по-голям срам от това кръвния враг да играе срещу чуждестранен отбор и ти да дойдеш да викаш за противника(мача срещу Сампдория)
Няма по-голямо унижение от това да посереш цяла Трявна ,а да бъзикаш градксия съперник все още за неслучили се събития в Плевен
Няма по-голям срам от това да ти спаси кожата градксия съперник и цяла България да го разбере,а само ти да си неблагодарен и да отричаш..
И я кажи нещо пак,дали съм триел без причина теми???Понеже тази тема хич не ми харесва,ама я оставям,но тук няма злобни коментари и питай колегата си Кольо докога ще продължава с глупсотите си и с омразата към Черно Море????
Иозбщо вие кога ще се научите,че не е важно кръвния враг да падне,а любимият ти отбор да не може да бие 15 в класирането и да пада от всеки....
Между другоот какот и да играем сме в пъти по-добри от вас и то класиранеот си го показва!!!!Както и онова 5:0 :idea:


Успокой топката.Не ти отива да си модератор ,а две приказки без правописни грешки да не можеш да съчиниш.Тези права да не си ги купувате?Готов съм за бан,нали?Единият от колосите играе финал за ШЛ в момента.Когато Вие докарате такъв отбор на игрището си,тогава ми пиши постове.А между другото вие колко мача и колко победи имате?!?Тези с македонците не ги бройте.Да бъда малко и аз прокурор!Незнам какво имаш впредвид с неслучили се събития.Нима не се осраха като магарета?Да забравих ,че си доста млад.


Първо левскарина ти го каза за правпосините грешки..Моите са от бързане-твоите от липса на грамотност.Не кавай на другите ,че имали грешки като нямаш и един правилен пост.
Дали си готов за бан ще си покаже времето,аз ,ако раздавах банове като топли банчки Никола 28 отдавна да е изхвърчал или няма защо според теб да изхвърчи.Това да дразниш другите и да се заяждаш не е за бан сякаш :lol: Нямам думи.
Какъв колос бе??? Манчестър са ви унижили и в двата мача вие все още си мсилите,че сте ги били смазали-е няма такива индивиди като вас просто няма :idea: :idea: :idea:
Радвате се на загуба,а и ние миналата година докарахме екс шампиона на Германия и на негов терен направихме 2:2 и за малко да ги остраним,докато вас Манчестър без да се напъват са ви отупали здравата!!!!!
Да не говорим,че от тогавашния Спартак,който не е бил никак лош отбор,но не е бил някакъв колос -не е останало нищо,а и тогава сте участвали чрез финал за купата,който сте загубили.Играли сте 4 мача и в 2 са ви отупали...И сте горди :lol:
Кои са неслучили се събития бе?ТОВА,ЧЕ ИМАХТЕ АГИТКА ПРИ ЖАБАРИТЕ ЛИ?Айде не отричай,че се излагаш те даже се хвалеха ваши фенове.......
Да не го броя казваш срещу македонците,ми дай да не борим и вашите 16 участия по служебен път в същия този турнир-като ще мерим да мерим с еднакъв аршин!!!!!!
По всички показатели ви бием-разбери го и тук ти го доказват и левскари и цскари-всички го знаят само на вас не ви отърва...Когато спрете да купувате и продавате,а вие от 20 години не сте спирали, тогава ми говори,че сте отбор на Варна,защото Черно Море и в "Б" група играеше честно!!!!!!
Вие,ако сте 6 години в "Б"- тогава ми говори,че сте отбор на Варна!!!!!
Вие,ако сте 6 години в "Б" и 1 фен няма да имате 100%...Че вие в "А" група не се събирате повече от 1000 човека и то в дерби мач.....

А нима вие не се осрахте като магарета в Трявна????И,ако си по-запознат със случая,а не да повтаряш като папагал глупсотите на вашите тартори-ще знаеш,че не са се осрали нашите,а лекарят нарочно го е писал това като диагноза за да не излязат да играят ,а да отложат мача....Докато вие направо си умирисахте Трявна,цял лагер-сбор прекратихте....И продължавате след срама да говорите за ПЛЕВЕН-ЕЙ ТОВА Е СМЕШНОТО...Или трагичното по-скоро!!!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот Veso1913 » 07 май 2009 18:49

Защо да не си броим мачовете с македонците,с израелците и т.н.Според тебе кои мачове трябва да броим и защо?Аз се чудя на гордостта ви че си броите мачовете с Манчестър юн,за нещо велико.Два мача-две загуби!Докарали били евроколоса във Варна.Ами-жребий.Какво друго да ти кажа.Ами тези мачове не бяха ли за КНК?Ами то вече няма такъв турнир,за какво да ги броим тези мачове? ;) Разбираш ли какви глупости пишеш?А и защо не си спомниш,по времето когато играхте с Манчо,какъв отбор имаха англичаните,какви успехи и колко години не бяха виждали трофей?Но по стечение на обстоятелствата,30 години по-късно Манчо наистина са велик отбор и по закона на скачените съдове и С*петак трябва да са станали такъв,нали?Дааааа,много добра логика.Добра,ама плебейска.Т.е. лъжлива като всичко което излиза от устата ви.Дали не ви е прихванало по съседски от клиниката за душевно болни/лудницата/?Или тя не случайно се намираше дълги години в задния ви двор?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
Manolkata
Мнения: 223
Регистриран на: 17 ное 2008 21:47
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот Manolkata » 07 май 2009 19:14

BPK написа:А дано. Бела и Миньор директно изпадат, а Ботев на бараж. Черно Море са много добър отбор от както дойдеха Тим на власт. Иначе Спартак е лицето на Варна. Ма тия неща малоумните деца не ги разбирате.

Май нещо се обърка.Според мен ще изпаднат Беласица,Ботев и Спартак.
Само Черно море,Интер и Тотнъм

Потребителски аватар
bai brother
Мнения: 26
Регистриран на: 28 авг 2008 13:28
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот bai brother » 08 май 2009 12:30

Може би ще изпаднем защото не играем добре след мача с Локо Пд. Въпреки, че имаме добри играчи като имена - не се получава играта, която очакваме. Позора от загубата от ч.море с 5:0 няма да се изтрие никога, може само да се спаси честта на клуба със същата или по-голяма победа. Това няма как да стане сега, надявам се да е в бъдещето, когато Спартак Варна постигне успехите на онзи Манчестър Юнайтед, който през 1983 беше "никакъв отбор- непечелил нищо от 30 години" (жалко, че стадиона, на който се изигра този исторически мач, вече не съществува, но това е друга тема). За съжаление за да имаме такова бъдещо - трябва час по-скоро да се махне Живко Великов и всички негови хора. Проклинах Ишков, когато остави отбора с невероятните дългове да се мъчи и изпадне, но признавам, че беше направил един силен отбор, който си прехвърли играчите в Локо Сф и видяхте какво постигна. Същото се случва и с ч.море, но провинциален отбор и за съжаление без стадион (отново СРАМ за Варна) никога няма да се допусне да има успехи от това ръководство на БФС и от това ръководство на цялата ни държава.

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот nikola28 » 08 май 2009 23:24

Морски,разбирам те защо заключваш теми и ги триеш.Истината боли!ФАКТ! Бил съм за бан!?Знаеш ли как ме боли,ама византийските еклери не искат да си признаят че сте били по-жалкия отбор.Като ви нямаше на картата не можехте думичка да обелите,сега дръпнахте с материала,и всичко се забравя.Е то бива ,то може ама туй само тъп еклер може да го направи!Бъдете си мутренския отбор на Варна,аз не искам и никога няма да ви призная за отбор,докато някои хора не са толкова ограничени и не искат да си признават слабостите.!
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот nikola28 » 08 май 2009 23:25

Manolkata написа:
BPK написа:А дано. Бела и Миньор директно изпадат, а Ботев на бараж. Черно Море са много добър отбор от както дойдеха Тим на власт. Иначе Спартак е лицето на Варна. Ма тия неща малоумните деца не ги разбирате.

Май нещо се обърка.Според мен ще изпаднат Беласица,Ботев и Спартак.

Скрий се ве! :)
САМО СПАРТАК ВАРНА

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот MORSKI » 09 май 2009 00:14

nikola28 написа:Морски,разбирам те защо заключваш теми и ги триеш.Истината боли!ФАКТ! Бил съм за бан!?Знаеш ли как ме боли,ама византийските еклери не искат да си признаят че сте били по-жалкия отбор.Като ви нямаше на картата не можехте думичка да обелите,сега дръпнахте с материала,и всичко се забравя.Е то бива ,то може ама туй само тъп еклер може да го направи!Бъдете си мутренския отбор на Варна,аз не искам и никога няма да ви призная за отбор,докато някои хора не са толкова ограничени и не искат да си признават слабостите.!



Ето такива думи ще изпозлаваш на улицата,но не и тук..И това не е истината,а твоето мнение-което е абсолютна позьорщина.Порчети правилата и виж на колко от тях отговаряш и колко си нарушил......Казах ти- ти си за директен бан-не си оправи речника предупредих те многоктратно, е сега заслужено си получи бана-заяждания не се допускат па,ако ще и моряк да ги е писал или спартаклия..Аз съм затова тук да следя за реда-предупредих те сумати пъти ти си продължаваше все така...Еми ти сам си вредиш....

Потребителски аватар
nikola79
Мнения: 152
Регистриран на: 09 май 2009 10:28
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот nikola79 » 09 май 2009 10:57

MORSKI написа:
nikola28 написа:Морски,разбирам те защо заключваш теми и ги триеш.Истината боли!ФАКТ! Бил съм за бан!?Знаеш ли как ме боли,ама византийските еклери не искат да си признаят че сте били по-жалкия отбор.Като ви нямаше на картата не можехте думичка да обелите,сега дръпнахте с материала,и всичко се забравя.Е то бива ,то може ама туй само тъп еклер може да го направи!Бъдете си мутренския отбор на Варна,аз не искам и никога няма да ви призная за отбор,докато някои хора не са толкова ограничени и не искат да си признават слабостите.!



Ето такива думи ще изпозлаваш на улицата,но не и тук..И това не е истината,а твоето мнение-което е абсолютна позьорщина.Порчети правилата и виж на колко от тях отговаряш и колко си нарушил......Казах ти- ти си за директен бан-не си оправи речника предупредих те многоктратно, е сега заслужено си получи бана-заяждания не се допускат па,ако ще и моряк да ги е писал или спартаклия..Аз съм затова тук да следя за реда-предупредих те сумати пъти ти си продължаваше все така...Еми ти сам си вредиш....

Браво Морски,личи ти колко си безпристрастен.държа да отбележа че нещо си забравил да ме предупредиш!
САМО СПАРТАК ВАРНА


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта