За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот slavia_forever » 02 мар 2020 09:27

А на този клет човечец Васил Колев, който събираше пари от сините фенове за да премира голмайстора на Левски, който вкара ЧЕТВЪРТИ ГОЛ във вратата та Славия, искам да му кажа няколко неща. Първо, че Съдбата е велика и подобни изяви, акумулиращи омраза и подценяване не остават ненаказани. Второ искам да припомня, как в недалечното минало много от рано започнаха да празнуват една толкова жадувана титла, раздаваха хартиени шапки и сувенири в парковете с надпис "шампиони", преди да им е минал мача със Славия, че чак си донесоха купата и шампанското на Герена, отново преди да се е изиграл мача. Хореография "шампиони" след първия съдийски сигнал по целия сектор Б. И до какво доведе?! Сами си отнеха титлата. След това дойде един финал за Купата на България. Видяхме празниците, шествията, интервютата, коментара на Томислав Русев, как Левски "ще победи и ще спечели, защото е по-добрия отбор!". Е, явно не стигна това, че бе по-добър за да вдигне и Купата. Както и в този мач не стигна на Славия, че беше по-добра, да наниже поне 4 гола, най-малко в чест на наградата на господин Васил Колев. Трето, искам да цитирам Асен Букарев, който по отношение на Левски в мача за Купата 2018 година, когато каза, че "само глупакът се спъва в един и същи камък два пъти". Някои хорица не разбраха, че когато се заиграват със Съдбата, явно не им носи нищо добро, но продължават да го правят. Този пост не е към нормалните фенове на Левски, сред които имам приятели, които и днес ми честитиха. Той е към тези, които твърдят, че Левски е любов, а насърчават кампании, през омраза към другите. И последно, ЧЕТВЪРТО, моят непоискан съвет към тях е, енергията, с която правят тази простотия, целяща да унизи даден отбор, подценявяйки го, в случая отбор, който ги е натъжавал в много важни за тях моменти, да я присъединят към енергията на нормалните левскари в този труден за сините момент, които направиха не малко за любимия си клуб. А такива като този, който се води някаква фигура, макар и бивша, част от синята общност, само разваля този имидж.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот saract » 02 мар 2020 09:49

Ах колко жалко е да си левскар.

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот vayk » 02 мар 2020 10:39

Очко си е неадекватен по принцип, така че няма какво толкова да му се обръща внимание. Няма как обаче да не поздравим отбора на "Славия", който изнесе истинска футболна лекция на ст. "Г.Аспарухов". Такова тотално надиграване на този стадион от страна на гостуващия отбор, с изключение на "Лудогорец", не се сещам да се е случвало през последните 7-8 години. Реалният резултат трябваше да е победа за "белите" с поне 3 гола разлика, при това постигната с почти изцяло български момчета в състава. Не можем да пропуснем и съдийския фактор, който вчера отново се натрапи отчетливо. Бе спестен нарисуван червен картон на Тиам. Не знам какво трябва да направи това същество, че да бъде изгонен от терена. Може би да изяде някой от противниковите играчи. Както и да е, честито на привържениците на най-стария столичен клуб.
Последна промяна от vayk на 02 мар 2020 11:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 02 мар 2020 11:04

slavia_forever написа:...Този пост не е към нормалните фенове на Левски, сред които имам приятели, които и днес ми честитиха. Той е към тези, които твърдят, че Левски е любов, а насърчават кампании, през омраза към другите...

И цялата тази логорея след една (напълно заслужена) победа на "Славия" в обикновен шампионатен мач!?... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот slavia_forever » 02 мар 2020 11:15

Captain Stottlemeyer написа:
slavia_forever написа:...Този пост не е към нормалните фенове на Левски, сред които имам приятели, които и днес ми честитиха. Той е към тези, които твърдят, че Левски е любов, а насърчават кампании, през омраза към другите...

И цялата тази логорея след една (напълно заслужена) победа на "Славия" в обикновен шампионатен мач!?... :lol:

По-скоро става дума за изявите на цитирания господин и всички, последвали "инициативата" му. Аз не коментирам мача. То се видя. Сега ние бяхме по-добре, вчера Левски, утре друг. Въпросът е, че ако левскарите се идентифицират с любов към Левски, а не с омраза и подценяване на съперника (при това съперник, който им е отнел доста, не само в обикновен шампионатен мач), подобни инициативи не биха били присъщи на подобен имидж.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4228
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот LoveAndPeace » 02 мар 2020 11:49

Нормално разсъждавашият славист след този мач трябва да плаче , не да се радва :!:

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот slavia_forever » 02 мар 2020 12:14

LoveAndPeace написа:Нормално разсъждавашият славист след този мач трябва да плаче , не да се радва :!:

Не знам какво имаш предвид, но явно не си разбрал, че аз не засягам темата за мача, кой бил по-добър и кой не.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот TristaNNN » 02 мар 2020 12:28

Малко преекспонираш темата и ефектът на така наречената инициатива, както и мотивът за появата на премията. Не съм сигурен , че си и наясно как се събра тази премия.
Въобще не иде реч за неуважение към белия клуб и привържениците му, нито за възгордяване от страна на левскарите или пък подценяване на срещата, въпреки че отстрани може и така да изглежда. Язък ти за сравненията с миналите мачове между двата отбора. Просто налице е някаква закачка, най-меко казано, между Колев и Стефанов. Чичо Венци, или иначе казано 4и4о Венци, оттук и 4 гола, оттук и премията за играча, който евентуално вкара гол номер 4.
Няма нужда да се драматизира и "глобализира" подобен акт, защото това е просто "закачка" между двама души, в която участват малка група левскари.
Последна промяна от TristaNNN на 02 мар 2020 12:30, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4228
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот LoveAndPeace » 02 мар 2020 12:46

slavia_forever написа:
LoveAndPeace написа:Нормално разсъждавашият славист след този мач трябва да плаче , не да се радва :!:

Не знам какво имаш предвид, но явно не си разбрал, че аз не засягам темата за мача, кой бил по-добър и кой не.

Имам предвид , че се видя една много хубава игра от страна на Славия. Игра която е диаметрално противоположна на някои "странни" загуби и резултати.
Относно маймунджелъка на Колев ......още 100 подобни няма дори да изравнят олигофренските подмятания от страна на шишкавия ви собственик.

Mendosa
Мнения: 18
Регистриран на: 10 май 2018 20:44
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот Mendosa » 02 мар 2020 12:53

Добре че е Левски да си изплачат комплексите евреите...Косъма каква работа има да се вре в мрежата зад вратата с наши фенове, оп забравих то пред кои фенове да го направи вашите си седят в къщи че са в рисковия диапазон на корона-вируса!


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта