Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот smash_the_reds » 21 мар 2009 23:55

Ти говориш за 1 мач,аз ти говоря,че ви подпират от 65 години(ШЕЙСЕТ И ПЕТ ГОДИНИ

Ами така е.И така ще бъде още 65 години!!!И в Европа винаги подпират само силните.Справка-Интер ;)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GreenMile
Мнения: 152
Регистриран на: 20 фев 2009 20:35
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот GreenMile » 22 мар 2009 00:02

smash_the_reds написа:
Ти говориш за 1 мач,аз ти говоря,че ви подпират от 65 години(ШЕЙСЕТ И ПЕТ ГОДИНИ

Ами така е.И така ще бъде още 65 години!!!И в Европа винаги подпират само силните.Справка-Интер ;)


Тогава недей задава риторични въпроси защо хората не искат да играят срещу вас и отписват мачовете с (абе мани го този мач,да си запазим отбора за мачовете в които ще ни се позволи да играем):roll: .
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО
Изображение

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот smash_the_reds » 22 мар 2009 00:05

Не задавам такива въпроси защото винаги съм казвал,че за мен това е ясно ;)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GreenMile
Мнения: 152
Регистриран на: 20 фев 2009 20:35
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот GreenMile » 22 мар 2009 00:07

smash_the_reds написа:Не задавам такива въпроси защото винаги съм казвал,че за мен това е ясно ;)

Като е ясно,тогава защо са такива обвинения,че "затова няма да има футбол в България"?Щом знаеш конюнктурата какво сте се разревали?Вие сами си го правите да влизате в ЕКТ с 6-7 истински мача
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО
Изображение

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот sedem_!_dva » 22 мар 2009 00:08

GreenMile написа:Ти говориш за 1 мач,аз ти говоря,че ви подпират от 65 години(ШЕЙСЕТ И ПЕТ ГОДИНИ),да ти се поизясни картинката.Не е само съдийство,а бутане от партията,от БКП,от СДС,от БСП.Нима на ваш мач не е влизал на терена министър бесен от това,че Берое не ще да пада и даже и съдията не може да докара нешата до победа на ДФС Лефски-Спартак?Резултата за героичния Берое?1 точка?О,нееее - изваждане от групата!ДА,ПРАВИЛНО,КАТО ИГРАЕШ ЗА ПОБЕДА НАД ОТБОРЧЕТО НА ВЛАСТТА СИ АУТ ОТ А ГРУПА.Било отдавна?Да,1971...но всеки помни и Насо Раев как съвсем наскоро отстрани друг непокорен отбор - Миньор през 2001.ВИЖТЕ СЕ...ЧЕ ВИЕ НЯМАТЕ НИЩО С АПОСТОЛА,ТОВА ЩЕ ВИ ГО КАЖЕ ВСЕКИ!КАКВО ЧИСТО И СВЯТО ИМА В ДФС ЛЕФСКИ?ГИБОН-ПАША ОТ ДПС?Айде баста.Локо Пд като стана шампион вас специално ви нагъзи на два пъти с по 3:0,размаза и чорбата с 3:0,така,че мълчи,за мене те бяха най-силния шампион на България,вас специално ви СМЛЯХА и закопаха на 2 метра отдолу.


Лелелел спри си веднага нета, този Спорт1 доста зле ти се отразил. И за мачовете с Локо ПД изобщо не е така, биха ни за първенство в Пловдив с 3:1, а на Герена ги размазахме с 3:0 (погледни си статистиката, ако искаш), биха ни и още веднъж за купата, но аз говоря за първенството, и като сметнеш ще разбереш, че в директните мачове за първенство :!: ние имаме предимство, а едва ли и ги помниш, че най-вероятно си на 17-18 години, а преди 4-5 години си бил още дете, както пее един твой съгражданин.
За Левски-Спартак и другите бълнувания може малко да се позаинтересуваш, защо отбора е обединен, кой го прави това и после да говориш глупостите за властта... Какво са правили феновете на Левски през тези години... това са само жокери. Да не почваме с вашата история през тези години, че тя хич не е розова..., както на всички отбори през този режим.
Пак ти пиша Васил Кунчев-Левски е патрона на отбора ни и толкова-нищо общо нямаме повече, каквото и ти да разбираш под тази дума-"общо". Айде легай спокоен вече, че шампиони тази година няма да бъдете, след няколко години може и да станете... :mrgreen:
Последна промяна от sedem_!_dva на 22 мар 2009 00:13, променено общо 2 пъти.
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот 0007 » 22 мар 2009 00:11

GreenMile написа:Ти говориш за 1 мач,аз ти говоря,че ви подпират от 65 години(ШЕЙСЕТ И ПЕТ ГОДИНИ),да ти се поизясни картинката.Не е само съдийство,а бутане от партията,от БКП,от СДС,от БСП.Нима на ваш мач не е влизал на терена министър бесен от това,че Берое не ще да пада и даже и съдията не може да докара нешата до победа на ДФС Лефски-Спартак?Резултата за героичния Берое?1 точка?О,нееее - изваждане от групата!ДА,ПРАВИЛНО,КАТО ИГРАЕШ ЗА ПОБЕДА НАД ОТБОРЧЕТО НА ВЛАСТТА СИ АУТ ОТ А ГРУПА.Било отдавна?Да,1971...но всеки помни и Насо Раев как съвсем наскоро отстрани друг непокорен отбор - Миньор през 2001.ВИЖТЕ СЕ...ЧЕ ВИЕ НЯМАТЕ НИЩО С АПОСТОЛА,ТОВА ЩЕ ВИ ГО КАЖЕ ВСЕКИ!КАКВО ЧИСТО И СВЯТО ИМА В ДФС ЛЕФСКИ?ГИБОН-ПАША ОТ ДПС?Айде баста.Локо Пд като стана шампион вас специално ви нагъзи на два пъти с по 3:0,размаза и чорбата с 3:0,така,че мълчи,за мене те бяха най-силния шампион на България,вас специално ви СМЛЯХА и закопаха на 2 метра отдолу.

А сега ми твърдете,че хората от София били комплексирани.Жалко досега симпатизирах на Черно море,но заради такива като теб...Ти изпитваш някакви тъпи комплекси и си ги избиваш тука.Не можеш да приемеш,че в София отборите имат повече средства и възможности,за да купуват добри футболисти и,за да имат хубави бази.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот 0007 » 22 мар 2009 00:13

GreenMile написа:
smash_the_reds написа:Не задавам такива въпроси защото винаги съм казвал,че за мен това е ясно ;)

Като е ясно,тогава защо са такива обвинения,че "затова няма да има футбол в България"?Щом знаеш конюнктурата какво сте се разревали?Вие сами си го правите да влизате в ЕКТ с 6-7 истински мача

Кой реве.Май на тебе ти се реве,че Черно море е твърде далеч от титла и си го избиваш тука.Поне да покажат класа,а пък те.Пък и ти що не ходиш на мач като си такъв фен... :?:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот 0007 » 22 мар 2009 00:15

smash_the_reds написа:
Ти говориш за 1 мач,аз ти говоря,че ви подпират от 65 години(ШЕЙСЕТ И ПЕТ ГОДИНИ

Ами така е.И така ще бъде още 65 години!!!И в Европа винаги подпират само силните.Справка-Интер ;)

Изброй ми пъти в които са ни подкрепяли :?: :roll:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
dicy
Мнения: 18
Регистриран на: 24 мар 2008 17:56

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот dicy » 22 мар 2009 00:18

GreenMile написа:Ти говориш за 1 мач,аз ти говоря,че ви подпират от 65 години(ШЕЙСЕТ И ПЕТ ГОДИНИ),да ти се поизясни картинката.Не е само съдийство,а бутане от партията,от БКП,от СДС,от БСП.Нима на ваш мач не е влизал на терена министър бесен от това,че Берое не ще да пада и даже и съдията не може да докара нешата до победа на ДФС Лефски-Спартак?Резултата за героичния Берое?1 точка?О,нееее - изваждане от групата!ДА,ПРАВИЛНО,КАТО ИГРАЕШ ЗА ПОБЕДА НАД ОТБОРЧЕТО НА ВЛАСТТА СИ АУТ ОТ А ГРУПА.Било отдавна?Да,1971...но всеки помни и Насо Раев как съвсем наскоро отстрани друг непокорен отбор - Миньор през 2001.ВИЖТЕ СЕ...ЧЕ ВИЕ НЯМАТЕ НИЩО С АПОСТОЛА,ТОВА ЩЕ ВИ ГО КАЖЕ ВСЕКИ!КАКВО ЧИСТО И СВЯТО ИМА В ДФС ЛЕФСКИ?ГИБОН-ПАША ОТ ДПС?Айде баста.Локо Пд като стана шампион вас специално ви нагъзи на два пъти с по 3:0,размаза и чорбата с 3:0,така,че мълчи,за мене те бяха най-силния шампион на България,вас специално ви СМЛЯХА и закопаха на 2 метра отдолу.



ЕТО ТОВА МИ ХАРЕСА .......пък е и самата истина :roll:

Потребителски аватар
GreenMile
Мнения: 152
Регистриран на: 20 фев 2009 20:35
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот GreenMile » 22 мар 2009 00:32

Ох Боже,ти си 17-18 годишен,а аз БГ футбол гледам от 15 години,на стадиона имам предвид.Ти може да си казваш на черното-бяло,но аз съм гледал всичките ви геройски сини постъпки,всичките в името на Апостола като:напускане на Финал за КБ(от безпомощност),като европодвизи с Аалст,Олимпия,Слован,Беверен,Тампере,БАТЕ,Жилина....тези мачове съм ги гледал всичките,вас ЛеФски ви познавам много добре що за отбор сте.Да ти изнасям ли лекция как ставахте шампион,от къде взехте пари,кой беше вице-премиер тогава и кой докара Миша в ЛеФски?АХ КАК БЪРЗО ПРЕИНАЧАВАТ ИСТОРИЯТА,КАК ПРЕНАПИСВАТ ИСТИНАТА,КАК ЧЕРНОТО СТАВА БЯЛО,КАК СЕ ИГРА ДО 97 МИНУТА В СЕЛО МАРКОВО ПЛОВДИВСКО :D .Не от комплекси ви мразя аз,ей затова ви мразя,защото сте отбор подкрепян от властта и незнаещ що е срам,що е някаква мярка :!:
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО
Изображение


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта