"Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

cekina
Мнения: 62
Регистриран на: 10 апр 2008 21:38
Контакти:

"Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот cekina » 12 окт 2008 17:58

12.10.2008г
Гостуването ни в квартал "Красна поляна" отново ни донесе трите точки. Едва ли някой е поставял под съмнение поредната победа на шампионите?! Септември са абонирани да губят от нас-винаги с 5 гола. Великолепна игра на Божо, Делпи и Цвятко. Комбинативност и мощ-това става вече запазената ни марка. И както казва един наш общ познат "Не отбор, а оркестър". Ето това са момчетата в бяло-уверени, можещи.
Септемврийци таяха надежди до 11-та минута. Момчетата в червено имаха съпротивителни сили и въздух само в първите 10 минути. Защитата ни отново бе онази непристъпна крепост, която в миналото първенство бе обявена за най-добрата. Краси Иванов /Стоян Христов/, Алекс Иванов/Георги Цветанов/,Стоян Предев и Валери Цекин отново опазиха вратата ни суха, а головата ни разлика-завидна.
Головете на Яни/два/,Цвятко и Делпата украсиха неделния спектакъл. Включилият се през второто полувреме Иван Стойчев внесе свежест и острота в атаката след напускането на Живко. Чудесният гол на Ванката е само началото на головата му серия. А че тя предстои-вече никой не се съмнява. В последните 8 мача Ванката все бе на косъм от гола, а това го обезверяваше по време на мач, но го амбицираше в тренировките. За Иван тепърва ще се говори. Физическата му мощ ще донесе нови измерения на бялата атака. Яни, Живко и Ванката тепърва ще ни носят радост и купи.
Григор Григоров отново направи чудесно впечатление с невероятното си желание да укроти всяка топка. Гришата с лекота се вписа в състава на шампионите, сякъш е играл с момчетата от години. Техниката му е на ниво, а още на лагера в Албена загатна за своя потенциал.
Очакваме в понеделник жребия за Купата на БФС.

Стартов състав: Красимир Иванов №1, Стоян Предев №2, Алекс Иванов №3, Ивайло Стаменов №13,Валери Цекин №5, Борис Добрев №7, Цвятко Петков №16, Божидар Васев №8, Стоян Георгиев №9, Николай Иванов №10, Живко Григоров №11.

Влезли в игра: Иван Стойчев №24, Григор Григоров №6, Симеон Георгиев №19, Стоян Христов №12,Георги Цветанов №23, Георги Асенов №18.

Контузени: Вили Вълков №17, Симеон Васев, Виктор Коконов

СЕПТЕМВРИ-СЛАВИЯ 0:5

Потребителски аватар
Canaries front
Мнения: 1125
Регистриран на: 20 сеп 2008 18:58
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот Canaries front » 12 окт 2008 19:13

аве пич кво си се надъхал,всеки път пускаш теми,намя да дойдат повече хорада ви гледат като пишеш тук,ти си си избрал отбор с един файтон хора фенове.
100 години-Красота,Вяра,Борба !!!

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот 1913 » 12 окт 2008 19:18

Не всички сме толкова свободни, че до можем да посещаваме и юношеските мачове, така че информацията във форума е повече от полезна. Ако може да бъде и в една тема, където да се търсят всички резултати и репортажи би било най-добре, според мен.
Последна промяна от 1913 на 12 окт 2008 19:20, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s350x350/1782155_10203359119959520_2077530093_n.jpg?oh=d835df5c333af43a2432f0d8305f9166&oe=586C0965[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
radiinter
Мнения: 562
Регистриран на: 24 апр 2008 03:27
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот radiinter » 12 окт 2008 19:19

Верно кво се пънеш толкова.Ще изкарате още две години така и после курвите и дискотеките и на вас ще ви размътят мозъците.Така ще видим поредните Георги Пеевци,Захари Сираковци и други такива набедени звезди.

cekina
Мнения: 62
Регистриран на: 10 апр 2008 21:38
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот cekina » 12 окт 2008 19:32

Свободата на словото е едно от най-големите достижения на ХХІ век и българите в частност.
Инфото ми не е предназначено за всички, а за момчета и родителите на юношите младша на беия тим.
Заглавието ясно показва, че не е за всички фенове, а за определени такива.
Липсата на информация в мрежата и пълната незаинетересованост на БФС към детско-юношеския футбол ме карат да пиша. По-добре инфо, което не Ви допада, отколкота липсата на каквото и да е.
Форумът е на Славия, пиша си, четат ме децата и техните родители.

П.П. Родител съм. Не се надъхвам. Все пак кой е щампионът тази година?
:D Славия/родени 1993

avalon
Мнения: 7
Регистриран на: 12 окт 2008 19:47
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот avalon » 12 окт 2008 19:56

Едно не мога да разбера всеки човек има право на избор какво да прави какви теми да пуска и дали да се надъхва.Защо както винаги по български манталитет или трябва да оплюем всичко и да го окаляме или трябва да се правим на знаещи и можещи и се съвети да даваме.Аз лично съм за за тези теми и ги чета всеки път с интерес макар да съм фен на Левски.Имам два въпроса към Цекин: първия е ще имали снимки от мача в сайта на отбора , а втория е по нагоре заговориха за курви,пари та моя въпрос е правите ли нещо за да не позволите на тези млади таланти да не стигнат до там където техните батковци пропиляват малко или много таланта си и ако правите какво точно правите.Ще бъда благодарен ако продължите да пускате тази тема и ми отговорите на въпросите.Благодаря!

cekina
Мнения: 62
Регистриран на: 10 апр 2008 21:38
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот cekina » 12 окт 2008 20:35

Като майка правя опити да предпазя сина си, но уви възрастта му, не ми дава особено много
възможност за това. Убедена съм, че децата трябва да усещат подкрепата на родителитте си. Затова и не съм пропуснала повече от 3-4 мача през тези 8 години, в които той тренира и се се забавява с най-великата игра. Снимковият материал не е моя отговорност-имаме си професионалист. Аз снимам всеки мач с камера, защото Сашо Диков ни е "обучил" да гледаме и анализираме всяка среща удома. Оказва се безценно, особено при сина ми. Отборът вече има внушителна колекция, която момчетата и треньорът ползват в залата.
Родителската си подкрепа отразявам в собствен блог, който се радва на някякъв успех, макар и променлив.
Ето, отговорих!

avalon
Мнения: 7
Регистриран на: 12 окт 2008 19:47
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот avalon » 12 окт 2008 20:43

За блога знам и го следя с интерес иначе се радвам ,че има родители като вас желая мн успех на сина ви и на отбора на Славия-93

danail stoychev
Мнения: 7
Регистриран на: 16 авг 2008 11:37
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Какво, "Септември" ли? Значи 5, поне..

Мнениеот danail stoychev » 14 окт 2008 01:09

Здравеите,аз сьм славист и живея в Португалия,гледах финала срещу Нефтохимик и много ми хареса играта на младите слависти.Гордея се с тях и им желая много здраве и успехи.И отново шампиони тази година...А за дискотеките сьм сигурен че няма да станат като ония левскари които бяха изредени по нагоре в форума а ще стигнат до националния А отбор ,както това направиха Благо,Чавдар и Митко.Имали сме супер школа и ще продьлжаваме да имаме...БЕЛИ ШАМПИОНИ....


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта