Ще остане ли Спартак в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот varnafen » 07 май 2009 16:10

Нали не мислиш, че си нямам работа и ще тръгна да вадя точни цифри. Сигурен съм и в 10-те. Ако някой има време, да рови статистиките и да ме опровергае.

Смятам, че във "вечната ранглиста" на БГ футбола ги има всички тези цифри.

Що се отнася до факти - ето, дадох ти факт с класирането Ви в евротурнирите? + Прав ли съм? Не оспорваш:)

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот spartak_varna-lazio » 07 май 2009 16:15

more написа:Ще отпаднат,защото изтърваха толкова много точки на Коритото,че просто да не се надяват някой да им помогне,а и програмата им супер тежка до края.Какво лице на Варна са Спетак дори на дербито ще имат по-малко фенове от нас.

Винаги посещаемостта е пряко свързана с представянето на отбора,не мислиш ли?
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!

Потребителски аватар
puhisamolevski
Мнения: 573
Регистриран на: 20 май 2008 23:06
Skype: PuhiSamoLevski
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот puhisamolevski » 07 май 2009 16:20

Според мен Варна заслужава два отбора в "А" Група, а и Варненското Дерби си е доста интересно всеки път. За жалост обаче Спартак напоследък ми станаха изклюително противен отбор. Играят грозно, уреждат мачове, стадиона/терена не струва - ужас! Ако така продължават, поне според мене не заслужават мястото си в елита.
ТАМ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА "ГЕРЕНА", ГОНЗО ЩЕ ДЪРЖИ В РЪЦЕ КУПАТА ОКЪРВАВЕНА!

http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=26149

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот spartak_varna-lazio » 07 май 2009 16:21

varnafen написа:Нали не мислиш, че си нямам работа и ще тръгна да вадя точни цифри. Сигурен съм и в 10-те. Ако някой има време, да рови статистиките и да ме опровергае.

Смятам, че във "вечната ранглиста" на БГ футбола ги има всички тези цифри.

Що се отнася до факти - ето, дадох ти факт с класирането Ви в евротурнирите? + Прав ли съм? Не оспорваш:)

Е и какво от това?Левски участват вместо ЦСКА в Шампионска лига.Това,може би, умаловажава 1/8 финала или какво?
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот mursusaid » 07 май 2009 16:23

хаха ей Спетаци не се излагайте бе,лицето на Варна е ясно кой отбор е.Добре че няма анкета на другите фенове от България,каквато вчера бе пусната за Пловдив, че тогава ще видите за пред българите кой отбор е лицето на града.Иначе се надявам да останете,че и догодина да има дерби и отново да се радваме като ви отнесем ;) само че с оглед играта на отбора ви и тази на другите застрашени,шансовете ви не са много големи и ми се струва че Беласица,Минъор и вие изпадате
Последна промяна от mursusaid на 07 май 2009 16:25, променено общо 1 път.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот spartak_varna-lazio » 07 май 2009 16:23

puhisamolevski написа:Според мен Варна заслужава два отбора в "А" Група, а и Варненското Дерби си е доста интересно всеки път. За жалост обаче Спартак напоследък ми станаха изклюително противен отбор. Играят грозно, уреждат мачове, стадиона/терена не струва - ужас! Ако така продължават, поне според мене не заслужават мястото си в елита.

А на теб как ти се струва мача ви с Черно море?От изключително качество и красота,може би?Не бях гледал по грозен мач!Счупиха топката.
Последна промяна от spartak_varna-lazio на 07 май 2009 18:20, променено общо 2 пъти.
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот Ticha » 07 май 2009 16:24

И аз искам да останат, но не мисля че това ще стане след тези издънки срещу Бела, Вихрен и Ботев. Ако сега не бият Черноморец може да се смятат за 90% изпаданли...за жалост.

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот more » 07 май 2009 16:24

spartak_varna-lazio написа:
more написа:Ще отпаднат,защото изтърваха толкова много точки на Коритото,че просто да не се надяват някой да им помогне,а и програмата им супер тежка до края.Какво лице на Варна са Спетак дори на дербито ще имат по-малко фенове от нас.

Винаги посещаемостта е пряко свързана с представянето на отбора,не мислиш ли?

И какво искаш да ме убедиш,че сте имали повече фенове в Варна винаги е била зелена факт че ние сме били 1-я създаден варненски отбор и 1-и шампион на България предполага ще и в миналото сме били по-голяма маса фенове.
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот spartak_varna-lazio » 07 май 2009 16:26

mursusaid написа:хаха ей Спетаци не се излагайте бе,лицето на Варна е ясно кой отбор е.Добре че няма анкета на другите фенове от България,каквато вчера бе пусната за Пловдив, че тогава ще видите за пред българите кой отбор е лицето на града.Иначе се надявам да останете,че и догодина да има дерби и отново да се радваме като ви отнесем ;) само че с оглед играта на отбора ви и тази на другите застрашени,шансовете ви не са много големи и ми се струва че Беласица,Миниор и вие изпадате

Изпадащите са ясни и без да ги посочваш.Чудя се ако бяха направили тази анкета през 90-те дали въобще хората щяха да се сетят за вас?Ако е сега то ясно.
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Ще остане ли Спартак в А група

Мнениеот spartak_varna-lazio » 07 май 2009 16:29

spartak_varna-lazio написа:
more написа:
Ще отпаднат,защото изтърваха толкова много точки на Коритото,че просто да не се надяват някой да им помогне,а и програмата им супер тежка до края.Какво лице на Варна са Спетак дори на дербито ще имат по-малко фенове от нас.

Винаги посещаемостта е пряко свързана с представянето на отбора,не мислиш ли?

И какво искаш да ме убедиш,че сте имали повече фенове в Варна винаги е била зелена факт че ние сме били 1-я създаден варненски отбор и 1-и шампион на България предполага ще и в миналото сме били по-голяма маса фенове.



Това на каква статистика го отдаде?
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост